Mark Zuckerberg oznámil integraci nové funkce Clear History

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Facebook CEO Mark Zuckerberg testifies before a joint hearing of the Commerce and Judiciary Committees on Capitol Hill in Washington, Tuesday, April 10, 2018, about the use of Facebook data to target American voters in the 2016 election. (AP Photo/Alex Brandon)
SDÍLET:

Jako hlavní novinka se na Facebooku objeví možnost Clear History, tedy přizpůsobení osobních dat, které o vás sociální síť sbírá. Nová funkce by se měla objevit v několika málo měsících a bude umožňovat plnou kontrolu, nad tím, co vše využíváte a čemu všemu poskytujete své údaje, využívající například nejrůznější aplikace. Položky si budete moci prohlížet, včetně jejich nastavení pro blokování, či rovnou trvalé smazání.

Jedná se o dost podstatnou funkci, která tu kupodivu dlouho chyběla a nebyla nijak dostupná v jakékoliv jiné formě, jelikož oficiální a plnohodnotná je/bude teprve až tato. Vše je teprve ve vývoji, než se docílí požadující zpětné vazby pro zahrnutí intuitivní charakteristiku vlastností, oplývající tuto funkci.

Doufejme, že jeho slib platí.

Budeme spolupracovat s obhájci soukromí, akademiky, politiky a regulátory, aby nám k našem přístupu poskytli své podněty, což se týká i našeho plánu na odstranění identifikovatelných informací a výjimečných případů, kdy informace potřebujeme z bezpečnostních důvodů

Video o nové funkci regulující historii uživatelských osobních údajůZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here