Evropská unie chce náhle spolupracovat s Georgem Sorosem v omezování dezinformačních webů

0
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

A poster with US billionaire George Soros is pictured on July 6, 2017 in Szekesfehervar, Hungary. The head of Hungary's largest Jewish organisation says a "poisonous" poster campaign by the government that targets US billionaire George Soros is stoking anti-Semitic sentiments and urged its immediate scrapping. / AFP PHOTO / ATTILA KISBENEDEK / TO GO WITH AFP STORY
SDÍLET:

Evropská unie je zlo, to žádnou novinkou není. Vycouvání z EU neexistuje, vše je to potom o to složitější. Nejhorší se jeví spolupráce s králem pekel v oblasti ovlivňování nejrůznějších odvětví aktivit. Internet je svobodné médium, disponuje stále velkou svobodou a naučili jsme se jmenovat jako dezinformační zpravodajské stránky i ty, které pouze ukazují na hluboká fakta, rozkrývající skutečnou stránku samotné skutečnosti.

Čí dlouhá chapadla ještě budeme muset obejmout, abychom se podmanili těmto a jim podobným diktátorským šílencům a bláznům? Snaha z jejich strany, bez našeho souhlasu nemusí mít nijak dlouhého trvání, natož vůbec nějaký počátek. Nezavírejme před tím oči, řešme situaci, dokud se dá a nenechme sebou ještě více manipulovat.

Pro inspiraci se koukněte na celkem pozitivnější video, jak si Soros sbalil fidlátka v MaďarskuZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here