Jindřich Šídlo a Michael Žantovský o Zemanovi a Novičoku

Jindřich Šídlo a Michael Žantovský o Zemanovi a Novičoku

Doporučujeme shlédnout video Jindřicha Šídla s hostem a diplomatem, Michalem Žantovským. V rozhovoru uvádí, že prezident o Novičoku lhal nebo se má prý dopouštět zákon o utajovaných skutečnostech. Je jen smutnou zprávou, že si ostatní za jeho zády, jako tento a další bezcenné případy vybírají střípky, co ser jim samotným hodí.

Skutečně poškodil prezident Zeman úmyslně zájmy České republiky? 

VIDEO po shlédnutí bude nejednomu občanovi trnem v oku. To, co dokáží někteří z nás tvrdit se vší “upřímností” a hrdostí, proti hlavě státu tu nemělo obdoby.

Všímáte si? Najednou se o prezidentův “skomírající” stav nikdo nezajímá, to frčelo hlavně před volbami, jelikož měl a i doposud má výborné preference. Jeho charakter mluví za vše a v hlavě má vše, tak, jako normální člověk. Ostatním zbývá jen smýšlet teorie o špíně a dupat kolem sebe.

Další články

Komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>