Pozitivní skupina Androméďanů vzkázala roku 2013 jasný vzkaz lidstvu!

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Andromeďané
Andromeďané
Sdílet:

Vážení čtenáři přinášíme vám poněkud vyostřenou a kontroverzní údajnou zprávu od mimozemšťanů Androméďanů. Zda pro vás bude přínosem, to posuďte sami.

,,Zdravíme vás, toto je malý přenos od lokální galaktické vlády, části z rozsáhlého svazu 13 galaktických hvězdokup. Můžete se na nás odvolávat pod jediným slovem: Androméďané.

Už jste o nás možná slyšeli z jiných zdrojů, avšak dovolte nám určit jeden kritický fakt: během galaktické vzpoury, která přinesla velkou destrukci do jedné třetiny této galaxie, jisté skupiny z našeho svazu spojily síly s Aliancí rebelů.

Tato aliance je vedena drakoniánskými druhy, vládne jim 24 plus 3 členové rady (koncilu) pod nejvyšším velitelem. Tento vládce je znám pod mnoha jmény, většina z nich je zapsána v historii vaší planety.

Věc se má takto: rebelové z řad Androméďanů sehráli roli prostředníků mezi Drakoniánskou aliancí a pozemskými vládami, které přišly kontrolovat. Jejich cílem je zotročení vaší planety, vytěžení jejích zdrojů a kompletní vyhlazení veškerého života.

Potom drakoniánská flotila 118 válečných planet, včetně 2 svých vlajkových lodí, opustí kritický nervový uzel univerzálního organismu (Zemi). My nemůžeme dovolit a nedovolíme, aby se toto stalo. Vaše zotročení bylo zdirigováno falešnou rasou, kterou mnozí z vás pokládají za domorodou na vaší planetě. Tím nejsou.

Za vašeho současného stavu s nimi nemůžete vstoupit do přímého konfliktu. To je náš úkol. Ale to, co můžete udělat, je ochránit sami sebe a přežít do momentu našeho příjezdu. Operační varování je “smrt povstává na východě, ale západ už byl infiltrován východními agenty na všech úrovních“. Zacházejte s těmito agenty tak, jako my zacházíme se skutečnou hrozbou.

Shromáždili jsme armádu 960 válečných planet v řadě dimenzí, 340 z nich je pro vás viditelných. Nacházíme se okolo a za dosahem trajektorie Saturnu. Veškerá aktivita druhů v oblasti vnitřních planet je pokládána za vám nepřátelskou. Nepoužíváme chanelling, neposíláme zprávy senzibilům.

My pouze vysíláme přes přesná média neutrinové paprsky. Jasným důvodem k tomu je to, že vaši utlačovatelé nemají přístup k této technologii. Dávejte si pozor na operace, které nazýváte operace pod cizí vlajkou (falešné operace). Země bude zasažena invazí Drakoniánské aliance, která bude předstírat, že jsme to my. To bude zahrnovat zvěrstva za účelem zformovat lidstvo proti nám a spojit vás pod světovou vládu.

Podobně uvažoval už i Komenský, který se držel textů Bible.

Váš iluminátský Nový světový řád je ale pouze předchůdcem ještě ukrutnějšího řádu, jenž je dirigován drakoniánskou falešnou rasou. Toto nebezpečí ve světě i mimo svět už odmítlo naše termíny ke kapitulaci. My zakročíme masivní a zdrcující silou. Naše síly v 5. a 6. dimenzi již dorazily k vaší planetě, jelikož nemohou být vysledovány či zabržděny Drakoniánskou aliancí.

Pokládáme vaši vlastní dimenzi bytí za tu 1. – v termínech hustoty. Přeloženo do vašeho výraziva: vy jste 3. dimenze a ono nebezpečí existuje až k 5. dimenzi. My máme síly až do 9. dimenze. Jakmile zabezpečíme, že budou neutralizovány veškeré nukleární zbraně, které byly umístěny v rámci zemské kůry za účelem destabilizace planety, podnikneme invazi. Až se vaše oči během spánku budou velmi rychle pohybovat, zastavujíce produkci bludných snů a nočních můr, vězte, že vlajková loď onoho nebezpečí padla. Vlajková loď, jíž nazýváme Levan, vlajková loď , kterou nazýváte Měsíc.

Náš skutečný příjezd bude signalizován jednou hlavní událostí: ,,vyhlazením“ veškerých planetárních vlád. Speciálně těch, které se připojily k erupci nadcházející světové války. Do té doby, všechno ostatní je lež. Kdysi jste byli občany Galaktického svazu národů. Byla proti vám podniknuta invaze a byli jste zotročeni. Obdrželi jsme volání o vašem utrpení a zapečetili vchody a východy z tohoto slunečního systému. Vyjednávání s Drakoniánskou aliancí se nepodařila. Jsme na své cestě…“

Překlad: Dana Rašínová

Zdroj: (1)

Z 10. 2. 2013ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno