Merlain: Chemtrails a HAARP

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Chemtrails a HAARP
SDÍLET:

Vážený pane, chtěla bych se zeptat, jestli víte o chemických stopách za letadly, které jsou vidět po celé Evropě a Americe. Je to „obrana vojenských sil USA proti zvýšenému proudu energie z centra galaxie? Stopy obsahují těžké kovy a možná i bakterie, vyrobené v laboratořích. Nedělají se za normálními dopravními letadly, ale za šedivě zbarvenými letouny, letícími ve větší výšce. Pozorovala jsem tyto chemtrailsové stopy v Šárce v Praze. Nebyly za letadly startujícími z Ruzyně, ale letěly ve větší výšce, křižovaly se a byly bez viditelné identifikace. Vláda Českého státo od r. 2007 povolila americkému vojenskému letectvu přelety. Také v severních Čechách jsem viděla to samé. Na Internetu se dovíte více. Je možné podat trestní oznámení na takovou činnost nad naším územím? Pokud o tom víte, mohli bychom napsat petici proti chemtrails a dát ji na Internet. Také HAARP je zamířen proti lidem planety a ne na regulaci počasí ve prospěch lidí, jak původně zamýšlel jeho vynálezce Nikola Tesla. Je to evidentní snaha, jak lidstvu zabránit v duchovním posunu a udělat z něho poslušné nevědoucí ovce. Děkuji za odpověď.
Paní J.

Merlain:
Ano, vím o chemtrails a vím o mnoha věcech, o kterých se ještě nepíše a nemluví. Vysvětlím vám, jak se k tomu postavit, protože jiná cesta není Tak především zde panují zákony, a to zákony vesmírné, tedy nikoliv zákony lidské – politické. Tyto zákony jsou neměnné, ale jejich působivost je určena kvalitou a kvantitou, neboli jak je zákon silný a jakým množstvím působí. Toto se vše odehrává vždy podle toho, jak lidé smýšlí a konají. Uvědomte si prosím, že kdyby lidé byli opravdu na vysoké duchovní úrovni, nikdy by jim v politice nevládl žádný gauner . Politika je taková, jací jsou převážně lidé a toto si mnoho lidí bohužel nechce připustit.

Ano, lidé se mění a je již plno krásných lidských bytostí, které svůj duchovní vývoj postoupily do stavu přijímání a vděčnosti, což je v této době nejvyšší stav oduchovnění. Žádná zasvěcení a různá lejstra s ezoterických kurzů nikoho nedostanou výš jak přijetí všeho tak, jak je, a žití v přítomnosti. Vidět vše v dokonalosti ať je to takové, nebo makové .

To platí i o chemtrails a haarpu. Celá tato agenda nemá hlavní cíl vyhubit celé nebo velkou část lidstva, to jsou všechno podvrhy, které jsou za účelem rozčílit a snížit lidi na nízké vibrace. Uvědomte si, že i pohlaváři a velmi vysoce postavení lidé v této společnosti dýchají stejný vzduch jako vy. Myslíte, že by to připustili? Že by připustili, aby jejich vlastní děti dýchaly smrtelně jedovaté látky? Věřte, že vše je jinak . Je to hra, komedie, drama, film a divadlo v jednom.

Věřte, že kdyby nechtěli, aby se o tom lidé dozvěděli, nedělali by vše tak okatě. Reakce lidí na tyto události vede k rozčíleni, ke strachu, k beznaději nebo alespoň ke zklamání. Jednoduše to v lidech vyvolá nízkou negativní emoci a to je přesný prvotní plán těch nejvyšších elit. Oni chtějí a doslova žádají lidstvo, abyste byli všichni z toho, co se děje pohoršeni, zničeni ve strachu schouleni, protože i když si mnoho lidí myslí, že fandí dobru, a přesto bojuje proti těmto věcem, tak svými emocemi z rozhořčení, lidé tvoří nevědomě negativní nízké energie. Těmi všemi zprávami a novými oznámeními jak v televizi, na internetu, v rádiích, skrze politiku, filmy, války, hudební a módní průmysl atd., se pouze záměrně šíří negativum, protože lidé na to reagují nízkými emocemi .

Ano, za letadly jsou vypouštěny záměrně látky které lidskému organismu škodí, vyvolávají nemoci, ale jejich záměr není vyhubit dvě třetiny lidstva, ale jejich záměrem je udržet lidi v negativních emocích, v nízkých vibracích a ještě na tom celém vydělávají neskutečné peníze. Letadly jsou rozstřikované chemicky upravené bakterie a látky, které vyvolávají příznaky různých druhů nemocí. To má za úkol lidi uvést do nízkých emocí a vytáhnout z nich peníze za léky. V potravinách jsou záměrně látky, které vyvolávají nemoci, ať je to alergie nebo rakovina. Ano, Haarpem se ovlivňuje počasí, to je však otázka byznysu, ale další hlavní úkol je působit na lidi elektromagneticky a tím je opět snižovat na nízké vibrace. Deštníkový štít v Brdech není tak obraný mechanismus, jako spíše další malý český HAARP. Takhle bych mohl mluvit a mluvit a jenom bych ve vás probouzel vztek, nenávist a chtění se třeba i pomstít. Proto pojďme dál a řekněme si jak se k tomu postavit.

Za prvé, nestavte se proti tomu. Veškerá proti jsou jen opozicí a každá opozice souhlasí jen sama se sebou a nepřipouští to druhé, což vždy vede a bude vést zas a zas jenom k jinému haarpu a k jiným letadlům s chemtrails. Rozčílení lidé tvoří opozici. Krásným příkladem může být i naše politická scéna, kde se pouze mění ti samí lidé. Jednou má moc tato strana a pak má moc ta předešlá a nic se v podstatě nezměnilo. To samé se jen opakuje a opakuje a opakuje.

Za druhé, žádné demonstrace a jiné stávky a odpory za účelem opaku, kde vévodí slovo PROTI (jako je proti hladu, proti válce, proti vládě, proti chemtrails, proti haarpu, atd. atd. atd.), nikdy nemohou nastavit rovnováhu, ale za to vždy vytvoří dualitu. Vytvoří to pouze další zlobu, další hádky, další lži a převlečení kabátů atd. Toto není řešení, toto je stále ten stejný program, kde se mění pouze lidé, ale program stále zůstává. Nahlédněte, lidé, do historie, jak české tak celosvětové, a sami uvidíte, že tento styl nikde a nikdy nefungoval a fungovat nebude. K čemu jsou demonstrace proti vládě, kde se vymění pouze lidé s plnou hlavou ideálu a za rok jsou to stejní gauneři jako ti předešlí?

Nebojujte lidé, ale tvořte! Boj dá vzniknout jen dalšímu boji, ale tvoření vytvoří další tvoření. Jděte do ulic, ale neprotestujte, pochodujte za rozvoj lidského ducha. Jděte do ulic ale nedemonstrujte, pochodujte za pravdu. Jděte do ulic, ale nevykřikujte, promlouvejte v klidu. Nebojujte proti chemtrails, protože ho energeticky pouze posilujete. Sílu jim vezmete, když půjdete pochodovat s klidnou hlavou za čistý vzduch. Nechoďte bojovat, ale choďte podporovat to, co je pro lidi dobré, ne co je ničí. Běh proti rakovině vždy rakovinu bude udržovat, ale klidný pochod za zdraví má několikanásobně větší sílu, protože takový pochod za zdraví léčí nejen rakovinu, ale všechny nemoci. To jsou ty klíče! Tvořit harmonii můžete zase jen harmonií, nikoliv bojem, protestem, opozicí, převratem atd.

Matka Tereza, za kterou přišli demonstranti a žádali ji, aby se k nim přidala demonstrovat PROTI válce, tuto nabídku odmítla. Nabídla jim však jinou: Až uděláte pochod ZA MÍR, pak se ráda připojím. Vidíte ten rozdíl? Proto v celé historii lidstva žádné proti nevydrží dlouho a hned ho vzápětí vystřídá další jiné proti. Těch převratů a válek, mučení, bojování, velkých utrpení a stále se lidé nepoučili a zase chtějí používat ten stejný vzorec, proti něčemu bojovat místo toho aby něco udržovali.

Darísek a mnoho bytostí říká, že tento rok by mohla nastat duchovní revoluce. Duchovní znamená nebojovat, ale přijímat a pochodovat za to, co je pro lidi dobré. Žádný protest nevydrží dlouho. Podporovat, což znamená udržovat, je to, co lidé moc nežijí a je vhodné to začít žít.

NEJSEM PROTI CHEMTRAILS, JSEM PRO ČISTÝ VZDUCH

NEJSEM PROTI HARRPU, JSEM PRO PŘIROZENÝ ELEKTROMAGNETICKÝ VLIV

NEJSEM PROTI VÁLCE V SÝRII A JINÝCH ZEMÍ, JSEM PRO MÍR V SÝRII A JINÝCH ZEMÍCH

NEJSEM PROTI HLADOVĚNÍ A BÍDĚ, JSEM PRO PLNÁ BŘÍŠKA A PRO HOJNOST.

NEJSEM PROTI VLÁDĚ, JSEM PRO MOUDROU DUCHOVNĚ ZRALOU VLÁDU

NEJSEM PROTI BOHATÝM ANI PROTI CHUDÝM, JSEM PRO STEJNÉ BOHATSTVÍ

NEJSEM PROTI VYKÁCENÍ PRALESŮ A LESŮ, JSEM PRO JEJICH ZACHOVÁNÍ A ROZVOJ

NEJSEM PROTI NEMOCEM, JSEM PRO ZDRAVÍ

NEJSEM PROTI OTRÁVENÝM POTRAVINÁM JSEM PRO ZDRAVÉ POTRAVINY ATD.ATD.ATD.

Takto definované a opravdu tak procítěné činy velmi posílí a podpoří vše, pro co jsme vynaložili energii. To jsou ty činy, ten pohyb, ta páka

S úctou Merlain a Darísek.

P.S. Orgonet:
Doporučuji porovnat se sdělením Ivy Adamcové ohledně chemtrails: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/11/berte-chemtrails-s-klidem.html.

Chemtrails: Berte je s klidem
(Iva Adamcová, přednáška Bystřice pod Hostýnem, 28. 9. 2013, 2:15)

Vrátím se k dotazu, který mi teď nedávno vznesla jedna žena. Týkalo se to přednášky v Brně, která byla v červnu. Ta paní poslouchala moji přednášku, a byla rozhořčená, a napsala mi v tom smyslu, že jsem asi špatně odpověděla nějakému pánovi, který se tam dotazoval na chemtrails.

V Americe, tam jsou zkrátka mágové, černá magie, a ta ubližuje. Jsou lidé, kteří práškují, nebo roznášejí po planetě různé chemické látky a těžké kovy, které znemožňují lidem, aby se posunuli do vyšší dimenze. Protože oni chtějí samozřejmě cucat, mít ty lidi pod kontrolou. Paní byla vyděšená, že lidi vůbec nereagujou, a že se tomu nikdo nebrání, a spousta lidí o tom neví, to vyděšení bylo veliké.

Já jsem ale odpověděla dobře, a znovu vám to řeknu, protože je to pro vás důležité. Důležitý je stav klidu: vysvětlím proč.

Za prvé: Ti lidé, kteří si toto vzali v tomto životě za úkol jako černí mágové, a dělají tyhle věci, budou obrovsky planetou smeteni. V osudech svých vlastních. Oni to v osudu mají, že tohleto budou dělat, aby právě to smetení bylo drsné. To je jejich věc. Co sem kdo do tohoto světa přidá, to se k němu vrátí. Je jedno, jakým způsobem.

Za druhé: Jestliže já jako člověk budu koukat na nebe a budu se bát, co se na mě sype z toho nebe, tehdy se moje buňky už bojí, prožívají egoismus strachu, něco odmítají. Takže já už jenom tím strachem a obavou, že tady něco je, se blokuju na první čakře. To znamená, že moje tělo se neubrání. Opravdu.

Další bod, který je velmi důležitý: planeta má svůj osud. To je nastaveno, takže ono se to dít musí. Černí mágové tady mají pracovat, a je také součástí čištění planety, když se to smete, ten egoismus, přes konání těch lidí.

To znamená, že spousta lidí se o tom neví, ani se to nedozví, nebojují proti tomu, je jim to jedno. Ale pozor, lepší stav je, když o tom nevíte. A když víte, tak jo, jestli má na mě někdo práškovat, tak ať práškuje, je mi to jedno. Buď to přežiju, nebo to nepřežiju. Tehdy jdete v optimismu, nebojíte se. A i kdyby to práškování někdy na vás fakt padlo, tak vaše tělo se rádo ubrání, protože ty buňky si pomáhají, ony mají obrovskou energii. Když jste plní Boha, tak Bůh se ubrání úplně všemu. Ale hlavně, on vás pak na těch vašich nožičkách odvede úplně jinam, kde minete to práškování. To je něco, co vy vlastně vůbec nevnímáte.

Zdroj: 1, 2

AP: Každému je přáno to, oč sám žádá (ať už vědomě, či nevědomě) 😉

Za omrknutí stojí i tento link: https://rationalwiki.org/wiki/HAARPZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here