Archiv štítku: Německo

Madamme Merkelová dokázala kopat proti vlastní zemi, nyní se začíná nad stranou CDU značně zatahovat

Strana CDU/CSU ztrácí smysl ve svém dalším působení. Poslanci povstávají, vůči skomírající, výše uvedené politické frakci. Merkelová se navíc potýká s fiaskem v obsazení postu na šéfa se zvolením svého předurčeného kandidáta. Je to celých 13 let, co za upřednostněného Volkera Kuadera zaujal náhradní pozici Ralph Brinkhaus.

Jaký úpadek autority: kancléřka ztrácí svého nejdůležitějšího důvěrníka Volkera Kaudera a přístup k centru své vládní moci. Velká koalice už nemá žádnou budoucnost

– Spiegel Online

Je pouze hořkou pravdou, že jiní politici by už dávno měli konec veškerým radovánkám, které si měla možnost užít. V případě Merkelové bylo její působení stále posilováno a kryto. Její působnost s odpovídající autoritou se propadá kamsi do neznáma. Pro mnoho lidé – vlastních občanů, to znamená jisté vysvobození. Otázkou zůstává, co se dá očekávat za směřování dalšího nástupce.

„Angela Merkelová bude muset zvážit, zda frakci nebo Spolkový sněm jako celek požádat o vyjádření důvěry. Od tohoto úterý si kancléřka nemůže být jistá podporou vlastních lidí,“ konstatuje list Süddeutsche Zeitung. Deník Hannoversche Allgemeine Zeitung už úterní hlasování považuje za vyjádření nedůvěry kancléřce, která se z něho zřejmě nezotaví. Debaty o změně v čele strany a vlády budou získávat na intenzitě, míní.

– Spiegel Online

Moc německé kancléřky se pomalu rozpadá. Situace postupně a bez sebemenšího zvolnění nabírá na větší a větší složitosti a není jasné, jestli se  bude mít možnost znovu zotavit. Německé listy zdůrazňují o promeškaném období odchodu, což může být patrnou příčinou celé situace.

VIDEO: Arogantní Německá novinářka versus rozzlobení občané

Očividně pomatená zdegenerovaná a především sluníčkářská novinářka pokládá jednomu z protestantů, nespokojeného se současnou situací s migranty v Německu bláznivé otázky.

Protestující zmiňuje situaci, kdy si s dětmi nemůže téměř ani vyjít ven v odůvodnění, že jsou všude nadržení přistěhovalci, bez jakýchkoliv zábran, pokřikující na dívky kolem sebe k sexu a podobně. Nemálo případů od doby započetí migračních vln skončilo tragicky, jako například znásilněním, či vraždami. Angela Merkelové stačí už pro tak dosti maximálně vyvrcholenou situaci, včetně šílených následků, jednoduše přehlížet.

Lidé jsou v obavách a rozhořčení

Blbka sluníčkářská, až jí potkají ti přivandrovalci, a budou chtít š..at,asi jim ochotně lehne…

Uvědomte si, že ta novinářska kolaborantka ví naprosto přesně co dělá. Nechává situaci eskalovat tak, aby z lidskeho zoufalstvi udělala nenávist a agresivitu. Za pár peněz svého zaměstnavatele jde proti vlastnímu národu…

Pracoval cely zivot a kdyz chce vzit vnoucata ven slysi sexualni narazky. Dovedete si to predstavit ve vasem meste nebo vesnici? Me jde mraz po zadech. Slzy a hnev dohromady co Merkel provedla….

Celá evropa by měla povstat a vyhnat tu verbež na Z5, bez ohledu na to, jaký to bude mít politický následek a POLICIE i VOJSKO by měla svůj lid následovat a né nás BRZDIT a linčovat
🤔. V téhle situaci, si musíme pomáhat všichni!!!

Je to něco jako ČT ,S-zprávy .lži,lži a zase jenom lži. Z Moravců .Takáčů je slušnému člověku na blití !!!

Takto se jeví její postoj ke svému národu. Merkelová je novou obdobou umírněnějšího nacismu, s též spolehlivým devastujícím zaměřením společnosti. Tito „uprchlíci“ jsou pouze EKONOMICKÝMI PARAZITY. Normální občan této ani žádné jiné země snad neměl takové finanční zajištění, jako v jejich roli. Video mluví za vše a je jen s údivem, s jakou náturou a běsněním dokáží hlavy státu podporovat něco takového.

Protestující občané v Chemnitzu nazývají demonstranty. Zasahovala policie a bylo několik těžce raněných. Při demonstraci při zvolení Andreje Babiše premiérem policie demonstranty provázela a údajně bylo vše v naprostém pořádku. Následně se setkáváme s tím, aby lidé opravdu zkusili OTEVŘÍT OČI a všímali si více dění kolem sebe a zajímali se o ně i v určitých aspektech, nejen o jejich obal, ale i obsah s konečným závěrem pro správný úsudek.

Protestní nepokoje v Chemnitzu a tvrdá cenzura „nepohodlných“ na Facebooku!

Německo – Chemnitz. Lidé přišli na demonstraci v počtu 9500 protestujících občanů města naplnění nespokojeností k současné situaci imigrace. Sobotní den byl ve východoněmeckém městě Chemnitz (Saská Kamenice) v plném proudu, kde nechybělo několik desítek zraněných při zásahu bezpečnostních složek. Zhruba na jedenáct lidé bylo převezeno po střetu s policií do nemocnice.

Celou situaci rozdmýchal incident, kdy byl minulý týden zabit jeden Němec. Lidé vyšli do ulic demonstrovat za novodobé nepokoje, které tu doposud neměli obdoby. Mezi hlavními podezřelými jsou Iráčan a jeden Syřan.

Dvojí metr skutečně funguje bez sebemenší chybičky. Za předpokladu eliminace nesprávných rozhodnutí by se tak dalo předejít například diskriminaci vlastních obyvatel a spousty jiných do očí bijícímu bláznovství, zajišťující si jakousi izolaci především přívrženců.

Největší sociální síť dopadla stejně tragikomicky a všechen obsah je trapně cenzurován. V neposlední době mizejí větší stránky sjednocující pravdu v pohledu, právě na současnou a eskalující situaci, jak politické tak ze stránky občanů. Více nabízíme ve videu uživatelky Karolíny Stonjekové s širším pohledem a uvědoměním efektivity cenzury. Jak a proč. 

Karolina Stonjeková není zřejmě zdaleka první ani poslední, kterým leží v žaludku nepochopitelná arogance ze světa, vyloženě puritánských „pravidel“ Facebooku.

Dnes aktuální téma: o cenzuře na Facebooku a o mlíkaři, který zmizel…
Pokud souhlasíte, „šérujte“. 

Podle všeho se na sociální síť vyvíjí nátlak pro potlačení různorodosti názorů uživatelů. Svoboda slova, jako volného projevu s vlastním pohledem na věc by měla být primárně zachována. Hlavy z vyšších postů to vidí celé jinak a snaží se tok událostí korigovat soustavně a jedině vlastním metrem.

Angela Merkelová nedokáže ustát vzrůstající tlak v tématice s imigranty, tak lže. Jaký bude kancléřčin brzký konec?

Portál Tiscali přinesl zprávu, která naše média jaksi obešla. Podle ní německá kancléřka Angela Merkelová přiznala, že neexistuje dohoda o přijímání migrantů, kterou slavnostně ohlašovala koncem minulého týdne.

Merkelová lituje, že ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. Země v sobotu popřeli, že by něco takového přislíbili. Vedení Křesťanskodemokratické unie (CDU) německé kancléřky Angely Merkelové a partnerské krestansko unie (CSU) ministra vnitra Horsta Seehofera v neděli řešily budoucí vývoj migrační politiky. Seehofer na schůzce vedení CSU podrobil nejnovější kroky Merkelové ostré kritice.

Ministr vnitra podle DPA odmítal kancléřčin návrh, aby žadatelé o azyl zaregistrování v jiných členských státech EU byly v Německu umisťování do speciálních center, v nichž by prošly zrychleným řízením az nichž by se nesměli vzdalovat.

Agentura DPA také informovala o dopise, který Merkelová po evropském summitu poslala koaličním partnerem. V listu se mimo jiné uvádí, že Merkelová získala od 14 zemí, včetně České republiky, Maďarska a Polska, příslib dohody o urychleném vrácení migrantů z Německa do toho státu Evropské unie, kde byli zaregistrováni.

Český premiér Andrej Babiš však uvedl, že žádná jednání s Německem se v této věci nekonalo a že česká vláda by se k takové dohodě nepřipojila. Také mluvčí maďarské a polské vlády popřeli, že by jejich země dosáhly dohody s Německem ohledně vrácení migrantů.

Mezi 14 zeměmi uvedenými ve zprávě DPA nefigurovalo Slovensko. Slovenský státní tajemník Ivan Korčok uvedl, že Merkelová se Slovensku ohledně dohody o urychleném navrácení migrantů nekonala. „Kancléřka Merkelová se logicky obrátila na ty země, z nichž migranti do Německa přicházejí, to je celé, “ řekl Korčok “ Protože ze Slovenska do Německa migranti nepřicházejí, logicky se na nás kancléřka nemohla obrátit,“ dodal.

Merkelová v neděli uvedla, že lituje, zda ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. „Vůbec nic jsme nedojednali, jde o rozhovory, které by se mohly konat,“ prohlásila.

Seehofer prosazoval, aby migranti, kteří již byli zaregistrováni v jiné členské zemi EU, byli vráceni přímo z německých hranic. Kancléřka takový jednostranný postup odmítá, pokud v rámci EU nebudou existovat příslušné dohody.

Nakonec se v průběhu včerejšího dne Seehofer a Merkelová dohodli .

Kompromis vyhovuje více Merkelové, která získala čas. Podle dohody zřídí Bavorsko na hranicích s Rakouskem speciálně tranzitní zóny. Z nich budou vracení migranti registrovaní jinde v Evropské unii. V těchto uzavřených centrech v Bavorsku by měly být umístění žadatelé o azyl, jejichž dokumenty by měly být posuzovány ve zrychleném řízení. Uprchlíci by tranzitní zóny až do ukončení řízení nesměli opustit.

Další podrobnosti nejsou uvedeny.

Kdo je to Merkelová?
Poslední, doslova drzé, lež ukazuje, že německá kancléřka je geniální populista, která se dokonale naučila hrát evropskou hru.

Je třeba si připomenout, co svého času řekl Jean-Claude Juncker o evropských rozhodnutích.

O něčem rozhodneme a pak to necháme chvíli odležet,“ řekl. Pak se vyčkává, kdo na bruselský nápad zareaguje. „Pokud se nikdo neozve, co se obvykle nestává, protože málokdo rozumí tomu, o čem zde rozhodujeme, pokračujeme dál, až už není cesty zpět.

Angela Mekelová je totéž, jen v německém vydání. Něco řekne, zkoumá reakci a když se nic nestane, jde dál. Když narazí na odpor, stáhne se a po čase přijde se stejným návrhem, jen přebalení do jiného papíru.

Ještě v roce 2010 tvrdila, že multikulturalismus selhal. Vypadalo to jako přiznání racionální političky, která hájí zájmy svého národa a komentuje, co je v jeho neprospěch. Avšak později nastává obrat.

V roce 2013 se přišlo na to, že Merkelová byla tajnými službami USA odposlouchávat od roku 2002. Zdá se, že došlo ke zlomu a od té doby se Merkelová dostává na zcela jiný vektor. Jako kdyby se rozhodla pro jinou politiku, s jiným směrováním a dynamikou.

Ve skutečnosti se dnes zdá, že jejím záměrem je změnit německou společnost. Je to něco jako nacistická ideologie čisté rasy naopak. Ve skutečnosti je záměrem progresivistů, stejně jako u nacistů, vytvořit rovněž jeden typ člověka. Dokonale odtrženého od kořenů, promíchaného na rasovém i náboženském základě, který bude dokonale integrován. Jinými slovy zcela závislý od všemocného státu.

To co se dělo postupně na základě idejí kulturního marxismu, migrační vlnou dostává prudký impuls. Společnost je násilím nucena akceptovat obrovské skupiny lidí jiné kultury, s jinými náboženskými kořeny a jiné rasy. Původní obyvatelé se dostávají na vedlejší kolej.

Při hodnocení Merkelové se neustále zapomíná na roli a možné plány, či ambice Německa. Připomeňme si ještě jednou jeden z důvodů, proč vzniklo NATO – držet Německo pod kontrolou. Je možné, že Německo s tisíciletou tradicí neustálých výbojů aa kulturou zaměřenou na nějaký druh expanze se navždy smíří s podřízenou úkolem?

Obhájci Německa tvrdí, že agresivní Německo bylo pohřbeno a už nikdy více nepovstane. Zkusme však předpokládat, že nic z toho není zapomenuto, že většina idejí a snů o světovládné, nebo alespoň kontinentální nadvládě země Teutonia nadále doutná v podvědomí lidí a nedá klid elitě, která Německu vládne.

Zdálo by se, že to nemůže být pravda. Německo prošlo tak intenzivní denacifikáciou a vymýváním mozků, že byly zadušené jakékoli vzpomínky na doby německé slávy. Je to však velký omyl, zato je to součást pečlivě pěstované propagandy. Žádná denacifikace totiž neproběhla. Alespoň ne tak, jak ji naše média popisují. V minulém článku jsme popsali, že do německé politiky a státní správy až na pár stovek nejkřiklavějších případů kontinuální prošla celá nacistická společnost

V Bavorsku v roce 1951 tvořily exnacisti 94 procent soudců a žalobců, 77 procent zaměstnanců ministerstva financí a 60 procent úředníků regionálního ministerstva zemědělství. V roce 1952 byl každý třetí úředník ministerstva zahraničí v Bonnu bývalý člen nacistické strany. V nově utvořené diplomatické službě bylo 43 procenta diplomatů bývalí příslušníci SS a dalších 17 procent sloužilo v Sicherheitsdienst nebo v gestapu. Hans Globke, Adenauerův hlavní pobočník v 50. letech, byl zodpovědný za oficiálně komentáře k Hitlerovým norimberským rasovým zákonem z roku 1935. Šéf policie v Porýní-Falci, Wilhelm Hauser, byl Obersturmführer odpovědný za válečné masakry v Bělorusku.

Předpokládejme tedy, že Němci se poučili. Už vědí, že výboje pomocí armády v dnešní informační a technologické společnosti nemají šanci. Ale sen o čtvrté říši stále přetrvává. Vhodnou metodou jak dosáhnout ovládnutí celé Evropy by se mohla ukázat nová ideologická vlna kulturního marxismu, která tak výhodně prosazuje cesty a cíle jako stvořené pro naplnění idejí Pohrobka Adolfa Hitlera.

Co je lepší než dlouhý pochod institucemi? Umožňuje to nepozorovaně infiltrovat všechny země Evropské unie myšlenkami o konci národních států a likvidaci národů. A cíl vytvoření jednotného evropského národa je jako vystřižený z koncepcí a projevů Josepha Goebbelse . Příliš se nepřipomíná, že každý takový celek musí mít vedení a očividný vliv Berlína na ekonomické, politické a kulturní dění v Evropě se podivuhodně přehlíží.

Merkelová možná chtěla dělat něco jiného, ​​ale informace, které tajné služby USA za ta léta nasbírali demaskovali velkou část jejího plánů. Nevíme, co je za tím, ale je docela dobře možné, že náhlá podpora migrantů s tím souvisí

Zkusme dále předpokládat, že sjednocení Německa mělo svůj podtext, že jeho podhoubím byla příprava na obnovení geopolitické role Německa. Je tu však velké ALE. NATO je organizace, jejímž cílem je udržet Německo na uzdě. Prvním krokem na své pouti musí být tedy eliminace Ameriky, aby nemohla Německo nástroji NATO potlačit. Jak je to možné udělat? Jednoduše – politici přivedou Evropu na pokraj chaosu, kde se zničí všechny vnitropolitické a zahraničněpolitické vektory stability.

Proto bylo Německo nejaktivnější zemí při rozbití tehdejší Jugoslávie a vytvoření ohniska napětí na Balkáně. Proto bylo Německo nejhorlivější pomocníkem USA na Majdane při uvrženi země do chaosu občanské války. A nakonec mistrovské dílo skládačky, která završí babylonskou věž chaosu – pozvání milionů migrantů do Evropy.

Výsledkem rozbití všeho, co umožňovalo kontrolovat Německo, resp. všeho, co připomínalo možné nebezpečí, budou dva následky.

Chaos je nutné potlačit. Proto bude zavedena Evropská armáda a schválené drakonické totalitní zákony vše pod kontrolou Bruselu plnicího záměry Berlína. Tím se efektivně vytvoří pokračování Německé říše.

NATO se stane zbytečným, jelikož „obranu“ a mocenské cíle bude provádět Evropská armáda. Německo a možná i Francie vyvolají roztržku s USA pod nějakou záminkou a ukončí členství v NATO. Nové dobrodružství může začít.

V tomto kontextu slova Angely Merkelové „My to dokážeme“ (Wir schaffen das) znějí velmi temně.

Sama sebe označující za „neohroženou bojovnici za pravdu“ v 89 letech popírá existenci holokaustu

V dolnosaském Verdenu se vyskytuje člověk kompletně popírající holokaust, protože, podle svých slov se takový historický zločinný akt nikdy neodehrál, sdělila Uršula Haverbeck. Za tento v celkovém počtu osmi případů si má odsedět dva roky ve vězení. Výkon trestu byl datován na 23. dubna, ale žena se trestu zkoušela vyhnout a nenastoupila. Uršula Haverbeck nevěří, že se v Osvětimi vraždili Židé.

International Auschwitz Comittee podal prohlášení o dopadení ženy. Ta se na výkon trestu připravila, kdy ji nebylo možné ve svém domě zastihnout a poštovní schránka byla po delší čas nevybírána.

Policisté by si za tento případ zasloužili metál. 89 leté babičce to pěkně spočítají, před zfanatizovanými imigranty, raději už prchají a z převahy těchto (nevýtaných) hostů, dá se říci na pozvání mají skutečně nemalý vítr.

Německý ministr financí prohlásil následující…

„Nemůžeme se zabývat historii. Všichni se budeme muset zabývat skutečností, že islám se stal součástí naší země. “

Zatímco Schäuble uvedl, že muslimové v Německu si musí uvědomit, že žijí v zemi, která nebyla formována islámskými tradicemi, ale následně dospěl k závěru:

„Že zbytek obyvatel musí přijmout fakt, že v Německu je rostoucí počet muslimů.“

Wolfgang Schäuble je jedním z nejvěrnějších důvěrníků Angely Merkelové; v letech 2005-2009 působil jako federální ministr vnitra; od roku 2009 až do současnosti je ministrem financí.

Nejhorší.cz