Agent Bureš odmítl povinné ztotožnění se s Andrejem Babišem, a další nově odhalená fakta!


Sdílet článek:

Agent Bureš je zoufalý. Nově ho jeho zoufalost naprosto dokvetla a on byl nucen podat soudu v Bratislavě žalobu na jeho kolegu Andreje Babiše. Údajně je veden jako bývalý agent StB v řádů iluminátů, a ba co víc, také jako jejich hlavní komtr. Minulost jej nyní dostihla vše prasklo a soud pátrá po ryzích faktech.

Kořeny vedou až do Egypta, přesněji do pradávného chrámu, kde jsou uloženy veškeré spisy o původu a stvoření Babišostánu, z které se zrodili dvojčata Bureš a Babiš. Jsou to dvojčata a pouze jeden z nich je skutečný agent z minulosti, právě jko agent StB. V tomto spolku měl mlžit,plžit, křížit a vyklíčit. Bohužel, něco se zvrtlo. Chyba je připisovaná špatné inkluzi, díky které nyní „odhalený“ agent Bureš ztratil koordinaci a vyšel s tajnými informacemi na zcela jiném území – Česká republika.

Svou údajně a neprávem očerňovanou minulost se snaží aktivně defragmentovat. Vše jsou lži, pomluvy, blamáž, a zase další blamáž. Cílené spiknutí v podobě postupně vyplouvajících fake news, tohoto zaměření potvrdil i Miloš Zeman. V otázce, jak by to podle nynější hlavy státu versus Babišem mohlo být skutečně, vážně potvrdil, že Bureš je agent, ale Babiš premiér. Jde tedy o podstrčeného bratra, vytvořeného podle složitě získaných zdrojů z dark webu, jako klon pro účel údržby politické aktivity v České republice. Politiku v naší zemi napadlo agresivní plemeno mimozemských kobylek v přestrojení, k nerozeznání od normální lidské podoby. Jde o Nečase/Magiovou, Topnulánka a černokněžníka určující průběh událostí, Kaďouška.

Dobro je silnější, než zlo. Díky tomuto faktu z pohádek a Streamů drží tyto a mnohé vážné situace za dobrý konec vrchní elita planety Země, tajně monitorující škodolibé záškodníky, ochromující správný běh podstatných událostí vlivnější řady politiků. Pro příklad Kaďousek uvedl fake news a názory, sebou a jinými kmotry podplacených on-line deníků, o tom, že Čapí hnízdo nevlastní ve skutečnosti Babiš, ale Surikaty, které přepsali vše na Andreje, za kterého se skrývá A. Bureš.


Další články:Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář