Archiv štítku: zajímavosti

Záhadný návštěvník z Venuše jménem Valiant Thor označován, jako benevolentní mimozemšťan (..s IQ 200)

Kniha „Cizinec v Pentagonu“, kterou napsal dr. Frank E. Stranges, popisuje velmi neobvyklý příběh mimozemšťana, který žil na Zemi v letech 1957 – 1960, a během té doby se mu podařilo kontaktovat nejvyšší představitele americké vlády. Muž, který si říkal Valiant Thor, pocházel údajně z Venuše, měřil asi 180 cm a měl hnědé vlnité vlasy … Pokračování textu Záhadný návštěvník z Venuše jménem Valiant Thor označován, jako benevolentní mimozemšťan (..s IQ 200)

David Icke o královské rodině

Navzdory obrovskému a mainstreamem živenému posměchu opakovaně tvrdil na základě velmi důvěryhodných zdrojů, že britská královská rodina jsou reptiliánští hybridi, kteří mohou měnit podobu a zúčastňují se satanských rituálů včetně obětování. Hovoří o tom, jak jeho zdroj byl přímým svědkem toho, jak členové královské rodiny mění podobu tím, že přepínají mezi svými informačními poli. Jednalo … Pokračování textu David Icke o královské rodině

Rozhovor s mimozemským návštěvníkem / mimozemšťanem (EBE-3) o budoucnosti lidstva

Mimořádný knižní projekt Modrá kniha, záznamu pořízeného z roku 1964 se po nedávném odtajnění a zpřístupnění široké veřejnosti stává hitem a na internetu virální senzací s mnoha rozporuplnými názory. Subjekt byl pojmenován „EBE-3“ a byl držen v zajetí po dobu 5 dní. Z data pořízení události oficiálně zmizel kompletně ze všech vládních záznamů.

V přiložených videích si lze snadno zapnout titulky a sledovat celý průběh rozhovoru s neuvěřitelnými poznatky návštěvníka. Celkem jsou k dispozici tři části a je jen na vás, čemu uvěříte a čemu ne. Nezapomeňte, že nejsme ve vesmíru sami, jen nemusíme být tak omezení a celkově manipulovatelní a konec konců sebedestruktivní, jak je tomu s naší převrácenou ideologií.

Část 1.

Část 2.

Část 3.

Chilan Celino Villanueva Jaramillo se dožil „neuvěřitelných“ 121 let

Celino Jaramillo nebyl nikdy ženat a dokonce neměl ani příbuzné, s kterými by trávil společenské chvíle. Muž se narodil 25. července 1896 a za svůj klidný život pracoval jako farmář.

Bohužel ve středu zemřel v nemocnici ve městě San José de Mariquina. Osudným dnem se mu stal smolný úraz. Přičinou nešťastného úrazu byl pouze pád z postele. Zranění čítala celkem tři naráz zlomená žebra a jedno mu dokonce propíchlo plíci. V nemocnici mu lékaři dávali velkou naději na uzdravení, ale pár dní poté se jeho stav jen zhoršoval.

Úmrtí nastalo ve středu ráno v 05:49. Santelices spolu s chilským prezidentem Sebastianem Pinero vyjádřili soustrast všem, kteří trpí jeho odchodem.

Slavný DJ Avicii si užíval slávy, společnosti však už tolik ne

Vě věku 28 let zemřel Dj Avicii, pravým jménem Tim Bergling ze Švédska. V roce 2013 například vydal Wake Me Up v albu True, které se stala nejpopulárnějším hudebním hitem roku. O rok později byl nucen podstoupit dvě operace. Jako první se konal zákrok žlučníku, a poté následovala operace zánětu slepého střeva.

Tělo hudebníka se našlo v pátek, kdy mu již nebylo pomoci. Za nemoci může údajně z velké části alkohol. Tim prý uměl holdovat velikému množství alkoholu, kterým zaháněl duševní problémy, jako byly deprese a úzkosti z velkých davů lidí.

Wake Me Up