Archiv štítku: video

Transformace lidstva a mise Boží rodiny

Jako vždy je nutné i pro následující video přijmout skutečnou „realitu“, tedy spíše MATRIX, ve kterém se nacházíme, a kam jsme byly umístěni pouze za jedním jediným účelem.

Krůček po krůčku se kolem nás dějí určité události, které jsou dány a jsou nevyhnutelné pro předem určený a bezpodmínečně dokonalý Boží plán.

Upřednostňujete-li více text, než video, pak je tu odkaz ZDE (Jana Kyslíková BR) s textem z videa.

 

Pavel Štrunc se pustil do Evy Sykové, kritizující kandidáta na nového senátora Prahy 4

Čestně neuznaný kandidát na prezidenta a člověk sluníčkářského vítače řádících imigrantů, coby rádoby i politický mentor – nutno brát do jisté míry s nadsázkou. Všeříkající volební tv DUEL Jiří Drahoš vs.Miloš Zeman, kde si poprvé vyzkoušel první kandidát (Drahoš), jaké to je být velký hoch, včetně charakteristicky odpovídající náplně. Náplně zahrnující zodpovědnost, loajálnost a celkově profesionálně odpovídající přístup ke své zemi a současné době.

Nevíme, z které doby se majstr vylíhl, ale takhle ne. Manévry, které rádoby cpe vlastním občanům, nestydí se za ně , kdy stále a nemálo tvrdohlavě si za nimi stojí, jsou do nebe volající. Doufejme, že volírna se otřese v základech a nakonec neobsadí ani senátorské křeslo Prahy 4, když už nic jiného.

Pavel Štrunc, mimo jiné působící také v redakci pro Reflex pokládá Evě Sykové všemožné otázky, ohledně Drahoše a sním spojené kandidatury. Doporučujeme se na celé video podívat z hlediska, nikoliv otázek, ale odpovědí ze strany Štrunce. Jeho postoj vší silou „udupat“ Sykovou a poskytnout další, jakési pomyslné záchranářské útočiště Drahošovi jsou fenomenální, ne-li, jako přímo z pohádky, včetně výbušné dávky asertivity.

Z našeho pohledu mělo být místo obsazeno Sykovou. Jak už nyní víme, bylo to těsné. Díky převážné většiny pražáků se může Drahoš radovat

U Drahoše jde především o jednu věc. Uvažující člověk ví, kde přestat, kde jsou určité meze a tak dál. Drahouš je až příliš mazlivý a jen tak se od něčeho neodtrhne. Spousta lidí nechápe, kam se vůbec cpe, prohrál a musí umět určitý verdikt chlapsky přijmout.

V neposlední řadě bychom rádi zmínili bláznivou situaci, vykreslující současného prezidenta, jako hotovou chodící mrtvolu, dle vizuálního podání jeho odpůrců – z části HAVLOIDÉ. Zemanův stav není ohromující, a to je celé. Všimli jste si jak vypadal Václav Havel? Zkuste to co nejvýstižněji popsat, konkrétně rok po jeho úmrtí.

Pokus o vyvolání jaderné války selhal. Po deaktivaci rakety nechal Barack Hussein Obama plejádskou loď sestřelit!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ:

Na videu vidíte ženu se znaky atraktivního výběru způsobu zevnějšku, co se týče oblečení. Gepardí vzor, na krku velmi výrazný náhrdelník, odhalenější dekolt – to vše vytváří dojem luxusu, ale podporující i sexismus. Právě takové jsou hlavní vlastnosti reptiliánských „lidských výtvorů“ se schopností se zamíchat mezi ostatní lidskou a nic netušící společnost. Žena na videu je reptilian a nemá tedy NAPŘÍKLAD zdaleka lidskou DNA.

Američané vypustili nukleární raketu s domněním, že naplní své tajné poslání s cílem vyprovokovat mezinárodní válečný konflikt. Reportérka televize Russia Today si do vysílání přizvala jistou Colleen Thomasovou.

Colleen objasňuje svou pozici z hlediska mimozemšťanů, a to jako lidský zástupce pozitivní mimozemské rasy, nazývané Plejáďané. Podobu nemají od nás nijak rozdílnou – je stejná, jako naše na této planetě.

Jak z titulku článku vyplývá, raketu se podařilo, díky vyvinutější inteligenci vesmírných přátel, celkem snadno zajistit a zneškodnit. Chcete-li vidět celý příběh a co se tu skutečně děje a zřejmě i nadále dít bude, přehrajte si toto krátké video celé a můžete nám sem psát své názory do komentářů  (registrace není požadována).

Upozorňujeme návštěvníky skepticky smýšlející, ať toto šíří dále, jako největší nesmysl, ať už jakkoliv označkovaný, například, hoax, fake news, či cokoliv jiného. V takovém případě by se hodilo i nějaké jejich logické vyvrácení. Děkujeme 😉

  Největší podvod v dějinách lidstva: odhalení plánovaného „útoku“ 11. září na dvojčata / World Trade Center

  Světové obchodní centrum bylo onoho 11. září roku 2001 srovnáno se zemí při údajném teroristickém útoku. Vše tomu odpovídalo, vize byla naplněna, domění bylo stále spekulativní, ale rychle přijato jako nejpravděpodobnější.

  V případě problému s přehráváním videa stačí kliknout ZDE

  Tragickou událost se podařilo plně odhalit až nyní, kde vám poskytujeme i video vyjasňující celou událost a to nejpodstatnější z ní – samotný útok zdánlivě naváděného letadla, tak jak si celý svět původně myslel.

  Je tomu skutečně tak. Vše je jinak – letoun nebyl reálný, nýbrž, jen hologram na vysoké technologické úrovni a využit pro oklamání zanedlouho všech nemálo šokovaných oveček.

  Budova byla odpálena dálkově a s předem důmyslně nachystanými nanovýbušninami, včetně malé verze jaderné nálože, pod samotnými objekty. Jediné, co se bohužel jeví skutečné je logicky zřícení budovy, která měla původně svou konstrukcí a materiální strukturou být v tomto ohledu chráněna i pro takovéto scénáře.

  Pravda může být někdy hořká, ale vždy je jen jedna. Mnozí z nás nemusí být přeočkovaní předešlým ustanovením, do té míry, kdy by potom právě tuto hypotézu odsuzovali. Takovým lidem patří velké dík, nedají svou mysl a duševní rovnováhu snadno vniveč po prvním televizním dialogu, ale dokáží udržet svůj vlastní rozum svobodný a oči otevřené.

  VIDEO: Arogantní Německá novinářka versus rozzlobení občané

  Očividně pomatená zdegenerovaná a především sluníčkářská novinářka pokládá jednomu z protestantů, nespokojeného se současnou situací s migranty v Německu bláznivé otázky.

  Protestující zmiňuje situaci, kdy si s dětmi nemůže téměř ani vyjít ven v odůvodnění, že jsou všude nadržení přistěhovalci, bez jakýchkoliv zábran, pokřikující na dívky kolem sebe k sexu a podobně. Nemálo případů od doby započetí migračních vln skončilo tragicky, jako například znásilněním, či vraždami. Angela Merkelové stačí už pro tak dosti maximálně vyvrcholenou situaci, včetně šílených následků, jednoduše přehlížet.

  Lidé jsou v obavách a rozhořčení

  Blbka sluníčkářská, až jí potkají ti přivandrovalci, a budou chtít š..at,asi jim ochotně lehne…

  Uvědomte si, že ta novinářska kolaborantka ví naprosto přesně co dělá. Nechává situaci eskalovat tak, aby z lidskeho zoufalstvi udělala nenávist a agresivitu. Za pár peněz svého zaměstnavatele jde proti vlastnímu národu…

  Pracoval cely zivot a kdyz chce vzit vnoucata ven slysi sexualni narazky. Dovedete si to predstavit ve vasem meste nebo vesnici? Me jde mraz po zadech. Slzy a hnev dohromady co Merkel provedla….

  Celá evropa by měla povstat a vyhnat tu verbež na Z5, bez ohledu na to, jaký to bude mít politický následek a POLICIE i VOJSKO by měla svůj lid následovat a né nás BRZDIT a linčovat
  🤔. V téhle situaci, si musíme pomáhat všichni!!!

  Je to něco jako ČT ,S-zprávy .lži,lži a zase jenom lži. Z Moravců .Takáčů je slušnému člověku na blití !!!

  Takto se jeví její postoj ke svému národu. Merkelová je novou obdobou umírněnějšího nacismu, s též spolehlivým devastujícím zaměřením společnosti. Tito „uprchlíci“ jsou pouze EKONOMICKÝMI PARAZITY. Normální občan této ani žádné jiné země snad neměl takové finanční zajištění, jako v jejich roli. Video mluví za vše a je jen s údivem, s jakou náturou a běsněním dokáží hlavy státu podporovat něco takového.

  Protestující občané v Chemnitzu nazývají demonstranty. Zasahovala policie a bylo několik těžce raněných. Při demonstraci při zvolení Andreje Babiše premiérem policie demonstranty provázela a údajně bylo vše v naprostém pořádku. Následně se setkáváme s tím, aby lidé opravdu zkusili OTEVŘÍT OČI a všímali si více dění kolem sebe a zajímali se o ně i v určitých aspektech, nejen o jejich obal, ale i obsah s konečným závěrem pro správný úsudek.

  M. Kalouskovi se to vymyká z rukou, minulost ho dohání a pravdu se snaží zametat pod kobereček

  Kalousek je nebezpečný psychopat. Naposledy ve sněmovně napadal premiéra Andreje Babiše. Ten úspěšně dostal důvěru, z čehož byl Kalousek opět nepříčetný. Z už tak dost pokaženého dne (kdyby jen jednoho), se ze strany předsedy strany TOP 09, opět začali vypouštět nejrůznější napadání premiéra, tentokráte korespondující i samotné Babišovo rodině. To když si někdo myslí, že jeho pískoviště je nedobytné.

  Andrej Babiš situaci též neustál a se zvučným ohlasem zareagoval na střelbu urážek. Reakce premiéra je logicky přirozená a doufejme, že předseda a šéf TOPky někdy příjde k rozumu, včetně etického chování, nehledě výbornému kličkování,co se týče jeho minulosti – když už ji sám tak hrdě cpe ostatním.

  Zdroj: Applytv.com

  Kalousek v nesnázích 2018. Legendární video poslanecké sněmovny přehlušující předsedu divokým boucháním do lavic na protest, vůči proslovu, postrádajíc jediný pádný argument. Ze všeho nejhorší, téměř až komické je hlavně téma proslovu. Kalousek mluví o někom, kdo má podle jeho slov fňukat, kňourat a tak dál. Co vidíte ve videu, u šéfa TOPky jako další?

  Demonstrace proti vládě – bez komentáře, demonstrace za podpory koho, České televize?

  Více si přečtěte v následujícím odkazu na webu Prvnízprávy.cz <<

  Nezapomeňte hlasovat v anketě: https://nejhorsi.cz/reakce/v/1486857

  Video, co vám nedá spát. Farář v kostele před rodiči dusí a fackuje malé dítě!

  Incident se odehrál v katedrále svatého Štěpána (Meaux). Třiaosmdesátiletý kněz si při křtu malého miminka počínal, bez jakéhokoliv pochybení. Za malý okamžik nastala nevídaná podívaná, na to, co samotný kněz dítěti způsobil. Kromě dušení se zakrytou dlaní přes ústa nemluvněte je na videozáznamu vidět i fackování.

  Není zcela jasné, jestli v knězi vyvolala nedůstojná reakce a šokující agrese, právě brekot dítěte nebo zda-li duchem nepřítomný kněz nemá již podobné taktiky odzkoušené i v minulosti. To by znamenalo, že tento incident byl jeho poslední. Je totiž zdokumentován a podle dostupných informací byl ze své funkce suspendován.

  Otec knězi dítě odňal, ten ho ale stále drží a zdá se, jakoby si ho chtěl přitáhnout zpátky. Z šokující podívané dostal muž co si zasloužil, a co mohli dost možná očekávat.

  Rodiče dítěte zůstali po celé události nevěřícně „omámeni“ a dočasně nechápali, co se to právě vlastně odehrálo. Po zděšení hodném incidentu přiznal kněz svou chybu a ukončil ji omluvou. Nepochopitelnou reakci diecéze města Meaux odůvodnila pouze jako únavou starého muže.

  Otevřete oči: Nekonečné zadlužování je strategií mocných k ovládnutí společnosti

  Skrze co se dá společnost lépe ovládat, než přes to nejhlavnější. Zamysleli jste se někdy nad tím, kam směřují nejrůznější úvěry a proč jsou natolik, popravdě řečeno nevýhodné? Najdete jediného člověka, co byl skutečně s nějakou půjčkou spokojen, bez jakéhokoliv zaváhání, včetně skutečné spokojenosti, z které se osobě vyplatí něco takového právem využít?

  Nemůžeme ani přinejmenším přijmout sladký bonbónek, bez toho, aniž bychom nepočítali s něčím, s čím jsme nebyli dopředu nebylo obeznámeni a nemusí nám to plně vyhovovat. Naopak lze takovouto nabídku můžeme přijmout, ale opět ne bez následných využití s následné pozdější daně za využití ůvěru, včetně nejrůznějších háčků, jdoucí si pro své vlastní výhody za zády klienta. Zaháčkovat, natož nevědomky, bez zodpovědnějšího si promyšlení je příliš pracné. Přijmout lákavé pozlátko s tím nejlepším očekáváním a později se nestačit divit je přesně ta chvíle, kdy je už na vše většinou dost pozdě.

  Video snadno ujasní reálnou hodnotu peněz v roli bank a jejich pečlivého využití, pouze toho, jak nad člověkem převzít veškerý majetek. Uvědomme si jedno – lákavé nabídky zřídka kdy znamenají výhody, co se skutečně vyplatí.

  Zeman nerozděluje národ, netvoří dva tábory. Hlupáci a zaprodanci samozřejmě nebudou souhlasit!

  Zeman je zlo, Zeman je špína, lotr, chodící faleš, pablb, hrozba vesmíru. Váš názor ovlivňovat nemusíme, aby bylo jasno, jaká je skutečnost. Skutečnost je pouze jedna jediná a nezaměnitelná s lží a výmysly. Agilní hlupáci s předností poškozování prezidenta Miloše Zemana sami nejsou schopni vyjádřit právě jeden jediný názor zakládající se na faktech, jelikož se vždy najde někdo stejně primitivní, kdo vše prevrátí naruby nebo jednoduše popře.

  Následující video se vší skromnosti poukazuje na fakta dějící se kolem nás a současně hýbající názory jednotlivců. Je jasné, že spousta z těchto věcí je špatně a je třeba prosazovat správný názor, pokud se nám něco skutečně nelíbí. Společnost není slepá a názorů odsuzující podobné šílenosti stále jen přibývá, to je zatím jediná výhoda.

  [KGVID]http://ideablog.cz/wp-content/uploads/2018/05/Z-Kdo-rozděluje-národ.-1.mp4[/KGVID]

  Na závěr bychom chtěli doporučit článek z Parlamentnilisty.cz s názvem „Co s tím hajzlem Bakalou?! Pornoherec Janda. Pražská galerka…“ V Zemanově severomoravské baště na náměstí to vřelo. Ránu schytala i ČT

  Z účasti návštěvy hlavy státu Moravskoslezského kraje v Orlové.

  Setkání s občany města Orlová, OVTV, Orlová, středa 16. května 2018

  Rozhovor s mimozemským návštěvníkem / mimozemšťanem (EBE-3) o budoucnosti lidstva

  Mimořádný knižní projekt Modrá kniha, záznamu pořízeného z roku 1964 se po nedávném odtajnění a zpřístupnění široké veřejnosti stává hitem a na internetu virální senzací s mnoha rozporuplnými názory. Subjekt byl pojmenován „EBE-3“ a byl držen v zajetí po dobu 5 dní. Z data pořízení události oficiálně zmizel kompletně ze všech vládních záznamů.

  V přiložených videích si lze snadno zapnout titulky a sledovat celý průběh rozhovoru s neuvěřitelnými poznatky návštěvníka. Celkem jsou k dispozici tři části a je jen na vás, čemu uvěříte a čemu ne. Nezapomeňte, že nejsme ve vesmíru sami, jen nemusíme být tak omezení a celkově manipulovatelní a konec konců sebedestruktivní, jak je tomu s naší převrácenou ideologií.

  Část 1.

  Část 2.

  Část 3.