Vědci v šoku: Za zvětšující se Měsíc může Jiří Mluvčáček

Začněme pěkně popořádku. Náš český prezident Miloš Zeman by bez svého mluvčího Mluvčáčka daleko nedoskákal. Prezidentovi dělá již 120 let třetí nohu. Faktem už jen z tohoto plyne, že miloš nemá již zdaleka takový zdatný postoj, jako kdysi. Ne za vše mohou jitrničky a slivovička, něco málo je přičítáno i špatné klimatické zátěži, zcela nového druhu.

Měsíc se k naší planetě přibližuje v důsledku dlouhodobého vlivu Jiřího Ovčáčka ze zcela zjevného důvodu. Prezidentův mluvčí sílí po všech stranách, a to jak politické – strana SPO (Strana Práv Občanů), tak po fyzické po dohledávání tajemného článku od Ferdinanda Peroutky. Právě strana SPO byla uměle vytvořena na Měsíci, odkud ovládají svého vyslaného bojovníka Miloška pro nadvládu dobra a míru všem občanům, věřící v nově zítřky!

Vesmírný koráb Zeman Zero One sestrojen za spolupráce civilizace lidí z Měsíce a pozemské rasy Země
Vesmírný koráb Zeman Zero One sestrojen za spolupráce civilizace lidí z Měsíce a pozemské rasy Země

Dloubete se v nose, nad tím proč je každá pořízená fotografie našeho Měsíce o různých proporcích, kdy se zdá větší a někdy přesně naopak, či tak akorát? Odpověď je… může za to vrchní anštábl z Hradu. Hrad totiž ovládá silové pole Země a přitahuje Měsíc. Důvod přibližování je ten, aby Miloš slyšel lépe své Měsíční bratry v HD kvalitě.

Sílu a vzdálenost jednotek určuje Mluvčáček. Popravdě je to otrok z Venuše s neuvěřitelným (pouze 1% pozemské civilizace pochopí a uvěří) IQ cca 700 KF, z domoviny Měsíčňanů – Kostek Fíkusu.

Další články