Ne nadarmo se říká zima jako v Rusku. Přečtěte si jeden z neuvěřitelných příběhů, inspirovaný skutečnou událostí – Ideablog.cz

Ne nadarmo se říká zima jako v Rusku. Přečtěte si jeden z neuvěřitelných příběhů, inspirovaný skutečnou událostí


Rusko je zemí velice chladnou až ledovou. O jejím klimatu je dobře známo, že chladná období jsou tu na místě. Je také zemí s výrazně zimou intenzivní, to vše proto, že je tu skladována ve skleníkách, kde se uměle pěstuje. Nedávno se stal terčem utajovaný incident, při kterém museli být právě kvůli tomuto uzavřeny hranice. Zima se dovážela kamiony v speciálních uskladňovacích boxech. Při prepravě se jeden kamion vysypal. Přepravovaná zima se dostala poblíž hranic s Českem a přechod byl pevně zaindulován. Bohužel nechtěně uvolněná zima hraniční úsek přeskočila a dostala se až do naší rebubliky. Je možné, že o havárii budou média mlčet. Právě zde se můžete dočíst celé událostí s pravdou na povrchu.

Lidé si stěžují na krutý mráz. Chudí musí sehnat finanční prostředky na obživu sebe samotných, včetně svých rodin. Situace se zdá neúnosná, a tak je potřeba využít veškerých dostupných prostředků. Přečtěte si níže příběh romského spoluobčana z Prahy s jeho nelehkou životní situací.

Ve sběrnách kovů bylo nalezeno několik set dopravních značek se zbytky lidských konečků jazyků. Prapodivná situace vzniká podle doktorů přebytečným značením dopravních vozovek, kde se zjevují bubáci. Jsou černí a stále něco zkoiumají jazykovými receptory, čímž zjistí materiál. Útočí většinou samostatně. Spatříte-li pohybující se značku stačí zapnout baterku a bude náhle jasno. Spodina krade, to nejcennější, co slušnému zbylo. To následně potvrdil i samotný Patrick Fefermint – odborník na zimní stadiony na jejich povrchovou údržbu.

Eman Dežorientos nám se vší hrdostí poskytl přes klávesnici následující dodatek – „Když bylo nejhůř, nezbývalo mi nic jiného, než sehnat obživu. Prachy jsem měl pouze z toho, co jsem prodal v kovošrotu. Jednou ráno jsem šel co nejdřív, ještě za tmy na lov. Jazyk se mi přichytl na měkčí kov. Po chvíli jsem zjistil, že to byl trabant. Pomalu se rozjel a mě zůstali v tlamě dveře. Dobrej úlovek, jen kdyby tenktrát nechtěli občanku, kterou jsem měl nakreslenou a doteď mi ji všude zamítají. Nechápu ty bílí, všechny iniciáli jsou správně“. Polámaně vysvětlil Eman našemu spolehlivému zdroji, za což děkujeme a jako dárek posíláme mrazuvzdorný mražák. Drž se Emile.

Díky přívalu ledového období, ekonomika jen kvete. Sluníčkáři, zastánci Havla a podobně nevycházejí ven. Na protest proti převládajícímu klimatu, zapříčiněného nečekanou havárií se cena zmrzlin letos poprvé utužila na adekvátní relaci, včetně polevy s chuťovým nákypem soli z Polska.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *