Archiv štítku: George Soros

Trump obvinil Sorose z financování protestů proti jeho kandidátovi na soudce

Za protesty proti kandidátovi Bílého domu na soudce Nejvyššího soudu Bretta Kavanaugha může americký finančník George Soros. Ten podle prezidenta Donalda Trumpa financuje kampaň, která se snaží jeho nominaci zmařit.

Senátoři předběžně schválili nominaci Bretta Kavanaugha na soudce Nejvyššího soudu. Podpořilo ho celkem 51 senátorů, zatímco 49 hlasovalo proti němu. Několik žen Kavanaugha, který je známý svými konzervativními názory, obvinilo ze sexuálního obtěžování.

Ve Washingtonu se 4. října konaly protestní akce proti jeho nominaci na soudce. Policie zadržela celkem 302 osob. Demonstrace se konala i v budově Kongresu. Dvě ženy, které tvrdí, že se staly oběťmi sexuálního obtěžování, konfrontovaly minulý týden republikánského senátora Jeffa Flakea ve výtahu v senátu. Jedna z žen mu vyčetla jeho podporu Kavanaugha.

„Říkáte všem ženám, že na nich nezáleží a že mají prostě zůstat ticho… Dívejte se na mě, když s vámi mluvím. Říkáte, že na útoku vůči mně nezáleží. Že na tom, co se mi stalo, nezáleží a že hodláte dopomoci k moci lidem, kteří se dopouštějí takových věcí,“ křičela žena.

Trump však prohlásil, že se jedná o placenou kampaň. „Tyto velmi nevychované pokřikující ženy ve výtahu jsou placené profesionálky, které se snaží vrhnout na senátory špatné světlo. Nenechte se ošidit! Všimněte si i jejich profesionálního a identického počínání. Jsou placeni Sorosem a dalšími…,“ napsal Trump na svém účtu na Twitteru.

Jednou z žen, která konfrontovala senátora ve výtahu, byla Ana Maria Archillaová. Jak uvádí agentura Bloomeberg, Archillaová je jednou z ředitelek zájmového sdružení Centra pro populární demokracii. V organizaci potvrdili, že Centrum skutečně dostávalo finance od George Sorose, nicméně zdůraznili, že na postoje ředitelky to nemá žádný vliv.

Zdroj: cz.sputniknews.com

Česko a média vítající spolupráci s Open Society Foundation George Sorose

Internet se jeví, jako svobodné médium, včetně svobody slova. Rozhodně tomu tak je, bohužel jsou některá média ovlivněna ne tak úplně organizacemi sjednocující ty nejlepší zájmy ovlivňující pro společnost. Jedním z takových je častěji zmiňovaná organizace Goerge Sorose. Ve spolupráci s touto organizací lze nalézt i stopy v České republice.

DVTV je dokonce také jedním z nich, kde má hlavní postavení Veselovský a Drtinová. Je nepopiratelné a zajímavé, co se dá najít v tomto tématickém odvětví, shrneme-li to odkazem například zde.

Je jasné, že zrovna ani toto výrazné duo nemá nad hlavou rozhodně žádnou svatozář, zbavující je těchto dokola omývatelných skutečností, které jen tak nevyšumí.

Celý článek si přečtěte zde

Video s názvem DVTV a lži Martina Veselovského

Doplňující odkazy

DVTV a OSF pana G. Sorose?:
https://www.youtube.com/watch?v=NAzeu7lsfKg

DVTV – Feminismus:
https://www.youtube.com/watch?v=_sLgzctz0VE

Další článek o propojení DVTV a OSF:
http://svobodnenoviny.eu/rozdil-mezi-firmami-economia-a-mafra-miliardaru-bakaly-a-babise-dvou-tiskovych-magnatu/

Evropská unie chce náhle spolupracovat s Georgem Sorosem v omezování dezinformačních webů

Evropská unie je zlo, to žádnou novinkou není. Vycouvání z EU neexistuje, vše je to potom o to složitější. Nejhorší se jeví spolupráce s králem pekel v oblasti ovlivňování nejrůznějších odvětví aktivit. Internet je svobodné médium, disponuje stále velkou svobodou a naučili jsme se jmenovat jako dezinformační zpravodajské stránky i ty, které pouze ukazují na hluboká fakta, rozkrývající skutečnou stránku samotné skutečnosti.

Čí dlouhá chapadla ještě budeme muset obejmout, abychom se podmanili těmto a jim podobným diktátorským šílencům a bláznům? Snaha z jejich strany, bez našeho souhlasu nemusí mít nijak dlouhého trvání, natož vůbec nějaký počátek. Nezavírejme před tím oči, řešme situaci, dokud se dá a nenechme sebou ještě více manipulovat.

Pro inspiraci se koukněte na celkem pozitivnější video, jak si Soros sbalil fidlátka v Maďarsku

Otevřete oči: George Soros je ilumináty nastrčená figurka, snažící se dostat do Evropy uprchlíky!

Po vyhledávání na internetu, konkrétně na Seznam.cz si snadno dohledejte informace o Georgovi Sorosovi, o kterém ještě nemálo uslyšíme. Ilumináti slaví již 300 let a Soros se chystá Evropu totálně zahltit násilím proudící k občanské válce a podobně, právě imigrantama. Zní to jako vytržené z nějakého sci-fi filmu, ale opak je pravdou a toto je hnus dnešního světa, kde si s penězi můžete vytvářet nejrůznější podmínky. Tohle je jedna z nich.

Věřte, že následující citace se nevěnuje spekulacím, ale nejhoršímu scénáři. Krůček za krůčkem se takto tvoří rozvracení společnosti pro umocnění nového světového řádů, nebo-li NWO (New World Order).

Spiknutí, jehož účelem je prý například rozložit národní státy, vymýtit křesťanství, vyvolat v USA rasovou válku, nebo zaplavit celou Evropu migranty. Jak a proč se starý spekulant stal pro mnohé hlavním protagonistou příběhů o tajných elitách, které se snaží ovlivňovat celosvětové dění?
Zdroj

Bohužel toto není zdaleka konec. Světová elita, mezi kterou patří i britská královna a další z členů, například Rothschildové a Rockefellerové, kteří se údajně spojují. Co horšího si přát. Je to náš boj a jen my rozhodujeme, jestli skutečně nejsme slepí, dokážeme si zjistit pravdu, podobně, jako s podvodníkem nabízející jen to nejlepší, včetně svých lží, nebo úpadek, chaos a destabilizaci země. Stále je na výběr.

George Soros ovlivňoval volby do Evropského parlamentu

Dezinformace se stanou denní kaší pro obyčejné občany, skutečná pravda nikdy nebude odvysílaná, pod pohružkou astronomické pokuty, příval migrantů nebude mít konce, ovlivňování voleb, násilí díky takovým komunitám jen podpoří četnější podporu NO-GO zón.

Případ George Soros a jeho nekalé aktivity po celém světě

Tajemný a velkoryse investigativní filantrop George Soros. Popravdě vysoce manipulativní a nebezpečný miliardář a šílenec. V případu smrti slovenského novináře Jana Kuciaka se postupně objevovali stopy, vedoucí až k blízkosti lidí spjatých na Sorose. Málo lidí je schopna uvěřit takovým věcem, že například financuje samotného papeže, ovládá celý svět, a také měl velkou snahu snížit volební věk na 16 rok.

Věřte nebo ne, je to muž mnoha tváří, kde pod svým jakýmkoliv plánem, jevící se nemálo pozitivně zasadí pouze další kousek vlastní skládačky. Spící ovečky falešně pokývnou a jde se opět spát. V této souvislosti to zní vlastně dost děsivě. Je to jen o předsudku, tvořící další a další ovlivňování mas lidí všemožnými způsoby.

I situace na Slovensku byla sehraná a předem naplánovaná. Je tedy logické, že se Kuciak snažil o něco riskantního a pravděpodobně narazil do včelího hnízda. Soros a jeho motivace – k situaci na Slovensku (video)

Open Society Foundation působí se svými hlubokými kořeny i u nás v Praze

Nadace Open Society Fund Praha byla založena v Praze v roce 1992 jako součást mezinárodní sítě nadací Open Society Foundations, kterou založil americký investor a filantrop George Soros a která působí ve více než 70 zemích světa. Wikipedie