Ohromující výpovědi supervojáků o tajném pozadí Země, Měsíce, Marsu, … ale kdo z nás, těch slepých a hluchých, by tomu uvěřil, že?

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Sdílet:

Rozhovor obsahuje několik dosti šokujících upřímných sdělení supervojáků, kteří volně přiznávají, že jsou ve službách Čtvrté říše a že pracují jako vrahové.

Není pochyb, že toto sdělení je jakýmsi sdělením jedné frakce kabaly, které je určeno frakci Rotschildů a zbytku světa. Myslím, že mohu bezpečně říci, že se na světě dosud nikdy neodehrálo a nebylo zveřejněno podobné necenzurované interview.

To naznačuje změnu v taktice kabaly. Dalo by se říci, že sundavají rukavičky…

Supervojáci: Byli jsme několikrát na Marsu

Mike: (2:38:) Houston, NASA, Dallas, San Antonio, podzemní základny, to je vše je propojeno a spojeno vesmírným programem.

Kerry: Byli jste například na Marsu?

Max, Mike: Ano.

Kerry: Jaký je povrch Marsu ve skutečnosti?

Mike: Vypadá to tam jako ve Phoenixu v Arizoně. Jsou tam i stejné domy a stavby. Kerry: Je tam opravdu tak chladno, jak nám říká NASA?

Mike: Je to úplně stejné jako ve Phoenixu v Arizoně. Počasí je stejné, hory jsou stejné, obloha je modrá. Ta oblast se jmenuje Cydonia. Někdy tam na Mars dokonce dovezou lidi a řeknou jim, že jsou ve Phoenixu v Arizoně, a oni nepoznají rozdíl. (Poznámka Orgonet: Krajina a stavby ve Phoenixu, Arizona viz http://youtu.be/siUjf3OiGqc)

Kerry: Když jste byli na Marsu, jak jste se tam dostali? Použili jste nějaký portál, byli jste tam teleportováni nebo jste se tam dostali jinak?

Max: Pokud si pamatuji, tak jsou dva různé způsoby. V roce 2000, byl jsem tenkrát o moc mladší, a pamatuji si, že byly takové dveře, a těmi jsem tam byl okamžitě. Ten druhý způsob, to už jsem byl dospělý, a tam bylo odpočítávání. Byla tam obrazovka a tam bylo napsáno: 15 sekund na Mars, 10 sekund na Mars, 5 sekund na Mars, a pak jsem tam byl. Bylo to, jako bych byl uvnitř něčeho, co tam cestovalo, a trvalo to jenom 30 vteřin.

Mike: Já jsem patřil do pokročilejšího vesmírného programu, který má ty obrovské lodě ve tvaru trojúhelníku. Taky jsem se účastnil standardního vypouštění v raketě, jako astronaut, ve skafandru, ve standardní raketě, z odpalovacích základen jako například v Peru. Odtud jsem třeba letěl na Měsíc. Patřil jsem k základně Clavius na Měsíci.

Kerry: To, o čem mluvíš, je už velmi stará technologie. Když mluvíš o velkém trojúhelníku, víš něco o vypouštěcím systému Venture Star?

Mike: O tom nic nevím. Tam, kde se vypouštějí rakety z Peru, to je starý klasický systém, stará škola, jako má NASA, astronauti, které vystřelí do vnější atmosféry. Jsou tam i modernější lodě, které létají na Mars.

Kerry: Nedávno se prý odehrál nějaký boj mezi tím velkým černým trojúhelníkem, Ufem ve tvaru doutníku v Jižní Africe a armádou, protože je tam základna, blízko Cape Townu – nevíš o tom něco?

Mike: Nevím o tom nic.

Kerry: Střílelo se tam, lidé ze základny pravděpodobně chtěli sestřelit jeden z těch létajících objektů. Jeden z nich mohl být naše letadlo, třeba vesmírné, a druhý mohl být mimozemské vozidlo v našem vesmírném programu. Víte o tom, že probíhá tato válka?

Mike: Myslím, že UFO doutníkového tvaru patří reptiliánům. Celá ta válka je reptiliánská, jak už jsme o tom mluvili. Existují různé mimozemské rasy, a většina z nich je připojena k některé pozemské frakci Illuminátů – ke Čtvrté říši nebo na druhé straně k Zionistické frakci.

Kerry: A pokud jde o ET mezi sebou, o co jde? O dvě reptiliánské frakce, které spolu bojují?

Mike: Ano, všechny ty mimozemské rasy jsou většinou spjaty s některou pozemskou frakcí a jsou dány vojenské hranice. Prostě patří k jedněm nebo k druhým. Je to jako v dávné historii luciferiánské války, historie se opakuje.

Kerry: Víte, kdo je Marc McClelland?

Max, Mike: Ne. Kerry: To je člověk, který byl astronautem a vystoupil na veřejnost s tím, že viděl Annunaki na vesmírné lodi. Má webovou stránku http://www.stargate-chronicles.com/site/ . On vystoupil víckrát, a nedávno jsem s ním dělala rozhovor, a tam mluvil o Aldebaranu. O lodi na cestě z Aldebaranu sem. Planeta Aldebaran byla v jistém smyslu vždy spojována se Čtvrtou říší. Dává vám to nějaký smysl? Slyšeli jste o Aldebaranu, měli jste s ním něco společného?

Mike: Myslím, že Aldebaran je hvězda a kolem ní planety. Od dětství jsem patřil k jednomu vesmírnému vozidlu, byl to velký černý trojúhelník, a to je aldebaranské vozidlo. Je velmi staré. Americké vzdušné síly ho znají pod názvem CALOPIA, to je zkratka Catalystic Accelerator Long-range Orbital Platform Intelligence Apparatus, to je těžké si zapamatovat, prostě CALOPIA. A to je loď z Aldebaranu. Je velmi stará a obíhá zemi. Ale má na sobě znak amerického vesmírného programu. Což znamená, že ji sponzorují, ale nepatří mezi jejich vozidla. Je to vlastně umělá inteligence ženského rodu. (Poznámka Orgonet: Velký černý trojúhelník kolem Země občas zachytí ISS:

http://ufosightingshotspot.blogspot.cz/2013/01/huge-triangle-caught…

Black Knight je taky trojúhelníkovitý, ale asi něco jiného, NASA určitě ví: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/13-000-let-stary-satelit-black-…

Kerry: Znáte film Nevědomí s Tomem Cruisem?

Max: Ještě jsem ho neviděl, ale mám to v plánu. Je to s tím nějak spjato?

Kerry: Ano, chtěla jsem znát váš názor.

Mike: Já jsem to viděl.

Kerry: Tam je planeta Země řízena umělou inteligencí umístěnou mimo planetu.

Mike: Ano, trojúhelníková loď na oběžné dráze. Myslím, že to dosti dobře naznačuje, co by se mohlo přihodit. Pak je tam armáda klonů Toma Cruise.

Kerry: Maxi, tys to neviděl: je to o válce, lidé prohráli, opustili Zemi, jen malé komunity žijí v podzemních základnách. Tom Cruise je něco jako supervoják, opravuje drony, které obléhají planetu.

Max: Je zajímavé, jaké Tom Cruise dělá filmy. On je propojen na scientologii, na L. R. Hubbarda http://cs.wikipedia.org/wiki/L._Ron_Hubbard, na Aleistera Crowleyho http://cs.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley, a ten byl propojen s projektem Montauk. Já myslím, že většina z toho se veřejně odehrává, a že je to zašifrováno do jeho filmů.

Kerry: Ano, přesně tak. (11:48)

Zdroj: (1), (2)ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno