Jiří Drahoš si nechal provést v současnosti nejdražší plastickou operaci


Sdílet článek:

Venušan a politolog Ing. Miloš Zeman v posledním prezidentském duelu vysíláným v přímém televizním přenosu si všiml průhledných brýlí profesora Jiřího Drahoše. Brýle, jak se zanedlouho potvrdilo nebyly dioptrické, ani nic podobného, šlo pouze o zkrášlující doplněk, ostatně to také Drahoš později potvrdil.

S úsměvem rozplyhlého dortíku se prosefor doznal také toho, že brýle mu jsou voperovány předním odborníkem na podobné zákroky, tím je světově uznávaný Antonín Kulík. Požadavky pro vlastnosti brýlí měli být následující. Hřejivé, nepřibližující, neoddalující a průhledné. Tyto vlastnosti však udělali z Jiřího na první pohled chytrého a charismatické exemplárium, že neváhal a naskočil do prezidentských voleb.

Prezidentské volby byli ze strany Drahošovců velkým zklamáním a nepopiratelným fiaskem. Pro chytrost cokoliv. Vzhled byl úspěšně dokončen a seběvědomí bobtnalo výše zmíněné události. Následně, po prohře a zvolení organického prezidenta vyšli najevo šokující fakta. Po bližší zpovědi neúspěšného kandidáta se mezi občany rozkřiklo, že se nechal inpirovat filmem Transformátor, kde měl i Schwarzenegger vlastní oční výstroj. Jeho brýle nejsou odnímatelně. Vedou za uši a skrytá část vede až pod kůži, obmotávající z nich vedoucí tenkými vlákny celý mozek umožňující internetové připojení. To se využilo v posledním, druhém přenosu prezidentských voleb.

Podle nejednoho očitého diváka se značným zmnatením panoval údajně dojem, jakoby pulsující hlava měla vlasní vědomí a rozum. Diváci byly zmateni a nechápali, jak se povedlo do vysílání propašovat natolik nedokonalého robota. Vyvsětlení je jednoduché. Drahoš se jevil, jako dostatečně schopný a nabitý vědomostmi, bohužel jeho software byl v živém vysílání několikrát vážně poškozen. Šlo tedy pouze o prototyp humanoida na baterky?

Pozorujte ve světle pravdy, co se na nevinné a už natolik dosti zmatené občany chystá. Příště může být daleko hůř, kdy není vylopučena komunikace třeba s vlastním zrcadlem, pouze jako dobře propracovaným hologramem v ovlivňování našich myšlenek. Už se krucipísek konečně probuďte!


Další články:Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář