Na stopě: Tvrdí se, že David Rath dostal krabici s penězi v hodnotě sedmi milionů – Ideablog.cz

Na stopě: Tvrdí se, že David Rath dostal krabici s penězi v hodnotě sedmi milionů


Tajemná krabice od vína a v které byl nalezen záhadný obsah, a to v podobě sedmi milionů korun byl po prozkoumání více než zřejmý. Jednalo se o pouhou náhodu, nebo měla samotná krabice skutečně obsahovat i vinný nápoj?

Odsouzený David Rath vše popřel, kdy údajně až do samotné situace, kdy spatřil nepravý obsah oné krabice, byl ohromen, šokován a z celé situace nemálo zhnusen. Od té chvíle věděl, že je něco moc špatně.

„Krabice s vínem obsahovala skutečně samotnou lahev, která se odhadovala v cenové výši 7 000 000 Kč, stálo na kolku. Rok lahvinky byl blíže neurčen, ale zcela jistě datován z dob zrození Ježíše Krista. David potřeboval prázdnou krabici, takže víno nechal ležet u nejbližší popelnice.“, uvedla advokátní asistentka Davida Ratha.

Mnoho Rathových příznivců má o všem jasno a myslí si své. Časté domněnky k takovému skandálu gradují zpravidla v názory, o tom, že Rath se by se k penězům za těchto okolností dostal jen velmi špatně. Z toho plyne fakt, že si peníze našli Ratha a celé to na něj sprostě ušili.

Po tom, co vyšla pravda najevo, policisté všech sedm milionů bankovek důkladně vyslýchají. Sem tam se šustně nějaká odpověď, ale ani jejich protivník DRath se také nevzdává.

Další články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *