Vadimir Putin varoval Donalda Trumpa před válečnickou, negativní rasou Annunaki v Sýrii

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Annunaki
Annunaki
Sdílet:

Přibližně 150 elitních vojáků specálních sil Spojených států a dva tucty poradců uprchlo z města Manbidž v Sýrii, poté co obdrželi věrohodné zprávy o mimozemských útočnících, mířících jejich směrem, jak sdělil federální agent Dimitri Osmosovich.

Ruský prezident Vladimir Putin, který má v reálném čase přehled o globální invazi nebezpečných mimozemšťanů Anunnaki, naléhavě vyzval prezidenta Trumpa, kterého ho varoval, že se početné vojsko Anunnaki „zhmotnilo“ 50 km od Manbidže a kráčelo obrovskou rychlostí k americkému vojenskému táboru.
Přestože Putin nebyl vůbec rád za americkou vojenskou přítomnost v severní Sýrii, jeho nenávist vůči zlovolným mimozemšťanům ho přinutila varovat Trumpa před bezprostřední smrtí jeho vojáků,” uvedl agent Osmosovič.

,,Zpočátku Trump Putinovi nevěřil. Myslel si, že si to Putin vymyslel. Trump řekl, že Putinovi údajní Anunnaki byli pravděpodobně syrští vojáci (SAA), kteří se chystali pomstít za své padlé členy a že americké speciální síly se jich umí snadno zbavit.

Putin mu proto poslal šifrované přísně tajné fotografie a videozáznamy, na kterých byli zachyceni válečníci Anunnaki, jak zabíjejí syrské civilisty poblíž Ras al-Ayn. Chápu, že Trump na fotografie ohromeně civěl, mlčel a poté poděkoval Putinovi za informaci,“ řekl Osmosovich.

Nepotvrzená zpráva z Bílého domu uvádí, že prezident Trump osobně kontaktoval generála Richarda D. Clarka, velitele zvláštního operačního velení Spojených států, a nařídil mu, aby okamžitě evakuoval veškerý americký personál z Manbidže.

Když zmatený generál požádal o vysvětlení, Trump údajně odpověděl: „Nepochybuj o mé autoritě. Jsem prezident. Řekněte svým mužům, aby odešli, utekli, dostali se k vrtulníkům.”

Krátce poté začaly pohotovostní vrtulníky 160. leteckého pluku Special Operations, známého jako Night Stalkers, vyzvedávat všechny pozemní síly. Další vojáci uprchli v Hummerech, nebo jiných vojenských vozidlech. Do 30 minut od Trumpova hovoru s generálem Clarkem byl tábor zcela opuštěn.

Spojovatel speciálních sil tvrdil, že se v dálce objevila masivní vířící písečná bouře. Osmosovič řekl, že písečná bouře je neproniknutelná vlna vetřelců Anunnaki, která by přemohla a porazila všechny, kteří by jim stáli cestě, pokud by Trump včas nenařídil evakuaci.

,,Ve vzdálenosti 15 km od tábora se Anunnaki zastavili a zmizeli, pravděpodobně cestou jimi preferovaných dopravních prostředků – interdimenzionálním portálem,” řekl Osmosovič.

Na otázku, proč je Anunnaki přestali pronásledovat nebo se rovnou neteleportovali do tábora, Osmosovič řekl: „Anunnaki jsou rozmarní a nepředvídatelní. Jejich taktika je tvárná. Pokaždé, když si myslíme, že jim rozumíme, udělají něco nového. Ale také my. A možná váš prezident Trump bude nyní brát hrozbu Anunnaki vážně. Tábor by byl zničen a vojáci by byli zabiti. “

Následující den navštívila skupina reportérů od RT news opuštěný tábor. Video záběry naznačují, že americké síly provedly urychlený ústup, protože tam zanechaly zbraně, vybavení, nábytek, osobní věci, nedojezené večeře a dokonce i zvířata. Reportéry od RT news zde pozdravil opuštěný pes a mourovatá kočka.

Aida Almasi, arabská korespondentka RT, řekla: „Americká armáda odešla tak rychle, že je něco muselo k smrti vyděsit.“

Zdroj: 1ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno