V průběhu prezidentovy inaugurace odešlo patnáct z patnácti předních, politicky nezaprodaných a nezkorumpovaných makovic


Sdílet článek:

Inaugurace Miloše Zemana proběhla na výbornou. Je nutné si ale provést menší rozbor, toho co se skutečně událo. Celý průbeh si kladl za cíl dokončit ceremonii i nadále působícího prezidenta Zemana na dalších pět let. Při výkladu zmínil nelichotivé praktiky společnosti OKD a vlastníka Bakaly.

Celkem odešlo patnáct entit, kterým se celá událost znelíbila po lokalizaci, z které zjistili, že se podle Uberu nacházejí v kapli sv. Václava se dohodli na radikálním plánu. Gang satanášů nevydržel nápor svátostného budovního komplexu a raději prchli, dokud to ještě šlo. Podle oředem a tajně propracované domluvy se měli naráz zvednout a nenápadně odejít.

Karel Schwarzenberg mile překvapil, když se jako první zvedl a odkráčel. Po bližším přezkoumání jsou z reportáže patrná rozevřená oční výčka. Z toho se usuzuje, že musel hráběmu někdo nitrožilně podat koňskou dávku léku, který běžně užívá – Heverex 3000 Multi Plus, včetně další dávky pro druhou nohavici. Jedná se o dávku, plně dostačující pro obnovení fyzické kondice plně vyspalého kotěte.

Hrábě Karle se dalších akcí nezúčastní. Mohou za to především nařízení o vycházkách z Pankrácké lóže. Ostatní ho šli pouze doprovodit. Venku nastala zcela jiná situace a vycházející elita patnácti rychlých šípů byla nucena odůvodnit svůj odchod a nadhodit v co nejfalešnější možné formě názor na projev pezidenta při probíhající inauguraci.

V roli prezidenta Miloše Drtikula Zemana se podařilo vymýtit hlavní působící špínu, bez jakéhokoliv nátlaku, nebo bez toho, aby v sálu byly implementovány kontejnerové bariéry pro vrchní zvedáky. I tak z příznivců stříkala zluč do všech světových stran, kde naopak v sále probíhalo vše v náležitém uspořádání. V ohledu buřičů, lstivě a povrchně prohnaných kedlubnovitých výtažků by se mohli psát lovestory snad i se zapnutým Caps Lockem!


Další články:Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář