David Icke o královské rodině

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Sdílet:

Navzdory obrovskému a mainstreamem živenému posměchu opakovaně tvrdil na základě velmi důvěryhodných zdrojů, že britská královská rodina jsou reptiliánští hybridi, kteří mohou měnit podobu a zúčastňují se satanských rituálů včetně obětování. Hovoří o tom, jak jeho zdroj byl přímým svědkem toho, jak členové královské rodiny mění podobu tím, že přepínají mezi svými informačními poli. Jednalo se o britské hlavě státu, královně Alžbětě II. a její matce před tím, než ve věku 102 let zemřela. Zdroj tehdy vypověděl:

Viděla jsem ji, jak obětuje lidi, jí jejich maso a pije jejich krev. Jednou se z neovladatelné touhy po krvi tak rozrušila, že neprořízla hrdlo oběti z leva doprava, jak to předepisuje rituál, ale prostě jí najednou přeskočilo. Její podoba se náhle proměnila na reptiliánskou a ona jenom bodala a vytrhávala maso. Když změnila podobu, měla podlouhlý reptiliánský obličej, téměř jako zobák a našedlou barvu. Královna měla navíc na hlavě hrbol a její oči působily velmi děsivě a byla velice agresivní.

Královna matka je hrozně bezcitná a odporná osoba. Nikdo z jejich stoupenců jí nevěřil. Dokonce po ní pojmenovali program na ovládání mysli a nazvali ho “Černá královna”. Viděla jsem ji, jak obětovala lidi. Pamatuji si, jak jednu noc vrazila někomu nůž do konečníku. Tehdy byli obětováni dva chlapci. Jednomu bylo 13 let a druhému 18. Zapomeňte na to, že by královna matka byla slabou a starou ženou. Když se přepne do reptiliánské podoby, je velmi vysoká a silná. Když se tito hybridi přepnou do reptiliánského pole tak o metr povyrostou.

Všechny zdroje hovoří o této problematice velmi podobně, i když se neznají a jsou z různých koutů světa. Archontsko-reptiliánská součást hybridní genetiky je nesrovnatelná s tou lidskou ve všech směrech. Výška, síla i rychlost stárnutí. Když vidíte, že obě podoby jsou jedna bytost, tak vám to prostě hlava nebere. Ale ty bytosti jsou dvě různá informační pole, která produkují různé holografické projekce. Když přepnete z jednoho televizního kanálu na druhý tak také neuvidíte stejný program.

Reptiliáni a šedí (greys/Deros) to jsou ti co nás ovládají a stojí za vším zlem co se kdy dělo na Zemi. Iluminátske rodiny jsou jen jejich loutky k dosažení jejich cílů. Jsou to temné bytosti, které slouží Satanovi osobně.ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno