Archiv štítku: lidé

Lidstvo by se mělo rychle a hluboce zamyslet, jak bude pokračovat dál…

Pro lidi k zamyšlení.

Všechno je jinak, než jak v tomto světě na první pohled vypadá. Je tomu tak už od dávných dob. Správně to má být všechno o lásce a žít v lásce. Všichni jsme jeden celek, jako lidstvo, nikdo není méně, ani více, všechno tu bylo vytvořeno uměle určitými lidmi – vůlí, mocí a hlavně bohatstvím.

Lidé byly a jsou manipulováni a zotročováni od dávných dob. Nepomohli nikdy a nepomohou žádné ideje, spory, ataky, demonstrace, petice, volby, a další různé negace a násilí. I kvůli penězům je to špatné, spravné to má být s láskou v lásce, v souladu s přírodou. S přírodou v rovnováze, a proč? Protože láska miluje a neubližuje, láska je Bůh. Lásku má každý člověk v sobě, jen stačí ty šuplíky ve svém srdci najít a otevřít v dobru své mysli a řídit se podle toho.Právě tam je ta cesta pravdy a lásky a dobra. Když změni každý sám sebe k dobrému a lásce, změní celý svět.

Nepomůže nadávat, kritizovat, ukazovat prstem a další různé negace. Tím ubližuje člověk sám sobě, protože jsou jen dvě cesty. Jedna je cesta trnitá a s utrpením – ubližujete sami sobě. Druhá cesta je cesta oné lásky, víře, pravdy a dobra. Každý má svou svobodnou vůli, co si zvolí, od dávných dob až do teď. Nic se nezměnilo. Důvod je ten, že je to všechno vůli a její mocí k zejména majetkovému materialismu, penězům ve prospěch vlastního bohatství.

Mění se pouze názvy, ale jinak je to zcela vše stále jedno a to samé, pořad dokola a stále stejná hra a divadlo. Celý děj od dávných dob, protože lidstvu bylo duševně posláno na samé dno. Implantáty do těla jsou aplikovány využívány, jen proto, aby mohli hloupou společnost ovládat, manipulovat a zotročovat, a tak to trvá do dnes.

Záleží na lidech samotných, jestli se změní, tzv. otevřou oči nebo neJen my lidé, bez jakékoliv jiné pomoci můžeme změnit svět, takový, jaký je. Jde to jedině dobrem a s láskou. Jsou vesmírné zákony, ty platí stále a jsou jedinečným nadevše. Nahoře je dobro a je tam také hodně mimozemských civilizací, jsou pozitivních vlastností, jsou našimi přateliZkouší nám dokonce pomáhat od pradávných dob. Na jejich planetách je dobro a láska, harmonie a soulad, mír a žijí bez peněz. Jsou vyspělejší a peníze už pro ně skutečnou hodnotu dávno ztratili.

Podstata finančních prostředků slouží k nekalým účelům, ovládání společnosti, včetně její rozsáhlé a stejně negativní manipulace. Otevřete oči, zamyslete se nebo se o to pokuste.

Veškeré válečné spory byly financovány fanatiky. Dnes mají pod palcem centrální banky a oni nám budou diktovat svůj řád! Funguje to. Navzájem se ve všem podporují, spolupracují, každy zakládá sám pro sebe a ten zas pro druhého. Jsou štastní. Jsou to zcela pozitivní bytosti, kde je láska tím pravým klíčem, jelikož je to jeden z několika nejsilnějších faktorů.

Pouze s láskou se dá zvítězit. V takovém výsledku by se vyjmula všechna negativa a ukázalo se jen to nejhlavnější, přesně to, v co člověk tak moc touží, to o čem se každému z nás zdá v těch nejkrásnějších snech, plné fantazie a pochopení k sobě navzájem a duševní vyrovnanosti absolutnímu celku – všeho a všech. 

Chilan Celino Villanueva Jaramillo se dožil „neuvěřitelných“ 121 let

Celino Jaramillo nebyl nikdy ženat a dokonce neměl ani příbuzné, s kterými by trávil společenské chvíle. Muž se narodil 25. července 1896 a za svůj klidný život pracoval jako farmář.

Bohužel ve středu zemřel v nemocnici ve městě San José de Mariquina. Osudným dnem se mu stal smolný úraz. Přičinou nešťastného úrazu byl pouze pád z postele. Zranění čítala celkem tři naráz zlomená žebra a jedno mu dokonce propíchlo plíci. V nemocnici mu lékaři dávali velkou naději na uzdravení, ale pár dní poté se jeho stav jen zhoršoval.

Úmrtí nastalo ve středu ráno v 05:49. Santelices spolu s chilským prezidentem Sebastianem Pinero vyjádřili soustrast všem, kteří trpí jeho odchodem.