Zadržena, odsouzena a zaslána zpět do Pákistánu – jaký bude osud uvězněné Terezy?

Na posledních fotografiích z ČR je Tereza ještě dosti usměvavá. Výčitky svědomí si údajně nezaslouží. Tereza si prý moc dobře uvědomovala, že pašuje přes hranice, kde poté byla odhalena, cukr. Ani my samotní Tereze nic nezazlíváme, jelikož chtěla pouze pomoci. V Česku je cukr příliš drahý a navíc těžko k sehnání. Nejsnáze, pouze přes tamní české dealery. I čeští dealeři občas s kvalitní dodávkou někdy narazí. Hlavní dealerka, Tereza má na přesun nových zásob z Pákistánu do naší země jen 10 minut. Vše musí zkrátka proběhnout rychle a jemně.

Drogy nebo cukr? Převážet drogy by se nevyplatilo. Drogy obsahuje autolíkárnička, pro náhlé situace, jako jekolaps srdce, nebo náhlá únava. Naopak cukr je obtížně odhalitelný a podle Terezy si ho tentoktáte musí dobře uschovat. Už prý nikoliv pod sedačkou, ale nyní to zkusí propašovat v benzinové nádrži. Držíme palce Terko.

Ve vězení to nebude tak růžové, jak se může zdát. Podmínky panují jiné, než je tomu kdekoliv jinde. Z toho, že zřejmě ztloustne se nebojí, alespoň se tak uvolní další metřík. Sem tam něco možná přiberu. Půjde-li vše podle plánu jsem zachvilku venku, jen doufám, že nebudou padající sutiny opravovat nebo nahrazovat ocelovým opevněním. Je jasné, že cela pro mne bude růžová a klasického tvaru. Já se přeci zpět do ČR nevrátím o tvaru pivní basy.“ – uvedla v citaci mluvčí kriminalistického online deníku MeteleskumPleskum.

Ředitel věznice, kam se chce dealerka nechat zaslat se obává, že jako žena bude bohyně a ostatní ji budou věrně sloužit. Podle něho samotného si ale konkrétní situaci neumí vybavit. Těší se tak na pozorování nové lidské rasy druhu Tereza. Rodina věří, že bude vše v pořádku, požádala totiž své rodiče o pomoc. Rodiče ji proto dali slib, ohledně komunikace. Komunikovat budou vždy ráno a večer přes Skype. Rodina také slíbila, že požádají o navrácení zpět do rodné země až sežene dostatek másla, na který tu trpí dolních 10 milionů obyvatel.

Další články