Sama sebe označující za “neohroženou bojovnici za pravdu” v 89 letech popírá existenci holokaustu

Sama sebe označující za “neohroženou bojovnici za pravdu” v 89 letech popírá existenci holokaustu

V dolnosaském Verdenu se vyskytuje člověk kompletně popírající holokaust, protože, podle svých slov se takový historický zločinný akt nikdy neodehrál, sdělila Uršula Haverbeck. Za tento v celkovém počtu osmi případů si má odsedět dva roky ve vězení. Výkon trestu byl datován na 23. dubna, ale žena se trestu zkoušela vyhnout a nenastoupila. Uršula Haverbeck nevěří, že se v Osvětimi vraždili Židé.

International Auschwitz Comittee podal prohlášení o dopadení ženy. Ta se na výkon trestu připravila, kdy ji nebylo možné ve svém domě zastihnout a poštovní schránka byla po delší čas nevybírána.

Policisté by si za tento případ zasloužili metál. 89 leté babičce to pěkně spočítají, před zfanatizovanými imigranty, raději už prchají a z převahy těchto (nevýtaných) hostů, dá se říci na pozvání mají skutečně nemalý vítr.

Další články

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>