Pravidla zákazu kouření v hospodách a na veřejnosti

Novela zákona si nově vymezuje zákaz kouření na veřejném prostranství a nadále i v hospodách. I když je protikuřácký zákon teprve v plenkách, občané se obávají, že bude vše zase při starém a cigarety opět začnou kouřit. Nehledejme v tom krtka v noře – je to vlastně jednoduché, podotýká mluvčí České protikuřácké unie.

Nejprve je nutné najít zdroj, tím je zapalovací přístroj. Postupujme především a výhradně s výše uvedeným omezením, a to tím, že se zkrátka nesmí kouřit všude, jen tam, kde je komín. To je naprosto logické. Ustanovení zákona jasně říká, že délka i šířka mají být 50 kilometrů od obydlených autobusových zastávek, včetně lidí čekající na autobusovou dopravu. Po zážehu cigarety, včetně obsahu, tedy tabákové výplně není možné danou cigaretu potahovat ústy. Vše bylo totiž splněno – cigareta odpálena a nyní samovolně kouří. To lze snadno zkontrolovat pomocí náhodně kolemjdoucího, jemuž vztyčíte otázku o kontrole právě zapálené cigarety. Potvrdí-li za ideálního počasí (to je též velmi důležité) kouř produkovaný z oné cigarety, je vše v pořádku a právě v tuto chvíli kouříte.

Pozor na filtry! Filtr z dekonzumované cigarety vložte do plastového gripu, nejlépe průhledného, aby vše bylo vidět. Grip s odhozenými filtrvajgli si umístěte na svůj oděv, čímž se vyhnete problémům s nenadálou kontrolou a porušením záhona. Hlídka zjistí, že grip máte uložen i s vajgltrubičkami na viditelném místě a bez škodlivého obsahu. V tomto jste konzument vajglů a navíc čistě organických. Necpěte si vajgltrubičky do úst všechny na jednou. Tento delikt způsobí, že se může snadno jednat o sebevraždu. Vajgle nesmí být nikde jinde, (tak jak nařizují striktní pravidla nejnovější vyhlášky) než v hermeticky uzavíratelném sáčku, neboli grip. Nesmí se tedy schovávat do tělních dutin, mezi které patří otvory, uší, nosů, ani pod oční víčka.

Cítíte-li se novelou zákona ochuzeni, či deformováni máte možnost vše narovnat v nejbližší trafice, kde Vám poskytnou první pomoc psychologické asistence. Nevidíte-li ve své blízkosti trafiku, znamená to že máte málo vitamínů, to je bohužel následek tohoto zákona. Deprese, či pomalé vobtáčení Zeměkoule je konfigurováno státními uředníky, proto, aby si kuřáci nemohli snadno zapálit.

Otevřete oči, není vše tak jak skutečně vypadá! Je to daleko horší. Tuto všepopírající protikuřáckou novelu zákona se snažilo zmuchlat již mnoho odvážných lidí. Nakonec se to nepodařilo nikomnu a všichni byly odvezeni se zkroucenými prsty. Prosím nepokoušejte se klást odpor, zákony jsou funkční a ve své plné síle. Některé, hlavně z českých zákonů mohou ohýbat čas a prostor.

Další články