Utajovaná pravda: Po původním povinném sběru psích exkrementů se jich objeví dalších tucet


Sdílet článek:

Čtyřnohý přítel člověka má své potřeby. O potřebu psa je nutné se adekvátně postarat, aby netrpěl. Pes potřebuje každodenní procházky a celkově je mu věnována péče ze strany svého pána, kdy je se bohužel nutné postarat o jeho hromádky. Za neposkytnutí povinností při takových úkonech hrozí pěněžitá pokuta.

Pozor na kopografii. Jde o situaci, kdy pes pojídá něčí výkaly. V řadě případů se jedná o exkrementy našeho sousedského státu. Psi už totiž nemohou ani vycítit Angelu Mrkvelovou, proto se často o výkaly přímo perou, aby je mohli jakkoliv zneškodnit.

Co říká Angela Mrkvelová na celou situaci „Je toho už na mě moc, všude se válejí exkrementy. Ty od našich hnědých vlastneců, co za tak dlouhou dobu objevili Německo, se nedájí přehlédnout. Konec konců, jsou znamením božství, lásky, prosperity a míru. Od psů jsou jiné. Smrdí to, jsou odporné, páchnoucí a mají divné vlastnosti, které by sám emigrant nedokázal vytvořit. Jedno je do tvaru U, druhé O a třetí na botě. Je to neskutečné a měli by se omezit za každou cenu!“

Rozohněná Mrkvelová se bojí přebytečných výkalů od psů. Naverbovala imigranty do Němec, a tam je budou nahrazovat lidskými od přistěhovalců. Na první pohled není rozdíl patrný, ale jakmile se lépe zadíváte zjistíte, že tato nová varianta má hned několiv výhod. Kromě nepostřehnutelného rozdílu je snadno možné spatřit pohyb imigračního výkalu. Často se stává, že se nelegální přistěhovalci tímto způsobem maskují. Míru maskování mají v tomto směru dokonalou. Je jen nevýhoda, že tento hnus se vašich bot už jen tak nepustí. Zahrávat si s útoky hnědých, k nerozeznání od hromádek je více než riskantní.

Milí přátelé, nikdy prosím nesbírejte nic ze země. Nikdá nevíte, zda je to od vašeho miláčka, pokud tedy nejste na procházce s imigrantem. V opačném případě ho pevně držte na vodítku, paní Mrkvelová! Nejste si jisti, tím co máte před sebou a máte stále pochyby, vyčkejte pár dnů. Postupem času se bude hromádka zmenšovat. Bude-li výsledek obrácený, bude se hromádka pouze vměšovat a být útočná a velmi nebezpečná.


Další články:Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář