Archiv štítku: Miroslav Kalousek

Miroslav Kalousek byl podroben akutní operaci s tenkým střevem, vzkazy jeho osobě jsou opět různorodé…

Šéf strany Top 09 vzkazuje po úspěšném zákroku z nemocnice sladký pozdrav. Jen nevíme komu je přesně pozdrav věnován. Naposledy se prokázala jeho velké láskyplnost k odpůrcům Babiše a Zemana. Je tedy pozdrav směřován právě takovým?

Děkuji všem, kteří mi tady na Facebooku přejí brzké uzdravení, je to od Vás moc milé. Pečují o mě skvělí profíci a smysl pro srandu mě neopouští. Za pár dní budu fit…

Doufejme, že ho jeho Havloidní a populističtí příznivci vyslyší a dopřejí mu plno zdraví do budoucna, bez dalších fyzických, či jinak viditelných komplikací.

My ostatní, my většinová menšina naší republiky máme názory jiné a nastávají časy, kdy jsme přeci jen trochu zmatení, ale stále bdělí. Níže se můžete dočíst pár názorů k současné situací šéfa.

-Miroslav Kalousek zřejmě řeší neustávající vedra po svém – tedy konzumací alkoholu. Další možností je už jen pokročilá demence. 😉
(Mirek T.)

-Jiní chodí také na operace a nikde se to nepíše… A kde jakou celebritu píchne v prdeli….a už píšou všude kritický stav! Je to pakaz ceska
(Jetty M.)

-Človek nechce nikomu přát nic zlého, ale boží mlýny opravdu melou…….
(Liduš F.)

-Koho to zajímá? Denně jsou stovky lidí na sále na operacích a píše se o nich? Mám švagrovou po těžký rakovině prsu a málem umřela a je jí 27 let a napsali jste i o ni? Furt má nějaký sračky kvůli rakovině a zajímá to někoho? Ne, tak jděte s tím volem do řiti…
(Štápánka K.)

-Přeji brzké uzdravení! Aspoň ale pozná. Že jsou důležitější věci jak jeho politika!
(Josef P.)


Bystrým očkům nic neunikne. Je tomu skutečně tak. Komentáře byly úmyslně vybrány, jen ty negativnější, jelikož se jedná o více autentické reakce. Věřte nevěřte, pozdrav Kalouska po zákroku nám bohužel není, ani jako celá jeho osoba, nijak sympatický. Nevyvolal v nás žádnou explozi lásky, ani soucitu. Má za sebou určitou minulost, kde například stále dokola osočuje zvoleného premiéra Andreje Babiše, kdy nemálo nechybí ani hlava státu, kterou je.. a teď pozor! Miloš Zeman – zvolen občany České republiky.

Zdravotní stav hájil především Mirek Topolánek. Narozdíl od trestně stíhaného (s největší pravděpodobností) Jiřího Čunka, kvůli kauze H-System se svého kolegy velmi sympaticky zastal a vyslal první vzkaz. Ano, to byl skutečně ten první, který ho předně napadl..

Vy, anonymní hrdinové, kteří tak nevtipně komentujete Kalouskovu akutní operaci, přijďte pokecat. Jsem starej, ale stále silnej a rychlej

Rychlost se skutečně v Topolánkovi, podle jeho názorů nezapře. Rychlost se krásně vykreslila před nadcházejícím volební obdobím, co se volby prezidenta týče. Vše dopadlo dobře a jediný, kdo chce emigrovat pryč z ČR jsou názorově blízcí příbuzní v podání Klus & Hutka.

Jako bonus na závěr přikládáme skutečnou třešničku. Představa (a zdaleka nejen to) usínajícího Karla Schwarzenberga je jednoduše neodmyslitelnou součástí naší humorné politiky. Rychlost jsme popsali v osobě Topolánka, tu máte zbytek básničky o síle!

Retweeted Vit Blaha (@GO_1984):

Ten záběr na usínajícího Schwarzenberga na tiskovce TOP09 k zahájení volební kampaně když Kalousek říkal: „Jdeme do toho s plnou energií“.
(Martin D.)

Za tento tweet prohánějící se v neméně sdílených příspěvcích i na Facebooku by měl autor dostat vyznamenání. Pobavilo 😉

M. Kalouskovi se to vymyká z rukou, minulost ho dohání a pravdu se snaží zametat pod kobereček

Kalousek je nebezpečný psychopat. Naposledy ve sněmovně napadal premiéra Andreje Babiše. Ten úspěšně dostal důvěru, z čehož byl Kalousek opět nepříčetný. Z už tak dost pokaženého dne (kdyby jen jednoho), se ze strany předsedy strany TOP 09, opět začali vypouštět nejrůznější napadání premiéra, tentokráte korespondující i samotné Babišovo rodině. To když si někdo myslí, že jeho pískoviště je nedobytné.

Andrej Babiš situaci též neustál a se zvučným ohlasem zareagoval na střelbu urážek. Reakce premiéra je logicky přirozená a doufejme, že předseda a šéf TOPky někdy příjde k rozumu, včetně etického chování, nehledě výbornému kličkování,co se týče jeho minulosti – když už ji sám tak hrdě cpe ostatním.

Zdroj: Applytv.com

Kalousek v nesnázích 2018. Legendární video poslanecké sněmovny přehlušující předsedu divokým boucháním do lavic na protest, vůči proslovu, postrádajíc jediný pádný argument. Ze všeho nejhorší, téměř až komické je hlavně téma proslovu. Kalousek mluví o někom, kdo má podle jeho slov fňukat, kňourat a tak dál. Co vidíte ve videu, u šéfa TOPky jako další?

Demonstrace proti vládě – bez komentáře, demonstrace za podpory koho, České televize?

Více si přečtěte v následujícím odkazu na webu Prvnízprávy.cz <<

Nezapomeňte hlasovat v anketě: https://nejhorsi.cz/reakce/v/1486857

Miloš Zeman spálil trenýrky protestní skupiny Ztohoven

Dnes již poměrně známá diverzně-umělecká skupina Ztohoven roku 2015 nechala na stožár posměšně vyvěsit obří červené trenýrky na protest, proti prezidentu Miloši Zemanovi.

Celá situace na naprosto absurdní. Hrad měl objekt špatně zabezpečen. Falešní kominíci se tak na střechu dostali skutečně hravě. Za akt a hanobení prezidenta dostala protestní skupina pokutu pouze 60 000 Kč s podmínečným trestem.

14. června 2018 se opět červené trenýrky objevili. Žádný čin by neměl zůstat nepovšimnut, natož nepotrestán. Trest dostala skupina poměrně mírný, jak už jste jistě zaznamenali. Prezident Miloš Zeman se s trenýrkami popasoval po svém. Za dozoru hasičského sboru s předpřipraveným ohněm je nechal požární jednotkou je nechal zpopelnit. Dokonce ani za to se nevyhnul jemně řečeno, jakési kritice.

Je třeba brát v úvahu i to, jak trapná pro samotnou skupinu Ztohoven byla myšlenka provést zrovna něco takového. Lidé byly rozhořčeni a znechuceni dnešní společností za předpokladu takové možnosti, jaká se očividně odehrála právě roku 2015. Zeman tedy uskutečnil odezvu s rozloučením celé neblahé situace zároveň. Je jen na něm, jak a kdy k celé věci přistoupí. V případě rudých trenek se zachoval dost velkoryse, kde navzdory někoho zachoval svou hrdost a nikoho žádným způsobem, natož jakýmkoliv obdobným neponížil. Jsou daleko cílevědomější a přinejmenším rozumnější způsoby, jak situace řešit.

Na scéně se mimo jiné objevili i známí excesivní herci Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek. Ti na sebe nenechali při této příležitosti dlouho čekat. Odpovědí z jejich strany bylo opět dostatek, jen s názory to bylo dosti suché až lajdácké. Posuďte sami.

„Obřadnost tohoto zemanovského autodafé je z jednoho důvodu pozoruhodné. Naznačuje, jak se ta akce, které se smál celý národ, dotkla prezidentského majestátu. Tudíž to muselo být slavnostně spáleno. Mohl by to člověk s údivem a lehkým úsměvem přehlédnout, kdyby nebyla děsivá představa, že by nastala politická situace, kdy osud národa závisí na rozhodnutí muže takto choré mysli“ – slova padající z čestného předsedy strany TOP09 Karla Schwarzenberga na sociálních sítích.

Miroslav Kalousek, včetně hrstky dalších velevážených též neotálel…

Kdyby měl Ovčáček najít jedinou chválu pro Miroslava Kalouska, skutečně by nebylo z čeho vybrat

TOP 09 skutečně nevadí. Miroslav Kalousek, tentokrát ale skutečně „září“. Statný a udatný hrdidna, muž bez charakteru, to je princ mnoha vlastností. Je jím Miroslav Kalousek! Občané, argument tohoto kalibru nemáme šanci přetrumfnout, ani společnými silami 🙁

Psychopati na sociálních sítích s rolí „politika“

V tu chvíli ale řadu lidí pořádně naštval. „Kapka Novičoku by tomu hradnímu tajtrlíkovi prospěla,“ uvedl v reakci jeden z uživatelů. „Ovčáčku, ty jsi nebetyčnej kretén,“ přidal se další. „Říkám se vší zodpovědností, že ten, kdo dá tomuhle hovadu práci v době po Zemanovi, je stejné hovado jako on. Pokud neskočí v kriminále, tak jediné jeho místo je někde pod mostem,“ uvedl jiný.

A zapojil se i šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. „Chápu Vaše rozhořčení. Leč ten pán to dělá z vůle svého šéfa, kterého většina národa zvolila prezidentem ČR. My na něj kompetenční vazbu nemáme. A když mu dám přes hubu (což by bylo jistě na místě), bude se o mě zase psát, ‚že jsem ztýral nevinného mladíka za otevřenou kritiku‘,“ posteskl si poslanec.

Zdroj