O co vlastně šlo v Top hotelu skutečně a kdo otrávil Milana Motyčku?

Prezident padl, ať žije prezident! Ano, je tomu skutečně tak. Miloš Nalož sestřelil svůj trůn a znovu ho nahradil sebou samotným. To se mnohým nelíbilo a ihned se na veřejnost vysypali názory typu, že ani prohrát nemohl, protože se nezvedl ze svého hlavního křesla moci a potom ho pochopitelně nemohl nikdo nahradit – správně dva lidé se do takového křesla nevejdou.

Celou dobu, těsně před počátkem prezidentských voleb za Zemanem pevně stáli Topokálek, Drahouš a Horáčník. Po druhém kole voleb, kde tato trojice svátosti působila potají nejvíce se snažili Drahoušovi natřást do kapsy co nejvíce hlasů. Bohužel se to nepovedlo a u moci by byla prázdná a duchem zcela nepřítomnná loutka, vyloupnutá až po křusky. Konec dobrý, všechno dobré – blísklo se na lepší časy, dle zdárného výsledku.

Po Milošovo vítězství se i s novináři odebral do pražského TOP hotelu, kde se odehrála teprve ta správná atmosféra. Milan Motyčka byl v jednom ze sálu. Sál byl chráněn posuvnými pancéřovými dvěřmi z překližky. Milan Motyčka je znám svou hlubokou láskou a hrdostí k prezidentu Miloškovi. Jednoduše neudržel své city a vyplakal se do skleničky, z té se mu po vypití udělalo špatně. Přičinou byla ranní konzumace alkoholu, která si v hotelu našla cestu zpět do skleničky. Motyčka nevěří, že to bylo právě takto, takže podal na skleničku trestní oznámení.

Motyčka byl odkloněn na přilehlý parket, kde se dodiagnostikovával. Podle tvrzení komunistického boxera, Nedočkala, jenž pana odleželého Motyčku dobře zná zjistil z oné skleničky pravdu. Jed mu tam byl tajně přimíchán novináři. Nedočkal šel tedy naproti novinářům k posuvným dvěřím a šel pomstít svého přítele.

Incident se stále prošetřuje, stále ho jsou plná média a dosud se neví, co přesně bylo hnacím motorem hádky až k závěrečnému pěstního konfliktu. Mluvčí prezidenta Jiří Čumáček ihned po šarvátce s tamními soudruhy potvrdil svědivý loket agresora. Jinak je komunistický agresor klidný, usměvavý, téměř až roztomilý.

Ničeho vážnějšího se nebylo třeba obávat. Za vše mohla neovladatelná křeč do ruky. Disco se konat nebude. Křeče postupovali pouze rukou. Za předpokladu, že by to schytali všechny končetiny, a tedy vpadla křeč do všech horních i dolních nohavic, a tedy až potom mohlo být potvrzeno, že by nevyspitatelný zdroj byl prohozen oknem.

Server nám jako jediný zjistil utajované informace plné zajímavých skutečností, o kterých se až doteď vůbec nevědělo. Informace poskytl server KarateNoha.cz – ten potvrdil, že křečovitý způsob boxu o plných otáčkách se využívá speciálně v hotelech a je velmi těžké jej využít pro jakékoliv nehotelové obrany, kde nejsou přítomni novináři. Tentokrát tam byl celý štáb s kamerami. Nebyl to už ale bohužel vyrovnaný souboj. Gangy pocházeli z různých televizních studií, a tak měli s sebou i zamaskované zbraně. Například mikrofony slouží jako zbraň s tajným účelem inhalátoru s otravným plynem, lidskému oku neviditelným. Z kamery může být odsazeno překryvné víko a lze z ní odpálit celou salvu tříštivé munice a slzných granátů.

Další články