Archiv štítku: politika

Poslední rány ze zoufalství – českému herci nabídli milion korun, aby zostudil Zemana

Známý český herec Ivan Vyskočil prohlásil, že mu byl veřejně nabídnut milion korun, aby se vzdal státního vyznamenání, a tím pádem i zostudil českého prezidenta Miloše Zemana a celou Babišovu vládu. Dnes o tom informoval portál parlamentnilisty.cz. V rozhovoru pro český portál herec odpověděl na několik různorodých otázek. Mimo jiné se mluvilo i o jeho zásluhách v … Pokračování textu Poslední rány ze zoufalství – českému herci nabídli milion korun, aby zostudil Zemana

Q: Plán na záchranu světa. Co se skutečně odehrává za oponou (???)

Tajemná osoba pod tajemným označením „Q“ je zatím nejzáhadnějším člověkem v USA. Spolu s Trumpem následují (a mnnoho dalších, stejně sjednocených) kroky Trumpa, u kterého se v povolebním prezidentském vítězství objevilo mnoho podivných kroků, mířenách k zesměšňování a vyvolávání nepokojů ze strany občanů.

Výborné, krátké video o zatím skryté válce ve Spojených státech, která může zachránit celý svět. Video v anglickém jazyce se objevilo 25. června 2018 na kanálu YouTube „Storm Is Upon Us“ pod názvem „Q – The plan to save the world“. V krátkém čase získal statisíce shlédnutí, i díky tomu, že mezitím už má titulky ve více jazycích.

Video se sice týká primárně Spojených států v nich však sedí chobotnice, která škrtí i Evropu dusí i Slovensko. Proto budeme s napětím sledovat, co se ve Spojených státech děje.

(Původní text, zdroj: video)

Jistojistě existují dokonalé plány pro přetažení vlivu a i uceleného dojmu jednotlivce i skupin, ovlivňující to nejsnadnější – slépé ovečky, horlivě pozorující děníé kolem sebe, ne však do hloubky pro sběr ryzího zlata v podobě konečných faktů, jenž jsou nemálo tajeny a na povrch mnohdy vyplouvají, teprve až po usilovnějším zapojování a v neposlední době spolupráci delšími chapadélky, než těmi, jimiž disponují právě obyčejné ovečky.

Působí zde dvě největší vládnoucí elity. Jednou z nich jsou pseudotvůrci, druhou renegáti. Úvahou z teoretického hlediska se nám naskýtá pohled na přetahování dvou falešných králů, nebo třeba hodného a zlého policajta, chcete-li. Je tedy otázkou, zda-li se právě neodehrává pouze další divadlo s hlavní rolí a nástupem onoho zmíněného hodného policajta.

V konečném závěru, nicméně, ten zdaleka ještě nenastal, bude velmi zajímavé sledovat celou situaci, sledovat změny v ukotvení nejnovějších plánů k a z prvního pohledu nastolení spravedlivých rozsudků nad politickými zločinci, ve kterých zdaleka nepůsobí jen oni, ale i hudební populární loutky a jiní.

QAnon
QAnon

Plejáďané, Plejárané – lži a manipulace ve prospěch Vesmírných lidí?

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ:

Článek není nijak spojen s autorem tohoto blogu. V zápatí (spodní část článku) můžete vidět navíc Zdroj. To důležitější ale spočívá v samotném obsahu. Uvěřili jste tomuto spisu, včetně dokonale podané formulaci a neuvěřitelně falešnému „tvrzení“? Jedná se o precizní plán, jak ovlivnit lidskou mysl a upřednostnit ji, jako jediný a pro někoho naprosto jedinečný důkaz „pravdy“ (pro slepé ovce), čehož je toto absolutní vzor! Upozorňujeme! Vaše mysl bude vystavena dokonale převráceným faktům s jediným záměrem. Záměr byl tedy právě zmíněn, aneb VLK V ROUCHU BERÁNČÍM.

Na první pohled dobře vypadající bytosti. Ve většině případů (ne však vždy) se světlými vlasy a s modrými oči. Dokáží ze sebe (zřejmě pomocí nějakých technik) vyzařovat obdivující až božskou energie. Někdy budí dojem, jako by jste potkali Ježíše Krista. Při prvním kontaktu se jeví velmi přátelsky s otevřenou náručí plnou nabídek pomoci všeho druhu.  Pro neznalého člověka podávají zajímavé informace, kterého člověka tímto do slova oblbnou. Většinou daného člověka vychválí. Také některým lidem nalžou, že patří k nim, neboli že se inkarnovali na Zemi právě jako jejich druh. Přislíbí vše, aby mohli daného člověka za jejich služby ovládat. Jejich vlastnosti jsou typu mocenského, neboli otrokář a otrok. jsou velmi agresivní a pomstychtiví. Patří ke skupině nejnebezpečnějších bytostí tohoto vesmírů. Doporučuji je nekontaktovat a nevěřit jim. Pokud si vás sami najdou, okamžitě odmítněte vše co nabízejí. Je možné, že při jejich odmítnutí budou vyhrožovat vším, čeho se v životě bojíte. Pokud je však na začátku rezolutně odmítne, nemají možnost vám jakýmkoliv způsobem ublížit a sami odejdou. Mezi všemi rasami tak i v této jsou samozřejmě i jedinci, kteří nesouhlasí se zotročováním lidstva. Těch je v tomto případě málo a proto radím všeobecně se vyhnout a rezolutně odmítnout pomoc či jakoukoliv lákavou nabídku jimi nabídnutou i kdyby se představovali právě jako ti jedinci, kteří nesouhlasí s vlastní většinou a chtějí opravdu lidstvu pomoc.

Nyní vám popíši z vlastní zkušenosti, kdo jsou Plejárané.

To že existují jiní lidé, bytosti a různé entity, které nepochází z tohoto materiálního světa, tedy z planety Země, ví „každý“ člověk, který používá už jen pouhý selský rozum. Ti lidé, kteří jsou stále ovlivněni systémem a nebo je jejich duševní vývoj stále nedostačující k pochopení jiných určitých  věcí, neboli jsou ještě stále chyceny v materiálním metrixu,  rezolutně  odmítnou jakoukoliv zmínku o mimozemském životě. Jejich svět je velmi malý i když si myslí, že právě ten jejich svět je veliký. Takoví lidé potřebují probudit, protože se velmi snadno nechají obelhat i obyčejnou televizní reklamou např. na skvělou paštiku MÁJKU (neplesnivou, plnou vybraného kvalitního a libového neprošlého masa, bez mouky a eček, která neškodí). No myslím, že víte sami jak to opravdu s potravinami je. To proč mluvím o takových lidech, je z důvodu jejich snadné manipulace a OBELHÁVÁNÍ. Toto obelhání se samozřejmě děje denně a to vteřinu za vteřinou, jak skrze televize, noviny, rozhlas, ve školách, na úřadech, ve vládě atd. Ti probuzení si začínají všímat těchto nepravd a manipulací z lidskou myslí a zaujímají vůči tomu všemu svůj vlastní postoj. Ovšem ti kteří stále nic nevidí a zatím je jich stále mnoho a mnoho, jsou nadále podvědomě řízeni a manipulováni, aniž by to věděli. Takovíto lidé jsou pak snadnou kořistí mnoha jiných mimozemských zájmů, takových zájmů, kteří lidstvo potřebují pro svoje vlastní přežití ovšem jako lidské otroky, který nic netuší. Jedni z takových mimozemských ras jsou již právě zmiňovaný mimozemšťané Plejáďané.

Tak tedy kdo jsou, proč tu jsou a co vůbec chtějí?

Nejdříve popíši jejich falešnou tvář, kterou pro lidstvo prezentují.

Co hodně používají je takzvaný záchranářský model, kdy se jeví jako zachránci lidí, jako jejich velcí pomocníci a přesto za to nic nežádají. Mluví velice moudře a chytře tak, aby člověka okouzlili a získali tak jeho důvěru. Prezentují se jako andělé většinou s blond zářivými vlasy a věřte že setkání s nimi je opravdu okouzlující avšak je to jen pouhé pozlátko. Hovoří o sobě jako o světelných lásky plných bytostech. Často se chlubí svými zásahy, kdy například zneškodnili atomovou zbraň a plno jiného zkázonosného pro lidstvo a planetu Země. Jejich velitel zvaný Aštar Šeran tvrdí že má jediný zájem a to zachránit lidstvo před strašnými muky a útrapami ( hlavně před jejich konkurencí jiných mimozemšťanů zvaných Reptiliáni – ještěři, kteří se snaží lidstvo očipovat a zotročit).

To vše a plno jiného zde zmíněného o Plejáďanech je samozřejmě lež.

Nyní ta pravá Plejáďánská tvář, která je před lidstvem samotným skryta. Tedy pravda je taková, že tito mimozemšťané zvaní Plejáďané nejsou nic jiného než právě ti, kteří lidstvo již dávno zotročují a zotročovat stále chtějí. Nejsou to žádní zachránci lidstva, ale jsou to ti, kteří na planetu Zemi a lidstvo seslali mnoho kleteb aby tak udrželi lidstvo v bolestech a strachu, neboť tak lidé nemohou rozvíjet svého ducha. Upravili lidskou DNA aby člověk nebyl schopen duchovně růst do takových výšin, kdyby tak poznal jednoduše všechny nekalé plány otrokářů. Jejich pravý zájem je udržet lidstvo ve 3D, kde lidstvo není tak duchovně silné, moudré a kde se lidstvo dá dobře manipulovat, neboli ovládat. Svými zásahy, kterými se chlubí pouze na sebe strhávají pozornost a to tak, aby vždy vypadali jako zachránci. Jejich velitel Aštar Šeran  je v tomto vesmíru ve všech dimenzích znám jako diktátor a nebo tyran Aštar. Zotročuje nejen lidskou rasu, ale také jiné rasy ve vesmíru. Jeho cílem je zotročit celý vesmír 3D a 4D. Často se prohlašují jako příznivci světla pocházející z 5 dimenze. To však není pravda, pocházejí ze 4 dimenze stejně tak, jako Reptiliáni a Šedí mimozemšťané. V této 4 dimenzi si právě konkurují s jinými rasami, kteří také ovládají lidi a planetu Zemi pro svůj prospěch.  Takovýchto jiných ras je více a také mezi sebou válčí o nadvládu lidstva pro stálé zotročování. Proto Plejáďané hlavně pomlouvají rasu reptiliánů a Šedých, aby tak získali lidstvo na svoji stranu. Nabízejí lidem záchranu, že je vezmou do svých lodí a odletí s nimi na jinou krásnou mírumilovnou planetu. Již mnoho lidí to učinilo a bylo velmi zklamáno. Tato jejich planeta je pro lidstvo něco jako koncentrační tábor, ze které není úniku, kde vládne pouze jen jedna povýšená rasa Plejáďané a lidstvo je zde bráno jako stroje. Lidé se slabou vůlí se pak pro ně stanou podlejzáky a ty jim pak slouží jako cvičení psi hlídající a donášející na ostatní lidi, tedy na svůj vlastní lidský druh. Tito psi slouží svým pánům jako bachaři lidí. NEDOPORUČUJI PLEJÁĎANY KONTAKTOVAT, UZAVÍRAT S NIMI JAKÉKOLI PAKTY ČI RŮZNÉ DOHODY A UŽ VŮBEC NENASTUPOVAT NA JEJICH LODĚ, BYŤ BY SE ZDÁLI BÝT SAMOTNÝM BOHEM, NEBO TOU NEJVÍCE MILUJÍCÍ A KRÁSNOU ZÁŘÍCÍ BYTOSTÍ V CELÉM VESMÍRU.

Tito Plejáďané nejsou svatí i když se ukazují podobami, jako jsou obrázky Ježíše.  Jejich pravá tvář je satanismus. Jsou to pekelné bytosti. Při setkání s nimi vás ohromí jejich jasnost světla, kterou vyzařují. Jejich vzhled je příjemný a svými energiemi ( uměle vytvořenými) dokáží člověka obelstít, jelikož se jeví jako nádherní andělé. Nenechte se však zmýlit, neboť je to jenom past. Ďábel má mnoho podob.

Nyní vám popíši vlastní zkušenosti s jejich setkání.

Jde o to, že má žena je výborná vědma, která nepotřebuje činit chaneling, ale dokáže se přímo napojit na jakoukoliv bytost v tomto vesmírů. Tím je velmi vzácným zbožím pro mnoho bytosti, jelikož tak může překládat jejich řeč bez toho, aby byla ovládána skrze chaneling a nebo, aby opustila svoje tělo a cestovala. Také má velice dobře vyvinuté vnímání obrazové, což může jednoduše popsat jakoukoliv bytost, vesmír, sféru, energii a mnoho jiného, jelikož to vidí. O moji ženu se snažilo několik otrlejších a nebo nezkušených negativních bytostí, jako jsou právě např. Plejáďané. Tyto bytosti nemají úspěch, jelikož co mají jediné je jejich nezdolná překážka a tou překážkou jsem já Merlain. Můj duchovní vývoj je mnohem a mnohem větší než ten jejich. Nyní popíši v krátkosti, kdo jsem, proto to neberte za jakési vychloubání, ale jako součást tohoto článku pro vysvětlení některých závažných faktů jako je respekt Plejáďanů a jiných negativních bytostí vůči mě. Ti jež to budou brát za něco jiného jako je za ego, vychloubačnost a jiné nesmysli, nechť si učiní vlastní introspekci a zbaví se tak určitých vlastních neblahých vlastností. Po té pochopí mnoho věcí.

