Zběsilá podporovatelka ODS a výkonná hérečka, Bára Štěpánová napadá Miloše Zemana i premiéra Andreje Babiše


Sdílet článek:

Paní Štěpánová se rozjela ve velkém. Prahu zasáhlo zemětřesení, poté co vyplašení občané zjistili, že to je jen nějaká paní, urputně obhajující ODS. Údajně se řítila do zatáčky na kolobežce v nepřiměřené rychlosti, aby nastal soud věků. Štěpánová by si prý přála demonstraci proti Zemanovi a Babišovi. O chvilku později neznámý muž zavolal occhytovou službu, té se nepodařilo zmatenou paní odchytit a stále v běhu do kruhu o průměru dvou metrů všichni běhali za pacientkou.

Celá honička měla zajímavý závěr. K odchytové jednotce byla přivolána a poskytnuta první pomoc z ošklivých kousnutí neznámou krkavčí šelmou, jako by do vás klovalo tisíce šílených slepic. Konečný verdikt nastal až když tato žena sehrála roli svědka a brzy po příjezdu policie vypovědděla, kam šelma utekla směrem do Kauflandu. Bohužel se podezřelými staly pouze plyšové pandy, s kterými probíhá důkladný výslech. Jedna z nich odmítá podlehnout tlaku ze strany policistů na jejich stanici a drtuhé upadla hlava. Policisté je tedy ještě ten den propustili a odvezli zpět do obchodu.

Její přiznivce čekalo také, podle zdroje, hned z rána nemilé překvapení. Bára „Hérečka“ Štěpánová, jak byla dlouho dohledatelná na sociální síti Facebook si nedávno změnila profil pouze na Bára Štěpánová. Je to velký nezvyk, stěžují si její uživatelé, denně kontrolující, co nového vyhlenní na Babiše a také prezidenta Zemana.

Veronika Brbalová – „Jsem zmatená. Chvíli jsem ji nemohla Hérečku dohledat, ale pak mi kamarád poslal její nově upravené jméno na Fb. Ověřila jsem si, že to není opět nějaký další z desítek klamavých profilů. Úplně jsem cítila, jak mi spadl dvacetitunový pytel písku na hraní z OBI ze srdce.“ přiznávající k šoku z nekonečných 5 minut trvající bolestivé mozkové paralýzy z vyhledávání své oblíbené, a nově i politické držkoktalky Báry.

Odtud probíhají veřejné dezinformace. Ty jsou využívány pro účel šíření nenávisti, proti premiérovi a prezidentu Zemanovi. Podle námi najatého a na blbé kecy odborně vzatého, pana psycholouška Doktomíra Zvážila se jedná pouze o komplex směřující v tomto směru do politických kruhů. Tam je moc, peníze spousta koblih, to člověka ničí. Sám si dávám pouze zdraví prospěšnou ranní dávku koblih. V případě takto iracionálně smýšlejícho a škodolibě zarputilého člověka neexistuje žádná jiná léčba, než nejbližší a s ní spojená aktivita. U této osoby je to herectví. Prostě vás převezla a její výkon je ochromující. Pryč s ní, dodal pan Doktomír Zvážil.


Další články:Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář