Archiv štítku: historie

Alaje z Plejád – Otázky & odpovědi: Starodávné civilizace & Galaktická federace

Starodávné civilizace Jaký je účel a význam Svatého Grálu? „Svatý grál“ je stejně jako mnoho jiných záležitostí z minulosti, víra postavená na mylně pochopených informacích a pokroucené tradici. Takzvaný „svatý grál“ není nic jiného než samotný člověk, který dokázal aktivovat energii světla uvnitř svého srdce. Člověk sám je „pohár“ jenž uvnitř nese světlo a musí … Pokračování textu Alaje z Plejád – Otázky & odpovědi: Starodávné civilizace & Galaktická federace

M. Kalouskovi se to vymyká z rukou, minulost ho dohání a pravdu se snaží zametat pod kobereček

Kalousek je nebezpečný psychopat. Naposledy ve sněmovně napadal premiéra Andreje Babiše. Ten úspěšně dostal důvěru, z čehož byl Kalousek opět nepříčetný. Z už tak dost pokaženého dne (kdyby jen jednoho), se ze strany předsedy strany TOP 09, opět začali vypouštět nejrůznější napadání premiéra, tentokráte korespondující i samotné Babišovo rodině. To když si někdo myslí, že jeho pískoviště je nedobytné.

Andrej Babiš situaci též neustál a se zvučným ohlasem zareagoval na střelbu urážek. Reakce premiéra je logicky přirozená a doufejme, že předseda a šéf TOPky někdy příjde k rozumu, včetně etického chování, nehledě výbornému kličkování,co se týče jeho minulosti – když už ji sám tak hrdě cpe ostatním.

Zdroj: Applytv.com

Kalousek v nesnázích 2018. Legendární video poslanecké sněmovny přehlušující předsedu divokým boucháním do lavic na protest, vůči proslovu, postrádajíc jediný pádný argument. Ze všeho nejhorší, téměř až komické je hlavně téma proslovu. Kalousek mluví o někom, kdo má podle jeho slov fňukat, kňourat a tak dál. Co vidíte ve videu, u šéfa TOPky jako další?

Demonstrace proti vládě – bez komentáře, demonstrace za podpory koho, České televize?

Více si přečtěte v následujícím odkazu na webu Prvnízprávy.cz <<

Nezapomeňte hlasovat v anketě: https://nejhorsi.cz/reakce/v/1486857

Mark Zuckerberg oznámil integraci nové funkce Clear History

Jako hlavní novinka se na Facebooku objeví možnost Clear History, tedy přizpůsobení osobních dat, které o vás sociální síť sbírá. Nová funkce by se měla objevit v několika málo měsících a bude umožňovat plnou kontrolu, nad tím, co vše využíváte a čemu všemu poskytujete své údaje, využívající například nejrůznější aplikace. Položky si budete moci prohlížet, včetně jejich nastavení pro blokování, či rovnou trvalé smazání.

Jedná se o dost podstatnou funkci, která tu kupodivu dlouho chyběla a nebyla nijak dostupná v jakékoliv jiné formě, jelikož oficiální a plnohodnotná je/bude teprve až tato. Vše je teprve ve vývoji, než se docílí požadující zpětné vazby pro zahrnutí intuitivní charakteristiku vlastností, oplývající tuto funkci.

Doufejme, že jeho slib platí.

Budeme spolupracovat s obhájci soukromí, akademiky, politiky a regulátory, aby nám k našem přístupu poskytli své podněty, což se týká i našeho plánu na odstranění identifikovatelných informací a výjimečných případů, kdy informace potřebujeme z bezpečnostních důvodů

Video o nové funkci regulující historii uživatelských osobních údajů