Jsem jedna z bytostí, která se podílela jako tvůrce tohoto vesmírů, který má mnohem více sfér a dimenzí, než udávají mnozí autoři. Tento vesmír nemá 12, nebo 13 či 25 sfér ale má jich mnohem a mnohem více. Pocházím z jiného většího vesmíru a ve spolupráci s jinými výjimečnými bytostmi jsme stvořili tento vesmír. Prošel jsem mnoha inkarnacemi pro pochopení toho, co jsem stvořil. Tedy nabral jsem velmi mnoho zkušeností skrze vlastní prožitky na vlastní kůži od samého počátku tohoto vesmíru, tedy od samotné doby velkého třesku. Tam odkud pocházím není nic podobného a už ne vůbec nic stejného jako je tento vesmír. Jen pro zajímavost, často když se vtěluji používám dle dohody z předchozí duší její již dospělé fyzické tělo. Této duši pak dle dohody splním(ve sféře kam se odebere) to oč požádala. Toto již dospělé lidské tělo po opuštění bývalé duše (na její vlastní svobodné rozhodnutí) pak užívám pro svůj předem mnou daný úkol. Takto činím stále a to z důvodu takového, abych neztrácel čas pro vývoj dítěte, kdy se dítě teprve učí chodit, mluvit atd. Tento dětský vývoj jsem zažil mnohokrát a proto již nemám potřebu se takto realizovat.  V tomto životě, kde žiji pod jménem Martin Kubík alias Merlain, se také odehrála tato výměna duší. K výměně došlo v roce 2007. Hned jsem okamžitě změnil styl života a opustil jsem vše co mi bylo najednou cizí, jelikož to vše bylo předchozí duše, ne mé. V tomto životě jsem po dohodě přebral i část karmy po předešlé duši, aby se tak mohla realizovat ve sféře kam si sama přála jít a také si to plně zasluhovala. Pamatuji si mnoho svých životů se kterými se pojí všelijaké zkušenosti. Cestuji se svým vědomím do různých sfér a tak mohu navštěvovat veškeré dimenze. I když mám možnost cestovat i do svého vesmíru, nečiním tak, neboť jak jsem již výše zmínil, není v ničem podobný s tímto vesmírem. Pokud bych tak přece jenom učinil a vycestoval bych do svého vesmíru, mohlo by dojít k tomu, že se již jako vědomí nevrátím, neboť bych riskoval zapomenutí svého vlastního plánu zde na Planetě Zemi.

Takže to je krátký popis odkud pocházím a také si teď můžete uvědomit proč jsem překážkou pro negativní bytosti  a jejich úmysly a také proč bez jakékoliv úhony mohu o nich psát pravdu aniž bych byl z jejich strany atakován. Jednoduše mají ze mě respekt a často jim ho také připomínám. To je důvod proč se nepodaří negativním bytostem ovlivnit či nějak zmanipulovat moji ženu Helenin neboť je pod moji ochranou.

Nyní vám popíši situace, kdy se o získání Helenien snažili mimo jiné například Plejáďané.

Tedy Helenien již od těhotenství trpěla velmi častým nočním zvracení a velkými bolestmi v oblasti břicha. Skoro každou noc zvracela, čímž se vždy vyčerpala do slabosti, že jsem ji musel kolikrát odnést bezvládnou do postele. Po chvíli, kdy si trochu odpočinula cca 20 – 30 minut, byla opět nucena zvracet i když už nebylo co. Takto to šlo někdy i celu noc v kuse. Do to ho měla někdy tak silné bolesti břicha, že si v pláči přála umřít. Často jsem ji v noci musel hlídat v napuštěné vařící vaně ( jelikož se ji tak bolest z části vytrácela), aby se neutopila, jelikož ve vaně často ihned vyčerpáním usnula. Paradoxem je to, že jsem již vyléčil mnoho závažných nemocí u svých klientů, kterým doktoři již nemohli pomoci a u své ženy jsem zkoušel vše od bylinek po magii a jiné léčebné techniky z výsledkem pouhého ulehčení. Často jsem měl na mysli známé pořekadlo – kovářova kobyla chodí bosa. Pokud se ptáte zdali jsme byli u lékaře, tak ano. Výsledek po kameře v žaludku, ultrazvuku a jiných vyšetření zněl: žaludek na věk pacienta velmi zachovalý a zdraví bez jakýchkoliv změn či známek krvácení, vředů, podráždění  atd.  Je jasné, že šlo o jiné sféry než je fyzická záležitost. Vyléčil jsem ji až za dva roky určitým banálním zákrokem, který jsem pro jeho bohužel jednoduchost v té době neviděl. Tento obyčejný zákrok jsem zkusil již po vyčerpání všech ostatních složitých.

Vždy když byla Helenien v tomto bolestném stavu zjevil se nám Plejáďan s nabídkou pomoci. Jelikož jsem okamžitě poznal, že jde o smlouvu s ďáblem, pomoc jsem odmítl. S počátku se stále snažili i přes den nabízet různé pomoci, jako je úplné uzdravení mé ženy a nebo také nabídka financí ve stylu vše co si budeme chtít koupit na vše budeme okamžitě mít. Peníze nabízeli často a to hodně. Nabízeli i slávu a mnoho jiného. Nechtěli za to nic, jen aby Helenien pro ně pracovala, jako tlumočnice. Vše jsem rezolutně několikráte odmítl, jelikož jsem znal jejich pravou podstatu a také jejich pravou tvář Satana. A tak začali vyhrožovat ve stylu, že ženu úplně zničí a celou moji rodinu. Jelikož znám vesmírné zákony (neboť jsem byl jeden z jejich tvůrců), věděl jsem, že svůj tlak zvýší a však jen do určité míry. Ženu jsem magicky uchránil od jakýchkoliv jejích vlastních slibů, protože v urputných bolestech, které jí plejáďané skrze určité sféry zvýšili, tedy nezpůsobili, ale zvýšili do maxima, byla žena již tak utrápená, že by byla v těchto bolestech schopna upsat duši ďáblu.  Stejně tak to dělala španělská inkvizice, kdy skrze způsobené urputné bolesti často lidé prohlásili to, co v podstatě říci nikdy nechtěli. Jelikož však Plejáďané překročili svoje meze, učinil jsem určitá rozhodnutí a opatření vůči jim samotným. Nyní se stáhli a však lapají své ptáčky zase jinde. Ženu jsem nakonec uzdravil a nyní je zcela zdráva.

Posluhovačem tohoto plejádského Ďábla je u nás v Čechách již známí pan Ivo Benda. Uzavřel s ďáblem Aštarem Šeranem smlouvu, aby lákal lidi do jejich sítí. Mimochodem, jejich sliby nejsou ničím vázané, takže pokud někomu slíbí bohatství či jiné dary, nemusí je tak scela splnit, jelikož nemají takovou moc jak prezentují. Když jsem mluvil s Aštarem o jeho nabídce věděl jsem, že nemají Plejáďané takovou moc pro splnění svých slibů. Jelikož jsem ve vesmíru velmi silná a vážená bytost, nemohli mě Plejáďané jen tak lhát, jelikož by si tak okamžitě zašpinili karmu a tím by mohli ztratit status 4 dimenze. V tomto případě dle zákonů tohoto vesmíru by došlo tak k velkému zhrubení jejich energií, že by rázem spadli do nižší dimenze, odkud by již nemohli lidi manipulovat tak snadno a tím by ztratili svoje otroky, které pro své přežití potřebují. Z tohoto důvodu se mnou mluvili na rovinu a odpovídali na mé otázky pravdivě bez jakýkoliv zkreslených verzí. Jelikož se lidé často nechají nalákat na peníze a bohatství, uvedl jsem právě tyto otázky, aby si člověk uvědomil, že sliby nemusí být z jejich strany pravdivé. Zde uvádím jen několik málo otázek

OTÁZKY MNOU POLOŽENÉ

1. Jste opravdu schopni dodržet slib, který prezentujete? 

Ne to nejsme.

2. Z Jakého důvodu nejste? 

Je to byznys, který také na této planetě vznikl díky nám.

3. Ano byznys je o výdělku a ztrátě, tak to u vás je že? 

Ano, my jsme ti co mají po vašem peníze a lidé jsou ti co je žádají.

4. Takže své sliby nedodržujete?

Ano nedodržujeme, to je byznys.

5. Je mi jasné, že vaše pomoc je ta pomoc, kdy sami způsobíte danému člověku problém a pak mu nabídnete záchranu. Je to tak? 

Ano to je velmi dobrý a vždy úspěšný plán.

Jak vidíte, jsou to podvodníci a lidé se nechají často jejími slovy uchlácholit. Není se čemu divit, mnoho lidí není spokojeno se svým životem a hledají alternativu a na to reagují právě takovéto nečisté energie.  Je mnoho ovlivněných lidí, kteří spolupracují s Plejáďany. Například  jedna česká žena popsala, jak s nimi probíhá spolupráce. Často v noci když spí, jí zbudí hudbou a nepřestanou dokud nevstane s postele. Tuto hudbu pak zesilují pokud to vstávání trvá déle. Je po ní žádáno automatické malování různých energetických obrazců, které jsou ji chanelingem dávány. Tyto obrazce, která tato žena pak prezentuje, jsou samozřejmě ovlivněné a negativní pro všechny lidi co se na ně dívají. i když můžou způsobovat příjemný pocit, je pouze past. Děje se totiž to, že při pohledu na obrazce danému člověku způsobí příjemný pocit a ten se tak automaticky ( hlavně skrze srdeční čtvrtou čakru) této energii otevře. V této chvíli dochází k energetickému čipování srdeční čakry čtvrté úrovně a tento energetický zásah začne silně ovlivňovat daného člověka tak, že ve většině případů způsobí pocity silné sympatie k vyzařováné energii z obrazce a tím v podstatě automaticky začne cítit sympatie k Plejáďanům. Je však ještě jiný skrytější význam těchto obrázců a to, že tento čip začne působit i na celkové zdraví daného člověka, také na bolesti, náladu nebo na strachy všeho druhu. To je pro případ, kdyby daný člověk nechtěl spolupracovat a nebo nic netušícího člověka skrze čip nechají onemocnět a pak se nabídnou jako velcí zachránci, na což pak daný člověk (jelikož je vidí, jako andělé)  při jejich nabídce se sám rozhodne ( upíše), že jim bude sloužit.  Jiná žena s ciziny dělá přednášky a vypráví o jejich lodích a jejich přátelských úmyslech. Při pohledu na tyto Ženy jsem vyděl černé řemeny okolo jejich těl a silný uměle vytvořený kanál neboli spojení s právě zmiňovanými Plejáďanami. Vycítil jsem u nich určitou svázanost a nemohoucnost, která bude trvat i po jejich smrti. Budou muset sloužit ještě hodně dlouho těmto negativitám i vjiných sférách. Také jsem vycítil, jak u těchto žen tak i u pana Bendy, že již nechtějí pracovat pro tyto bytosti a touží po svobodě. Dobře již ví, že se o žádné anděle nejedná, nýbrž na opak.

Takovýchto pracujících bytostí se zájmem vlastnit a zotročit lidstvo je zde na planetě Zemi více. Jde o to, že si tyto bytosti lezou tzv. do zelí a každý chce utržit co největší lidské sousto. To vyúsťuje v určitou válku mezi nimi, kdy pomlouvá jeden druhého. Například plejáďané jsou vysazení na Ještírky. Ještěří mimozemšťané se snaží svoje lidské ovečky označit čipem jako svůj majetek a tak je mít pod svou vlastní kontrolou před jinými mimozemšťany se stejným zámerem. Tzv. ilumináti, jsou dle mého právě zmínění Plejáďané. Tím, že dochází k duchovnímu postupu celé sluneční soustavy, tedy i planety Země a vše co na ní žije, tedy i lidstva, ztratí tak tyto negativní bytosti svůj status otrokářů a tím by přišli ohledně lidí o velmi kvalitní zdroj otroků. proto se nyní snaží mnoho takových bytostí dostat pod svou vládu co nejvíce  lidských bytostí a to buď po dobrým v podobě andělů a milujících záchranářů a nebo pak po zlém v podobě útrap a bolestí. Jeden z vesmírných zákonů je, že nelze žádnou lidskou bytost bez jejího vlastního rozhodnutí ovládat a učinit z ní otroka. Ale pokud se takto člověk sám rozhodne, byť by byl oklamán, pak jde o jeho vlastní rozhodnutí a o jeho status svobodné vůle a toto vesmír plně respektuje. Jednoduše řečeno, v tomto vesmíru se každý sám rozhoduje zdali se chce trápit či radovat. Proto je zde také díky svobodné vůli, kterou nemají jenom lidé, ale i jiné bytosti ve vesmíru povoleno opravdu vše i obelhání či podvod. 

Proto lidé neposlouchejte hned pěknou písničku, když nevíte přesně, kdo ji zpívá. Ať v příštích dnech, nebo rocích, stane cokoliv,  doporučuji nenastopovat do vesmírných lodích. Ať uvidíte to, co jste ještě neviděli, zachovejte vždy chladnou hlavu a pokuste se zůstat v klidu co nejméně rozrušeni, protože to je velice důležitý moment, aby jste neztratili zdraví selský rozum a tak se vyhnuli snadné manipulaci s vaší myslí, skrze paniku a strach všeho druhu.

Ps: plno z vás nebude souhlasit s tímto článkem a mi to plně respektujeme. Víme, že již mnoho lidí slouží této rase ať vědomě či nevědomě. Nesnažíme se lidi předělat, ale snažíme se podělit s našimi vlastními zkušenostmi. Je plno učitelů ale málo mistrů, proto čiňte ve svém životě dle svého vlastního uvážení. Učitel se vás bude snažit naučit to co se naučil on sám. Avšak Mistr se vás bude snažit naučit to co již dávno umíte vy, jenom jste na to zapomněli.

Toto napsal zde do komentáře AZARI: To, co píšete cítím jako velmi pravdivé a také jako odpověď na můj neuvěřitelně silný pocit nedůvěry ke všem těch jejich řečem i přes relativní pravdivost jejich informací. Chci přidat pár upozornění, která v článku nejsou (nebo jsou a unikla mi 🙂 . Předně – Plejáďané uvedli, že chtějí promluvit v OSN v roce 2016. Toto je uvedeno ve starodávných proroctvích – že v roce 2016 nepřátelská mimozemská rasa bude chtít promluvit před politickým shromážděním všech národů světa s cílem zotročit lidstvo. Za druhé chci upozornit na to, že informace, které podávají o našem původu a našem pádu jsou v zásadě pravdivé – až na to, že jsou to oni, kdo zapříčinil náš pád. Jak by o nás tedy nevěděli relativně všechno, nebo alespoň velmi mnoho! Za všechny jejich úmysly hovoří jejich rádobyláskyplné varování před vědou – potřebují nás udržet hloupé, nevědomé. Ve skutečnosti žasnu, jak si vůbec mohou nebo mohli myslet, že s něčím takovým, co předvádějí, na Zemi uspějí? martina a H. prosím, aby ty dvě doplňkové informace nějak více zviditelnili, uznají-li za vhodné. Díky

SOUHLASÍME S AZARIM A VÍME O TOMTO, JELIKOŽ NÁM SVŮJ PLÁN SAMI ŘEKLI A TAKÉ NÁM JEJICH PLÁN SDĚLILI  I JINÉ MIMOZEMSKÉ BYTOSTI.

SDĚLILI JSME NAŠI ZKUŠENOST A VĚŘTE ŽE NENÍ JEDINÁ. NAPŘÍKLAD I ZA TENTO ČLÁNEK JIŽ BYLY NA NÁS PROVEDENY ÚTOKY OD PLEJÁĎANŮ Z JINÝCH SFÉR, JAKO JE ASTRÁLNÍ A MENTÁLNÍ ÚTOK. PROTO RADA PRO OSTATNÍ:  JEJICH SÍLA JE V ŠÍŘENÍ STRACHU. STRACH JE V PODSTATĚ MÁLO LÁSKY A ČÍM MÉNĚ LÁSKY TÍM VĚTŠÍ CHAOS A ZTRÁTA VLASTNÍ OSOBNOSTI. PROTO AŤ SE DĚJE CO SE DĚJE, NEPŘIPOUŠTĚJTE SI STRACH A VŠE SE SNAŽTE V KLIDU PŘEKOUSNOUT, NEBO JEŠTĚ LÉPE IGNOROVAT.

Zdroj: 1

Madamme Merkelová dokázala kopat proti vlastní zemi, nyní se začíná nad stranou CDU značně zatahovat

Strana CDU/CSU ztrácí smysl ve svém dalším působení. Poslanci povstávají, vůči skomírající, výše uvedené politické frakci. Merkelová se navíc potýká s fiaskem v obsazení postu na šéfa se zvolením svého předurčeného kandidáta. Je to celých 13 let, co za upřednostněného Volkera Kuadera zaujal náhradní pozici Ralph Brinkhaus.

Jaký úpadek autority: kancléřka ztrácí svého nejdůležitějšího důvěrníka Volkera Kaudera a přístup k centru své vládní moci. Velká koalice už nemá žádnou budoucnost

– Spiegel Online

Je pouze hořkou pravdou, že jiní politici by už dávno měli konec veškerým radovánkám, které si měla možnost užít. V případě Merkelové bylo její působení stále posilováno a kryto. Její působnost s odpovídající autoritou se propadá kamsi do neznáma. Pro mnoho lidé – vlastních občanů, to znamená jisté vysvobození. Otázkou zůstává, co se dá očekávat za směřování dalšího nástupce.

„Angela Merkelová bude muset zvážit, zda frakci nebo Spolkový sněm jako celek požádat o vyjádření důvěry. Od tohoto úterý si kancléřka nemůže být jistá podporou vlastních lidí,“ konstatuje list Süddeutsche Zeitung. Deník Hannoversche Allgemeine Zeitung už úterní hlasování považuje za vyjádření nedůvěry kancléřce, která se z něho zřejmě nezotaví. Debaty o změně v čele strany a vlády budou získávat na intenzitě, míní.

– Spiegel Online

Moc německé kancléřky se pomalu rozpadá. Situace postupně a bez sebemenšího zvolnění nabírá na větší a větší složitosti a není jasné, jestli se  bude mít možnost znovu zotavit. Německé listy zdůrazňují o promeškaném období odchodu, což může být patrnou příčinou celé situace.

Jako posednutý ďáblem – někdo tu chce srovnávat prezidenta Zemana s neúspěšným pr. kandidátem J. Drahošem!

Tak kdo je tady vlastenec? Na tyto a jakékoliv další otázky se je nutno zeptat přímo a jen samy sebe. Bohužel, jak můžete vidět, dnes je možné i nemožné… 

Miloš Zeman obdržel se vší drzostí na Hradě od kluků ze skupiny Nenapravitelných (oficiální název byl tracen v překladu) červené trenýrky. Jelikož je podle lidu Drahoš o hodně a v mnoha ohledech lepší, ne-li úspěšnější, než náš současný a prý nechtěně zvolený prezident, jaké trenýrky, respektive barvu bychom měli vybrat, jako hrdý národ Jiřímu Drahoši?

 Dan Lažek – „Jen to tu tak odložím“

Zakomplexovaný člověk snadno najde tisíce rozporuplných názorů, co jsou pro něj směrodatné, pravdivé, a vůbec – prostě jen ty nejlepší. Náhodně objeveným exemplářem je výše zmíněná osoba, dehonestující hlavu státu. Snaha pokroutit ořez výběru namátkou sjednocených vlastnosti u každého z nich (z obrázku) je nemálo ubohá a dost směšná.

Lidem dělá očividně a do jisté míry problém určovat reálné hodnoty pro pozitivní výsledky. Rivalita občanů, například nevolící Zemana se mohou dělit do dvou skupin. Ti, co jsou (a možná i spokojení) na samém dně, bez jakéhokoliv přehledu a tedy, včetně vlastního, alespoň částečně se přibližujícího se úsudku realitě se špetkou zdravého rozumu. Je tedy očividně více, než-li jasné, že tvůrce tohoto statusu na sociální síti má pravděpodobně problémy se sympatií k prezidentu Zemanovi. Je proto smutné, jak neoslovený člověk dokáže kopat do strany, kde se pro něj nic nenachází. Tím netvrdíme, že víme, do které přesně ulity tvůrce vyobrazené a hloupé nesmyslnosti patří, ať už k Havloidům, nebo duševně nezodpovědným Drahouškům s postrádající snahou se doplazit funkcionálně samozřejmě co nejvýše, třeba jako primátor Prahy 4 – to by bylo (a bude – ano zkusíme si to předpovědět!) určitě moc moc super 🙂

Mimo jiné je všudepřítomný a nikde neparazitující figurce, Jíří Drahoš v poslední době nehezky vytýkáno jeho psychopatické tažení proti Zemanovi za předpokladu, že se časem dozajista naskytne nějaký ten tématický úprk i na Babiše, či špínu SPD, který též odmítá uprchlíky, migranty i sirotky, včetně vymytých mozků, nejrůznějších nemocí a tajných strategií, jak totálně zatočit s Evropany. A samozřejmě se nedá zapomenout i na Euro, které by bylo také šik, tedy zřejmě podle Drahoše a zbytku stáda s dlouhýma chůdama.

Hvězdné duo Topolánek a Drahoš na Twitteru stále toxicky perlí. Doufáme, že jim to dlouho vydrží!

Neúspěšný kandidát, psychicky ne zcela vyrovnaná osoba paktující se s politickým odpadem má na triku další nelichotivý případ poukazující vlasní nemorální a skutečně nepěkně pokřivený charakter.

Hotoví bratři v triku. Topolánek na sociální síti Twitter perlil. Je to takový náš bystrý, silný a rychlý politik s těmi nejlepšími vlastnostmi, co si jen můžete představit. Raději proto nebudeme žádné vyjmenovávat.

Níže přiložený screen, dovádějícího Topolánka na pískovišti je očividně dalším pouhopouhým zoufalým výkřikem do hluboké tmy. 

Bezvadná a přesná analýza!!! – raduje se zjevně Mirda k obsahu postnutého, jím podpořeného odkazu k článku, něčího blogu z iDnes.cz. Odkaz nebylo možné otevřít. Člověku se svědomím a srdcem na správném místě, jednoduše nedovolí připustit, něco už tak dost předvídatelného.

Duo by mělo být s druhou polovičkou zřejmě kompletní. Jiří Drahoš bleskově zareagoval na Mirdovo téma a komentuje. Je třeba také zmínit, že Drahouš má v oblibě euro a dokonce i migranty, nejlépe dovážené, v cuku letu neziskovkama.

Teď už je jasné proč patříte do té horší, nezbedné, nepohodlné, rampepurďácké spodní skupiny zbylých 5 000 000 občanů, „slepě“ následujícího netvora Miloše Zemana – plně fungujícího prezidenta až na prasácky ukvičené výroky některých jeho politicko-extrémisicky sladěných kvítek.

S největší pravděpodobností se bude jednat o Drahošův falešný profil. Ptáme se tedy, jestli je vidět nějaký zásadnější rozdíl.

  VIDEO: Arogantní Německá novinářka versus rozzlobení občané

  Očividně pomatená zdegenerovaná a především sluníčkářská novinářka pokládá jednomu z protestantů, nespokojeného se současnou situací s migranty v Německu bláznivé otázky.

  Protestující zmiňuje situaci, kdy si s dětmi nemůže téměř ani vyjít ven v odůvodnění, že jsou všude nadržení přistěhovalci, bez jakýchkoliv zábran, pokřikující na dívky kolem sebe k sexu a podobně. Nemálo případů od doby započetí migračních vln skončilo tragicky, jako například znásilněním, či vraždami. Angela Merkelové stačí už pro tak dosti maximálně vyvrcholenou situaci, včetně šílených následků, jednoduše přehlížet.

  Lidé jsou v obavách a rozhořčení

  Blbka sluníčkářská, až jí potkají ti přivandrovalci, a budou chtít š..at,asi jim ochotně lehne…

  Uvědomte si, že ta novinářska kolaborantka ví naprosto přesně co dělá. Nechává situaci eskalovat tak, aby z lidskeho zoufalstvi udělala nenávist a agresivitu. Za pár peněz svého zaměstnavatele jde proti vlastnímu národu…

  Pracoval cely zivot a kdyz chce vzit vnoucata ven slysi sexualni narazky. Dovedete si to predstavit ve vasem meste nebo vesnici? Me jde mraz po zadech. Slzy a hnev dohromady co Merkel provedla….

  Celá evropa by měla povstat a vyhnat tu verbež na Z5, bez ohledu na to, jaký to bude mít politický následek a POLICIE i VOJSKO by měla svůj lid následovat a né nás BRZDIT a linčovat
  🤔. V téhle situaci, si musíme pomáhat všichni!!!

  Je to něco jako ČT ,S-zprávy .lži,lži a zase jenom lži. Z Moravců .Takáčů je slušnému člověku na blití !!!

  Takto se jeví její postoj ke svému národu. Merkelová je novou obdobou umírněnějšího nacismu, s též spolehlivým devastujícím zaměřením společnosti. Tito „uprchlíci“ jsou pouze EKONOMICKÝMI PARAZITY. Normální občan této ani žádné jiné země snad neměl takové finanční zajištění, jako v jejich roli. Video mluví za vše a je jen s údivem, s jakou náturou a běsněním dokáží hlavy státu podporovat něco takového.

  Protestující občané v Chemnitzu nazývají demonstranty. Zasahovala policie a bylo několik těžce raněných. Při demonstraci při zvolení Andreje Babiše premiérem policie demonstranty provázela a údajně bylo vše v naprostém pořádku. Následně se setkáváme s tím, aby lidé opravdu zkusili OTEVŘÍT OČI a všímali si více dění kolem sebe a zajímali se o ně i v určitých aspektech, nejen o jejich obal, ale i obsah s konečným závěrem pro správný úsudek.

  Protestní nepokoje v Chemnitzu a tvrdá cenzura „nepohodlných“ na Facebooku!

  Německo – Chemnitz. Lidé přišli na demonstraci v počtu 9500 protestujících občanů města naplnění nespokojeností k současné situaci imigrace. Sobotní den byl ve východoněmeckém městě Chemnitz (Saská Kamenice) v plném proudu, kde nechybělo několik desítek zraněných při zásahu bezpečnostních složek. Zhruba na jedenáct lidé bylo převezeno po střetu s policií do nemocnice.

  Celou situaci rozdmýchal incident, kdy byl minulý týden zabit jeden Němec. Lidé vyšli do ulic demonstrovat za novodobé nepokoje, které tu doposud neměli obdoby. Mezi hlavními podezřelými jsou Iráčan a jeden Syřan.

  Dvojí metr skutečně funguje bez sebemenší chybičky. Za předpokladu eliminace nesprávných rozhodnutí by se tak dalo předejít například diskriminaci vlastních obyvatel a spousty jiných do očí bijícímu bláznovství, zajišťující si jakousi izolaci především přívrženců.

  Největší sociální síť dopadla stejně tragikomicky a všechen obsah je trapně cenzurován. V neposlední době mizejí větší stránky sjednocující pravdu v pohledu, právě na současnou a eskalující situaci, jak politické tak ze stránky občanů. Více nabízíme ve videu uživatelky Karolíny Stonjekové s širším pohledem a uvědoměním efektivity cenzury. Jak a proč. 

  Karolina Stonjeková není zřejmě zdaleka první ani poslední, kterým leží v žaludku nepochopitelná arogance ze světa, vyloženě puritánských „pravidel“ Facebooku.

  Dnes aktuální téma: o cenzuře na Facebooku a o mlíkaři, který zmizel…
  Pokud souhlasíte, „šérujte“. 

  Podle všeho se na sociální síť vyvíjí nátlak pro potlačení různorodosti názorů uživatelů. Svoboda slova, jako volného projevu s vlastním pohledem na věc by měla být primárně zachována. Hlavy z vyšších postů to vidí celé jinak a snaží se tok událostí korigovat soustavně a jedině vlastním metrem.

  M. Kalouskovi se to vymyká z rukou, minulost ho dohání a pravdu se snaží zametat pod kobereček

  Kalousek je nebezpečný psychopat. Naposledy ve sněmovně napadal premiéra Andreje Babiše. Ten úspěšně dostal důvěru, z čehož byl Kalousek opět nepříčetný. Z už tak dost pokaženého dne (kdyby jen jednoho), se ze strany předsedy strany TOP 09, opět začali vypouštět nejrůznější napadání premiéra, tentokráte korespondující i samotné Babišovo rodině. To když si někdo myslí, že jeho pískoviště je nedobytné.

  Andrej Babiš situaci též neustál a se zvučným ohlasem zareagoval na střelbu urážek. Reakce premiéra je logicky přirozená a doufejme, že předseda a šéf TOPky někdy příjde k rozumu, včetně etického chování, nehledě výbornému kličkování,co se týče jeho minulosti – když už ji sám tak hrdě cpe ostatním.

  Zdroj: Applytv.com

  Kalousek v nesnázích 2018. Legendární video poslanecké sněmovny přehlušující předsedu divokým boucháním do lavic na protest, vůči proslovu, postrádajíc jediný pádný argument. Ze všeho nejhorší, téměř až komické je hlavně téma proslovu. Kalousek mluví o někom, kdo má podle jeho slov fňukat, kňourat a tak dál. Co vidíte ve videu, u šéfa TOPky jako další?

  Demonstrace proti vládě – bez komentáře, demonstrace za podpory koho, České televize?

  Více si přečtěte v následujícím odkazu na webu Prvnízprávy.cz <<

  Nezapomeňte hlasovat v anketě: https://nejhorsi.cz/reakce/v/1486857

  Angela Merkelová nedokáže ustát vzrůstající tlak v tématice s imigranty, tak lže. Jaký bude kancléřčin brzký konec?

  Portál Tiscali přinesl zprávu, která naše média jaksi obešla. Podle ní německá kancléřka Angela Merkelová přiznala, že neexistuje dohoda o přijímání migrantů, kterou slavnostně ohlašovala koncem minulého týdne.

  Merkelová lituje, že ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. Země v sobotu popřeli, že by něco takového přislíbili. Vedení Křesťanskodemokratické unie (CDU) německé kancléřky Angely Merkelové a partnerské krestansko unie (CSU) ministra vnitra Horsta Seehofera v neděli řešily budoucí vývoj migrační politiky. Seehofer na schůzce vedení CSU podrobil nejnovější kroky Merkelové ostré kritice.

  Ministr vnitra podle DPA odmítal kancléřčin návrh, aby žadatelé o azyl zaregistrování v jiných členských státech EU byly v Německu umisťování do speciálních center, v nichž by prošly zrychleným řízením az nichž by se nesměli vzdalovat.

  Agentura DPA také informovala o dopise, který Merkelová po evropském summitu poslala koaličním partnerem. V listu se mimo jiné uvádí, že Merkelová získala od 14 zemí, včetně České republiky, Maďarska a Polska, příslib dohody o urychleném vrácení migrantů z Německa do toho státu Evropské unie, kde byli zaregistrováni.

  Český premiér Andrej Babiš však uvedl, že žádná jednání s Německem se v této věci nekonalo a že česká vláda by se k takové dohodě nepřipojila. Také mluvčí maďarské a polské vlády popřeli, že by jejich země dosáhly dohody s Německem ohledně vrácení migrantů.

  Mezi 14 zeměmi uvedenými ve zprávě DPA nefigurovalo Slovensko. Slovenský státní tajemník Ivan Korčok uvedl, že Merkelová se Slovensku ohledně dohody o urychleném navrácení migrantů nekonala. „Kancléřka Merkelová se logicky obrátila na ty země, z nichž migranti do Německa přicházejí, to je celé, “ řekl Korčok “ Protože ze Slovenska do Německa migranti nepřicházejí, logicky se na nás kancléřka nemohla obrátit,“ dodal.

  Merkelová v neděli uvedla, že lituje, zda ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. „Vůbec nic jsme nedojednali, jde o rozhovory, které by se mohly konat,“ prohlásila.

  Seehofer prosazoval, aby migranti, kteří již byli zaregistrováni v jiné členské zemi EU, byli vráceni přímo z německých hranic. Kancléřka takový jednostranný postup odmítá, pokud v rámci EU nebudou existovat příslušné dohody.

  Nakonec se v průběhu včerejšího dne Seehofer a Merkelová dohodli .

  Kompromis vyhovuje více Merkelové, která získala čas. Podle dohody zřídí Bavorsko na hranicích s Rakouskem speciálně tranzitní zóny. Z nich budou vracení migranti registrovaní jinde v Evropské unii. V těchto uzavřených centrech v Bavorsku by měly být umístění žadatelé o azyl, jejichž dokumenty by měly být posuzovány ve zrychleném řízení. Uprchlíci by tranzitní zóny až do ukončení řízení nesměli opustit.

  Další podrobnosti nejsou uvedeny.

  Kdo je to Merkelová?
  Poslední, doslova drzé, lež ukazuje, že německá kancléřka je geniální populista, která se dokonale naučila hrát evropskou hru.

  Je třeba si připomenout, co svého času řekl Jean-Claude Juncker o evropských rozhodnutích.

  O něčem rozhodneme a pak to necháme chvíli odležet,“ řekl. Pak se vyčkává, kdo na bruselský nápad zareaguje. „Pokud se nikdo neozve, co se obvykle nestává, protože málokdo rozumí tomu, o čem zde rozhodujeme, pokračujeme dál, až už není cesty zpět.

  Angela Mekelová je totéž, jen v německém vydání. Něco řekne, zkoumá reakci a když se nic nestane, jde dál. Když narazí na odpor, stáhne se a po čase přijde se stejným návrhem, jen přebalení do jiného papíru.

  Ještě v roce 2010 tvrdila, že multikulturalismus selhal. Vypadalo to jako přiznání racionální političky, která hájí zájmy svého národa a komentuje, co je v jeho neprospěch. Avšak později nastává obrat.

  V roce 2013 se přišlo na to, že Merkelová byla tajnými službami USA odposlouchávat od roku 2002. Zdá se, že došlo ke zlomu a od té doby se Merkelová dostává na zcela jiný vektor. Jako kdyby se rozhodla pro jinou politiku, s jiným směrováním a dynamikou.

  Ve skutečnosti se dnes zdá, že jejím záměrem je změnit německou společnost. Je to něco jako nacistická ideologie čisté rasy naopak. Ve skutečnosti je záměrem progresivistů, stejně jako u nacistů, vytvořit rovněž jeden typ člověka. Dokonale odtrženého od kořenů, promíchaného na rasovém i náboženském základě, který bude dokonale integrován. Jinými slovy zcela závislý od všemocného státu.

  To co se dělo postupně na základě idejí kulturního marxismu, migrační vlnou dostává prudký impuls. Společnost je násilím nucena akceptovat obrovské skupiny lidí jiné kultury, s jinými náboženskými kořeny a jiné rasy. Původní obyvatelé se dostávají na vedlejší kolej.

  Při hodnocení Merkelové se neustále zapomíná na roli a možné plány, či ambice Německa. Připomeňme si ještě jednou jeden z důvodů, proč vzniklo NATO – držet Německo pod kontrolou. Je možné, že Německo s tisíciletou tradicí neustálých výbojů aa kulturou zaměřenou na nějaký druh expanze se navždy smíří s podřízenou úkolem?

  Obhájci Německa tvrdí, že agresivní Německo bylo pohřbeno a už nikdy více nepovstane. Zkusme však předpokládat, že nic z toho není zapomenuto, že většina idejí a snů o světovládné, nebo alespoň kontinentální nadvládě země Teutonia nadále doutná v podvědomí lidí a nedá klid elitě, která Německu vládne.

  Zdálo by se, že to nemůže být pravda. Německo prošlo tak intenzivní denacifikáciou a vymýváním mozků, že byly zadušené jakékoli vzpomínky na doby německé slávy. Je to však velký omyl, zato je to součást pečlivě pěstované propagandy. Žádná denacifikace totiž neproběhla. Alespoň ne tak, jak ji naše média popisují. V minulém článku jsme popsali, že do německé politiky a státní správy až na pár stovek nejkřiklavějších případů kontinuální prošla celá nacistická společnost

  V Bavorsku v roce 1951 tvořily exnacisti 94 procent soudců a žalobců, 77 procent zaměstnanců ministerstva financí a 60 procent úředníků regionálního ministerstva zemědělství. V roce 1952 byl každý třetí úředník ministerstva zahraničí v Bonnu bývalý člen nacistické strany. V nově utvořené diplomatické službě bylo 43 procenta diplomatů bývalí příslušníci SS a dalších 17 procent sloužilo v Sicherheitsdienst nebo v gestapu. Hans Globke, Adenauerův hlavní pobočník v 50. letech, byl zodpovědný za oficiálně komentáře k Hitlerovým norimberským rasovým zákonem z roku 1935. Šéf policie v Porýní-Falci, Wilhelm Hauser, byl Obersturmführer odpovědný za válečné masakry v Bělorusku.

  Předpokládejme tedy, že Němci se poučili. Už vědí, že výboje pomocí armády v dnešní informační a technologické společnosti nemají šanci. Ale sen o čtvrté říši stále přetrvává. Vhodnou metodou jak dosáhnout ovládnutí celé Evropy by se mohla ukázat nová ideologická vlna kulturního marxismu, která tak výhodně prosazuje cesty a cíle jako stvořené pro naplnění idejí Pohrobka Adolfa Hitlera.

  Co je lepší než dlouhý pochod institucemi? Umožňuje to nepozorovaně infiltrovat všechny země Evropské unie myšlenkami o konci národních států a likvidaci národů. A cíl vytvoření jednotného evropského národa je jako vystřižený z koncepcí a projevů Josepha Goebbelse . Příliš se nepřipomíná, že každý takový celek musí mít vedení a očividný vliv Berlína na ekonomické, politické a kulturní dění v Evropě se podivuhodně přehlíží.

  Merkelová možná chtěla dělat něco jiného, ​​ale informace, které tajné služby USA za ta léta nasbírali demaskovali velkou část jejího plánů. Nevíme, co je za tím, ale je docela dobře možné, že náhlá podpora migrantů s tím souvisí

  Zkusme dále předpokládat, že sjednocení Německa mělo svůj podtext, že jeho podhoubím byla příprava na obnovení geopolitické role Německa. Je tu však velké ALE. NATO je organizace, jejímž cílem je udržet Německo na uzdě. Prvním krokem na své pouti musí být tedy eliminace Ameriky, aby nemohla Německo nástroji NATO potlačit. Jak je to možné udělat? Jednoduše – politici přivedou Evropu na pokraj chaosu, kde se zničí všechny vnitropolitické a zahraničněpolitické vektory stability.

  Proto bylo Německo nejaktivnější zemí při rozbití tehdejší Jugoslávie a vytvoření ohniska napětí na Balkáně. Proto bylo Německo nejhorlivější pomocníkem USA na Majdane při uvrženi země do chaosu občanské války. A nakonec mistrovské dílo skládačky, která završí babylonskou věž chaosu – pozvání milionů migrantů do Evropy.

  Výsledkem rozbití všeho, co umožňovalo kontrolovat Německo, resp. všeho, co připomínalo možné nebezpečí, budou dva následky.

  Chaos je nutné potlačit. Proto bude zavedena Evropská armáda a schválené drakonické totalitní zákony vše pod kontrolou Bruselu plnicího záměry Berlína. Tím se efektivně vytvoří pokračování Německé říše.

  NATO se stane zbytečným, jelikož „obranu“ a mocenské cíle bude provádět Evropská armáda. Německo a možná i Francie vyvolají roztržku s USA pod nějakou záminkou a ukončí členství v NATO. Nové dobrodružství může začít.

  V tomto kontextu slova Angely Merkelové „My to dokážeme“ (Wir schaffen das) znějí velmi temně.