Evropská unie (Řád z chaosu) – zbabělá hra k dokončení plánu totálního rozkladu země

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Sdílet:

Mohu vás ujistit, že nám k cíli zbývá již jen několik kroků. Urazíme jen krátkou cestu a kruh Symbolického hada, znamení našeho národa, se uzavře. Jakmile bude tento kruh uzavřen, všechny státy Evropy v něm budou sevřeny jako v pevném svěráku.
(Protokoly sionských mudrců 3, 1)

Již v roce 1945 dobře informovaný americký Žid Henry H. Klein ve své senzační stati „The Sanhedrin produced World Destruction“ tvrdil, že Sanhedrin (nejvyšší židovská rada) pracuje na rozkladu celého světa. Protože však cíle nemůže dosáhnout naráz, nýbrž jen postupně a po malých, pokud možno nepozorovatelných etapách, musí nejprve zdolat nejobtížnější překážku. To tedy znamená, že prioritou je zničení Evropy.

Ve velkolepé dvoudílné knize „Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu“ její autor Johannes Rothkranz na základě nezvratných argumentů prokázal, že ďábelský zmetek „dohody“ z Maastrichtu přesně sleduje bezbožné cíle protikřesťanského „nepřítele lidstva“. Svým posledním „velkým úderem“ chce zničit svobodné evropské národní státy, a především křesťanství, na němž jsou založeny, aby pak podle zednářského hesla „Ordo ab Chao“ („Řád z chaosu“) mohl na jejich troskách vybudovat „Nový světový řád“ Weishauptových synů „Nového věku“ (New Age).

Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu I. díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maastrichtska_dohoda_konecne_reseni_pro_Evropu_I_dil.pdf

Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu II. díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maastrichtska_dohoda_konecne_reseni_pro_Evropu_II_dil.pdfZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno