Archiv štítku: lži

Angela Merkelová nedokáže ustát vzrůstající tlak v tématice s imigranty, tak lže. Jaký bude kancléřčin brzký konec?

Portál Tiscali přinesl zprávu, která naše média jaksi obešla. Podle ní německá kancléřka Angela Merkelová přiznala, že neexistuje dohoda o přijímání migrantů, kterou slavnostně ohlašovala koncem minulého týdne.

Merkelová lituje, že ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. Země v sobotu popřeli, že by něco takového přislíbili. Vedení Křesťanskodemokratické unie (CDU) německé kancléřky Angely Merkelové a partnerské krestansko unie (CSU) ministra vnitra Horsta Seehofera v neděli řešily budoucí vývoj migrační politiky. Seehofer na schůzce vedení CSU podrobil nejnovější kroky Merkelové ostré kritice.

Ministr vnitra podle DPA odmítal kancléřčin návrh, aby žadatelé o azyl zaregistrování v jiných členských státech EU byly v Německu umisťování do speciálních center, v nichž by prošly zrychleným řízením az nichž by se nesměli vzdalovat.

Agentura DPA také informovala o dopise, který Merkelová po evropském summitu poslala koaličním partnerem. V listu se mimo jiné uvádí, že Merkelová získala od 14 zemí, včetně České republiky, Maďarska a Polska, příslib dohody o urychleném vrácení migrantů z Německa do toho státu Evropské unie, kde byli zaregistrováni.

Český premiér Andrej Babiš však uvedl, že žádná jednání s Německem se v této věci nekonalo a že česká vláda by se k takové dohodě nepřipojila. Také mluvčí maďarské a polské vlády popřeli, že by jejich země dosáhly dohody s Německem ohledně vrácení migrantů.

Mezi 14 zeměmi uvedenými ve zprávě DPA nefigurovalo Slovensko. Slovenský státní tajemník Ivan Korčok uvedl, že Merkelová se Slovensku ohledně dohody o urychleném navrácení migrantů nekonala. „Kancléřka Merkelová se logicky obrátila na ty země, z nichž migranti do Německa přicházejí, to je celé, “ řekl Korčok “ Protože ze Slovenska do Německa migranti nepřicházejí, logicky se na nás kancléřka nemohla obrátit,“ dodal.

Merkelová v neděli uvedla, že lituje, zda ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. „Vůbec nic jsme nedojednali, jde o rozhovory, které by se mohly konat,“ prohlásila.

Seehofer prosazoval, aby migranti, kteří již byli zaregistrováni v jiné členské zemi EU, byli vráceni přímo z německých hranic. Kancléřka takový jednostranný postup odmítá, pokud v rámci EU nebudou existovat příslušné dohody.

Nakonec se v průběhu včerejšího dne Seehofer a Merkelová dohodli .

Kompromis vyhovuje více Merkelové, která získala čas. Podle dohody zřídí Bavorsko na hranicích s Rakouskem speciálně tranzitní zóny. Z nich budou vracení migranti registrovaní jinde v Evropské unii. V těchto uzavřených centrech v Bavorsku by měly být umístění žadatelé o azyl, jejichž dokumenty by měly být posuzovány ve zrychleném řízení. Uprchlíci by tranzitní zóny až do ukončení řízení nesměli opustit.

Další podrobnosti nejsou uvedeny.

Kdo je to Merkelová?
Poslední, doslova drzé, lež ukazuje, že německá kancléřka je geniální populista, která se dokonale naučila hrát evropskou hru.

Je třeba si připomenout, co svého času řekl Jean-Claude Juncker o evropských rozhodnutích.

O něčem rozhodneme a pak to necháme chvíli odležet,“ řekl. Pak se vyčkává, kdo na bruselský nápad zareaguje. „Pokud se nikdo neozve, co se obvykle nestává, protože málokdo rozumí tomu, o čem zde rozhodujeme, pokračujeme dál, až už není cesty zpět.

Angela Mekelová je totéž, jen v německém vydání. Něco řekne, zkoumá reakci a když se nic nestane, jde dál. Když narazí na odpor, stáhne se a po čase přijde se stejným návrhem, jen přebalení do jiného papíru.

Ještě v roce 2010 tvrdila, že multikulturalismus selhal. Vypadalo to jako přiznání racionální političky, která hájí zájmy svého národa a komentuje, co je v jeho neprospěch. Avšak později nastává obrat.

V roce 2013 se přišlo na to, že Merkelová byla tajnými službami USA odposlouchávat od roku 2002. Zdá se, že došlo ke zlomu a od té doby se Merkelová dostává na zcela jiný vektor. Jako kdyby se rozhodla pro jinou politiku, s jiným směrováním a dynamikou.

Ve skutečnosti se dnes zdá, že jejím záměrem je změnit německou společnost. Je to něco jako nacistická ideologie čisté rasy naopak. Ve skutečnosti je záměrem progresivistů, stejně jako u nacistů, vytvořit rovněž jeden typ člověka. Dokonale odtrženého od kořenů, promíchaného na rasovém i náboženském základě, který bude dokonale integrován. Jinými slovy zcela závislý od všemocného státu.

To co se dělo postupně na základě idejí kulturního marxismu, migrační vlnou dostává prudký impuls. Společnost je násilím nucena akceptovat obrovské skupiny lidí jiné kultury, s jinými náboženskými kořeny a jiné rasy. Původní obyvatelé se dostávají na vedlejší kolej.

Při hodnocení Merkelové se neustále zapomíná na roli a možné plány, či ambice Německa. Připomeňme si ještě jednou jeden z důvodů, proč vzniklo NATO – držet Německo pod kontrolou. Je možné, že Německo s tisíciletou tradicí neustálých výbojů aa kulturou zaměřenou na nějaký druh expanze se navždy smíří s podřízenou úkolem?

Obhájci Německa tvrdí, že agresivní Německo bylo pohřbeno a už nikdy více nepovstane. Zkusme však předpokládat, že nic z toho není zapomenuto, že většina idejí a snů o světovládné, nebo alespoň kontinentální nadvládě země Teutonia nadále doutná v podvědomí lidí a nedá klid elitě, která Německu vládne.

Zdálo by se, že to nemůže být pravda. Německo prošlo tak intenzivní denacifikáciou a vymýváním mozků, že byly zadušené jakékoli vzpomínky na doby německé slávy. Je to však velký omyl, zato je to součást pečlivě pěstované propagandy. Žádná denacifikace totiž neproběhla. Alespoň ne tak, jak ji naše média popisují. V minulém článku jsme popsali, že do německé politiky a státní správy až na pár stovek nejkřiklavějších případů kontinuální prošla celá nacistická společnost

V Bavorsku v roce 1951 tvořily exnacisti 94 procent soudců a žalobců, 77 procent zaměstnanců ministerstva financí a 60 procent úředníků regionálního ministerstva zemědělství. V roce 1952 byl každý třetí úředník ministerstva zahraničí v Bonnu bývalý člen nacistické strany. V nově utvořené diplomatické službě bylo 43 procenta diplomatů bývalí příslušníci SS a dalších 17 procent sloužilo v Sicherheitsdienst nebo v gestapu. Hans Globke, Adenauerův hlavní pobočník v 50. letech, byl zodpovědný za oficiálně komentáře k Hitlerovým norimberským rasovým zákonem z roku 1935. Šéf policie v Porýní-Falci, Wilhelm Hauser, byl Obersturmführer odpovědný za válečné masakry v Bělorusku.

Předpokládejme tedy, že Němci se poučili. Už vědí, že výboje pomocí armády v dnešní informační a technologické společnosti nemají šanci. Ale sen o čtvrté říši stále přetrvává. Vhodnou metodou jak dosáhnout ovládnutí celé Evropy by se mohla ukázat nová ideologická vlna kulturního marxismu, která tak výhodně prosazuje cesty a cíle jako stvořené pro naplnění idejí Pohrobka Adolfa Hitlera.

Co je lepší než dlouhý pochod institucemi? Umožňuje to nepozorovaně infiltrovat všechny země Evropské unie myšlenkami o konci národních států a likvidaci národů. A cíl vytvoření jednotného evropského národa je jako vystřižený z koncepcí a projevů Josepha Goebbelse . Příliš se nepřipomíná, že každý takový celek musí mít vedení a očividný vliv Berlína na ekonomické, politické a kulturní dění v Evropě se podivuhodně přehlíží.

Merkelová možná chtěla dělat něco jiného, ​​ale informace, které tajné služby USA za ta léta nasbírali demaskovali velkou část jejího plánů. Nevíme, co je za tím, ale je docela dobře možné, že náhlá podpora migrantů s tím souvisí

Zkusme dále předpokládat, že sjednocení Německa mělo svůj podtext, že jeho podhoubím byla příprava na obnovení geopolitické role Německa. Je tu však velké ALE. NATO je organizace, jejímž cílem je udržet Německo na uzdě. Prvním krokem na své pouti musí být tedy eliminace Ameriky, aby nemohla Německo nástroji NATO potlačit. Jak je to možné udělat? Jednoduše – politici přivedou Evropu na pokraj chaosu, kde se zničí všechny vnitropolitické a zahraničněpolitické vektory stability.

Proto bylo Německo nejaktivnější zemí při rozbití tehdejší Jugoslávie a vytvoření ohniska napětí na Balkáně. Proto bylo Německo nejhorlivější pomocníkem USA na Majdane při uvrženi země do chaosu občanské války. A nakonec mistrovské dílo skládačky, která završí babylonskou věž chaosu – pozvání milionů migrantů do Evropy.

Výsledkem rozbití všeho, co umožňovalo kontrolovat Německo, resp. všeho, co připomínalo možné nebezpečí, budou dva následky.

Chaos je nutné potlačit. Proto bude zavedena Evropská armáda a schválené drakonické totalitní zákony vše pod kontrolou Bruselu plnicího záměry Berlína. Tím se efektivně vytvoří pokračování Německé říše.

NATO se stane zbytečným, jelikož „obranu“ a mocenské cíle bude provádět Evropská armáda. Německo a možná i Francie vyvolají roztržku s USA pod nějakou záminkou a ukončí členství v NATO. Nové dobrodružství může začít.

V tomto kontextu slova Angely Merkelové „My to dokážeme“ (Wir schaffen das) znějí velmi temně.

Odtajněné spisy: Tajemné tunely planety Země jsou součástí mimořádně vyspělých civilizací

Silný a pravdivý příběh objeveného podzemního komplexu odkrývající super-moderní technologii. Bohužel nikoliv lidskou, ale vybudovanou vyspělejší civilizací. Možná jste také netušili, že lidstvo na planetě nula (Země) bylo též vytvořeno genetickými experimenty za účelem vytvoření primitivnější rasy. Níže je už samotný článek popisující celý příběh, jako zároveň a po přečtení, jistě celoživotní zážitek. Celý příběh je nemálo zajímavý a děsivý v tom smyslu, ve kterém se obyčejnému člověku ani nezdálo. Vyspělé civilizace nejsou jen nahoře, ale i jinde, a to i důmyslně skryté, přímo v podzemí. Většina je přátelská, harmonická, dokonce a převážně nezasahující do našich událostí. Jak už víme, pomoc by se hodila, jde jen o to, aby se samo lidstvo dokázalo probudit a jednat, jinak nastane katastrofa.

Dále nás bude velmi zajímat váš názor na toto téma. Ptejte se na cokoliv a nezapomeňte sdílet. Děkujeme.

Zajímavé postřehy z návštěvy tajemných tunelů popsal Georgij Sidorov v knize „Сияние Высшних Богов и крамешники“. „Po rychlé snídani jsme zapřáhli jeleny, naskákali na saně a pustili se po mírném svahu. Po třiceti minutách se zcela rozednilo a uviděl jsem nízké kopce, ke kterým jsme se blížili.

-Tak, jsme v cíli. Ukázal na kopce. Ještě trochu blíž a pustíme jelene.

To znamenalo, že zde nebudeme den nebo dva, ale mnohem déle. Po třech, čtyřech kilometrech Svetozár zastavil saně, kývl na vyčnívající balvan a řekl:

-Podívej, pokud na svazích kopců stojí takové kameny, zapamatuj si tvar kamene, je to velmi důležité, to znamená, že je tu vchod do podzemního světa. Kámen je prakticky sám, jiné kameny jsou od něj vzdálené dvě stě nebo více kroků. To je také znamení.- ukázal rukou na kameny ležící v dálce. -dle, odvaž jeleny, já zatím uvolním desku zakrývající vchod do studně.

Když jsem se vrátil, vstup do podzemního světa byl již otevřen. Ploská kamenná deska připomínající velký štít byla odtažena a pod ní byly viditelné šedé čedičové schody.

-Prosím! – ukázal na nich hlídač. -Já půjdu první a ty za mnou.

-A co světlo? – zeptal jsem se.

-Podívej, co mám! – vytáhl baterku. -bez světla musíme projít pět set metrů, ne více. Dále je vše osvetlené.-

Neptal jsem se čím, jednoduše jsem mlčky následoval Svetozára. Strážce s batohem na ramenou šel první a osvětloval cestu svou baterkou. Já jsem nezaostával a krok za krokem jsem ho následoval. Schody prudce klesaly dolů a kolem bylo tak tísnivé ticho, až se zdálo, že je slyšet tlukot našich srdcí.

Na chvíli jsem odtrhl pohled od schodů a podíval jsem na stěny tunelu. Byl jsem překvapen, byly pokryty něčím hladkým a lesklým, podobným sklu.

-Co je to? – dotkl jsem se rukou zvláštního povrchu.

-Obsidián. obrátil se ke mně Svetozár. -Někdy velmi dávno galerii přepálily laserem. Vidíš stěny? Jsou kulaté. To je to, co zbylo z roztátého čediče. Látka podobná sklu.

Když jsme prošli ještě několik stovek kroků, objevilo se před námi slabé světlo.

-Vidíš? – ukázal strážce. -To je galerie, nebo Prekop, je zcela osvětlená.

Čím? – nevydržel jsem.

-Zanedlouho uvidíš.

-Záhadně se na mě podíval Svetozár. -pouze tě prosím, ničemu se nediv. Pro tebe začala pohádka a ty si nyní pohádkový hrdina.

Když jsme vešli do galerie, uviděl jsem na stropě vytaženou ve formě kapky skleněnou lampu, ve které něco zářivě svítilo. Lampa visela na stropě ve výšce přibližně tři a půl metru. Za touto podivnou lampou ve vzdálenosti deset kroků svítila ještě jedna taková lampa, za ní druhá, třetí, čtvrtá, a tak dále po celé galerii. Díky těmto úžasným světlům byla galerie úplně osvětlena. S otevřenými ústy jsem díval na tento ohromující obraz a nemohl jsem pochopit, kde to jsem.

-Proč k lampám nevedou kabely? – ukázal jsem na strop.

-A nač? – usmál se volchv. -Svieti v nich plazma. Energie pochází z éteru a jeho je kolem od nevidím do nevidím! –

-Jak se tam dostává? Nevidět žádné přístroje! –

-ani neuvidíš, protože celá konstrukce je dutá. Z vyšší dimenze proudí energie éteru do naší. Odtud pochází i zářivé osvetlenie.-

-I tak je to pro mě stále záhada.- řekl jsem.

-čas na to přijdeš. Já jsem také ze začátku oči vyvaloval. Pojďme, musíme jít! –

Jeli jsme spolu po hladké podlaze galerie. Po deseti minutách jsem cítil, že jsem se nejen zahřál, ale je mi horko.

-Bojíš se, že se upečeš? – podíval na mou rozpálenou tvář Svetozár. -Mne je také horko, proto navrhuji odložit tu svrchní oblečení a jít nalehko.

-Po těchto slovech si volchv rozvázal kožich a položil ho na podlahu, já jsem udělal totéž.

-Opravdu tady je teplo! – zvedl jsem dlaň. -Žeby lampy hřály? –

-jednoduše jsme prošli pod horu. To je přirozené teplo naší matky Země. Pojďme, už nás čekají! Není dobré přijít pozdě! – naléhavě řekl Svetozár.

-Kdo? – vyvalil jsem na něj oči. -Snáď ne Minotaur? To je přesně místo pro něj! –

-Minotaur? – zasmál se volchv. -během Dadonyč, tebe Minotaurem nazval!

– V té chvíli doslova ze zdi vyšel někdo v bílém. Při pohledu na něj jsem couvl. Dívali na mě oči Čerdynceva.

-řekl jsem ti, že se brzy střetneme.- položil svou žilnatou ruku na mé rameno. -A ty jsi pochyboval…

-Ale jak? – byl jsem zmatený. -Jak je to možné? –

-Jak vidíš! – ukázal na Dadonyča Svetozár. -Říkaljsem ti, že u našeho dědy je schovaná v sněhu stupa (létající zařízení Baby Jagy).

-Nevymýšlej! – přerušil ho stařec. -Nijaká stupa. Jednoduše, hodně toho nevíš, kamarád. Ale to je možné napravit. Takových dvě stě let a možná dříve a naučíš se mé vychytralosti.

-O dvě stě let !! – podlomily se mi nohy.

-Co, nelíbí se ti? To je normální doba.

-U vás je všechno jednoduché! A ve skutečnosti je zde celá časová propast! –

-Nerozumím ti.- odstoupil ode mne Dadonyč. -Ty nechceš žít? –

-nebo ti je dvě stě let málo? – zastal se svého přítele Svetozár.

-Žít chci, i pár stovek let. Jednoduše mi do hlavy nejdou tyto vaše hokusy.-

Při mých posledních slovech se Čeredyncev zamračil.

-Tak neříkej! Nejsme z cirkusu, před tebou stojí dva strážci, zmatenče! – zakřičel Dadonyč. -Ihned na kolena! Jinak tě proměním na žábu a budeš tu deset let kvákat, vítat nás tu a provázet!

Nechápal jsem, co se dělá a byl z toho zmatený. Dadonyč vypadal celkem vážný, ale co je to za zvláštní žádost?

-Já za něj padnu na kolena, ó Velký? – řekl Svetozár a spustil oči a složil ruce na hruď. -On je takový divoký a temný, že nerozumí s kým mě do činění?

Dadonyč klesal na kolena.

-Podívej na jeho obličej! – náhle na mě ukázal Čerdyncev. -On mi opravdu uveril.- smích se rozlehl po galérii.

Teď jsem se už smál i já.

-Pobavili jsme si a stačí! – uklidnil nás Čerdyncev. -Doufám, že si ukázal Beloslav zrúcaniny.

-dokonce i na nejbližší pyramidě jsme byli. Na svahu, kde se kdysi nacházelo observatórium.- usmál se Svetozár.

-no výborně! Nyní je čas ukázat našemu budoucímu pomocníkovi ještě něco. Pojďme!

Stařec hbitě kráčel po galerii. Po několika minutách a několika křižovatkách nás přivedl k masivním bronzovým dveřím.

-Otváraj! – Ukázal stařec na zavřené dveře a podíval se na Svetozára.

Svetozár natáhl ruku a dveře se začaly pomalu otevírat. Když se otevřely, vešli jsme do obrovské místnosti osvětlené lampami.

-Co je to? Kam jsme se to dostali? – nechápal jsem.

-Podívej se pozorně. Svetozár ukázal na podlahu sálu.

Byl jsem ohromen. Přede mnou ležela vyřezaná z různých nerostů a minerálů obrovská mapa Země. Byly na ní i oceány a moře, vše tam bylo! Při pohledu na takovou krásu jsem se chytil za hlavu. Vědomí odmítalo uvěřit.

Konec příběhu.

Na závěr bychom mohli vědět, že například ČT / Česká televize ovládá vlastní občany ve svůj prospěch. To neznamená, že když se někde objeví tolik nenáviděný tzv „proruský“ web, že jsou to zase a zase další lži. Vsadíte se?

„My Plejáďané vás varujeme před působením Temných sil. Jste křehcí, zranitelní a oni toho zneužívají. Chtějí vás zničit. Varujeme vás před nástrahami formou falešných informací ve vašich masmédiích, hlavně televize. Neříkají vám pravdu, zatajují vám mnohé skutečnosti. Dnes proběhla první vlna zemětřesení. Byla zatím slabá – jako varování. Ale zatají se to. Podobně zatají druhou, silnější, která bude asi za dva týdny. A pak už bude pozdě. Země se už dala do pohybu. Setřásá vás jako škodlivý hmyz. A ještěři se postarali o to, aby byly škody co největší. Mají hlad, touží po utrpení. Nenechte se zmást relativním klidem ve zprávách a v televizi a v novinách. Pravdu se dovíte, až bude pozdě.

Plejáďané z planety Ommnur.“

Ano, mimozemšťánek na obrázku skutečný není, jelikož to víme, nejsme hloupí a naopak jsme otevření pravdě a faktům 🙂

Česko a média vítající spolupráci s Open Society Foundation George Sorose

Internet se jeví, jako svobodné médium, včetně svobody slova. Rozhodně tomu tak je, bohužel jsou některá média ovlivněna ne tak úplně organizacemi sjednocující ty nejlepší zájmy ovlivňující pro společnost. Jedním z takových je častěji zmiňovaná organizace Goerge Sorose. Ve spolupráci s touto organizací lze nalézt i stopy v České republice.

DVTV je dokonce také jedním z nich, kde má hlavní postavení Veselovský a Drtinová. Je nepopiratelné a zajímavé, co se dá najít v tomto tématickém odvětví, shrneme-li to odkazem například zde.

Je jasné, že zrovna ani toto výrazné duo nemá nad hlavou rozhodně žádnou svatozář, zbavující je těchto dokola omývatelných skutečností, které jen tak nevyšumí.

Celý článek si přečtěte zde

Video s názvem DVTV a lži Martina Veselovského

Doplňující odkazy

DVTV a OSF pana G. Sorose?:
https://www.youtube.com/watch?v=NAzeu7lsfKg

DVTV – Feminismus:
https://www.youtube.com/watch?v=_sLgzctz0VE

Další článek o propojení DVTV a OSF:
http://svobodnenoviny.eu/rozdil-mezi-firmami-economia-a-mafra-miliardaru-bakaly-a-babise-dvou-tiskovych-magnatu/